Kakvo da pravq

  • 5 172
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 590
Винаги съм се чудила при такива ситуации - хората нямат ли поне малко гордост?

И на първата реплика - "ходи си, където си искаш, ма" - ще му обърна веднага гръб и няма ни да ме чуе, ни да ме види.
А, може и преди това да го наритам  Joy
и аз така!

# 16
  • Мнения: 2 196
Преди много години и аз се държах по подобен отвратителен начин с едно гадже. Беше ми дотегнал до безобразие, щом се опитах да кажа нещо за раздяла, се започваше една дълга драматизация. Колко ме обичал, как не можел без мен, рев, заплахи за самоубийство, ужас.
 Та това беше единствения начин да го накарам сам да реши да си тръгне и да не иска да ме види повече.

# 17
  • Мнения: 65
Зарежи го.Всъщност той вече го е направил.Вдигни гордо глава и давай напред.Такива мъже не заслужават да имат жена до себе си.Млада си,живота е пред теб.Ще намериш по добър от него.Успех.

# 18
Много се извинявам за изядените букви и грешки в правописа, много бързах Simple Smile

# 19
Проблема е че аз явно му позволих да премине границата.Сега при всяко следващо МА, просто ми потичат сълзи и се разбивам отвсякъде, а той сякаш все повече и повече продължава.Не намирам сили да го разкарам, в този момент в който ме обижда, намирам сили самод а се разрева. Жалко нали?Мслила съм да изчезна отвсякъде и да видим дали ще се сети, че не е бил прав.... но колкото повече време минава разбирам , че няма да се усети никога.
Писах тук и помолих за съвет, защото една частица в мен се съмнява дали аз не съм предизикала това отношение у него, дали ен съм виновна. Той поне така твърди, че понеже аз натяквам и изисквам какво ли не, това него го дразни и "изкачал от обувките". Понеже му се обаждам да си говорим Глуости( за нас) , а на него е у е до тва и по никое време на деня няма подходящ момент. Понеже аз съм нагла и досадна, та той затва така се държи с мен.

# 20
  • Мнения: 54
Ти сама казваш, че има лош характер и, както виждаш след като му е минала еуфорията от началото на връзката ви си е показал истинското лице и към теб. Какво има да мислиш? Нямаш бъдеще с него. Нещо не ви свързва. Сложи бързо край и не се измъчвай заради глупости.
   Нищо не си предизвикала ти. Той си е боклук. Радвай се, че рано си го разбрала. Към по-добро няма да се промени, а нещата ще стават по-лоши. Защо не смееш да се разделите? Нали нямате деца и не сте женени? 
  Глупости ти говори, ама и ти с кой акъл му вярваш? Имам чуството, че е с доста лабилни нерви. От нещастно детство, разведени родители или нещо подобно. Като го дразниш, остави го. Да си намери някоя, която няма да го дразни, а ти някой уравновесен и стабилен мъж.

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 12:30 от Caraline

# 21
  • Мнения: 12 666
Проблемът изобщо не е в теб.Може би ще се намери жена, която да му подхожда.  Която на  Махай се МА да отговори - Ти се махай, бе чукундур, а не да избухва в сълзи. 

# 22
  • София
  • Мнения: 7 992
Въпрос на време е да ти посегне. Тази връзка отдавна е изпята песен, ти си преценявай мазохистичните наклонности.

# 23
Не търси вината в себе си.
Сама си видяла и разбрала, че той се държи така и с останалите.

Няма да се промени, колкото и да иска.

Бягай, докато е време. Не се лъжи повече и не си губи времето.
После ще съжаляваш.

# 24
  • Мнения: 342
Като всички и аз ще ти повторя - тази връзка е приключила. Не търси вината в теб! Той прави това, защото не знае по какъв начин да ти го каже, сигурно си от по-досадните и за това е ударил на обиди, та да те откаже по-бързо. Не се сърди за грубите думи, но сега когато си влюбена, ще намразиш подобни Съвети. След време обаче, когато скъсате (а това рано или късно ще дойде, независимо по какъв начин), тогава ще гледаш с очите на трезвеник по съвсем друг начин.
Ако сега не се обърнеш и си тръгнеш следващата му стъпка е да те запознае с новото си гадже!

# 25
  • Мнения: 239
Наистина знам,че сега нещата,които всички ти казваме,са тежки думи за теб. Но наистина не стой повече при него. И ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПО-ДОБРЕ СЕ РАЗДЕЛИ С РЕЗКИ ДУМИ С НЕГО,НЕ ДА ОСТАВАТЕ "ПРИЯТЕЛИ".  С такъв човек приятел не можеш да бъдеш и после недей да излизаш с него дори на кафе. Като ти каже нещо подобно ,му кажи "Абе разкарай се бе,боклук" и стани и си тръгни с гордо вдигната глава. Недей да търпиш повече,ясно е ,че на него не му пука,а ако поне малко му пука,ще го заболи от твоето отношение и ще се издразни,а той ТОВА заслужава!

# 26
  • Мнения: 9 441
 За всеки влак си има пътници,но явно той не е твоят влак.
Всичко във вашата връзка е изконсумирано,не виждам защо да се мъчиш повече.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 840
В мига, в който един човек е изчерпал чувствата си към друг, а другият продължава да живее, говори, чувства и мисли както преди, той става досадно бреме.
Мисля, че нещата са приключили за него. Ако не бяха, нямаше нито да си досадна, нито да го изваждаш от обувките му.
Излишно е да търсиш причините, както и да се терзаеш. Завесата се спуска. Този спектакъл е изигран, няма защо да стоиш сама в салона и да аплодираш.
Очаква те друго представление. Не го пропускай.

# 28
  • Мнения: 6 886
Клонка, написа ми мислите  thumbsup

# 29
  • Мнения: 776
Имах позната, която ходеше с такъв. Той я мачкаше и обиждаше, а тя го обичаше и му се умилкваше. Сякаш беше мазохистка и колкото по-зле се държеше с нея, толкова тя беше по-пристрастена към него. Краят беше ужасен - не ми се пише дори за това какво стана.
От тогава минаха доста години, но въпросния гадняр продължава да ходи с такъв тип момичета, сякаш си избира потенциални жертви, не знам как ги надушва, но с всяка следваща с която ходи се получава все същия модел. Момичето го търпи и дори му се моли, а той едва ли не я гази с ботуши.
Съветът ми е - бягай, без да се обръщаш дори. НО, ако започне да ти се умилква , че ще се поправи, да не му вярваш. Затваряш вратата завинаги зад гърба си и палиш една свещ, че си се отървала. Успех! Hug
Не допускай и една сълза повече да капне от очите ти, заради това говедо!!!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт