Януарчетата опознаха си ръчичките, сега и на краченцата пръстенцата искат да си

  • 11 505
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Здравейте! Доника, благодарим отново за хубавата темичка! Честит рожден ден на Калоян и месечинки на Рафа, Анна, Катерина, Делян и Денис!   Gift
Варненки, хубава срещичка сте си спретнали- браво на вас! Ние се чудим как да оставим малкия звяр за 3-4 дни да отскочим до морето, а вие поне сте си там. Лошото е, че отпуските на мама и мъжо не съвпадат, а само на нея имам доверие да ми гледа детето за по-дълго. Ще видим.
Ние още не можем съвсем да си налапаме крачето, но придърпваме чорапчето и лапаме него  Joy

# 16
  • Мнения: 180
Зааапииссс и изчезваам Simple Smile

честито на порасналите деца Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте и от мен,
Доника- благодаря за темата Hug
Честито и от мен на всички порастнали бебоци с месечинки и честит рожден ден на Калоян на Копривката  bouquet
Тук, при моите родители във Видин ужасно горещо и бебокът не иска да яде мляко, а пък пюре и каша съвсем, ама аз не я и мъчих, днес само малко пюре на обяд й дадох и цял ден само на кърма и АМ, не виждам смисъл да се мъчим взаимно, като зная, че като й е толкова горещо няма да иска да яде. Иначе на мен днес ми беше толкова обилен цикъла, че сменях превръзките буквално през час Shocked, такова чудо с толкова обилен цикъл аз преди не съм имала Tired
Хубава вечер от мен на всички Hug

# 18
  • Мнения: 56
честито на днешните месечинковци!!!
И честита половин годинка на Рафа!!!Да ти е жив и здрав, Ейнджъл!

# 19
  • Мнения: 5
Някъде бях прочела, че днес в България е денят на бащата,ние го честваме утре.
Не съм много сигурна за бг ,дали е днес да не подведа някой newsm78
Но аз за утре съм купила на нашия тати една много хубава картичка ,с една значка на която пише супер Татко,и една много хубава блуза която също има подобен надпис.
 Mr. Green
http://www.az-jenata.com/?page=article&aid=8593

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 22:56 от bili_bili

# 20
# 21
  • Мнения: 19
Доника , поздравления за темата   bouquet
Само да ти кажа ,  че не се вижда цялото заглавие на темата, но сигурно не си гозабелязала и кутията ти  е пълна  Wink

# 22
  • Мнения: 7
само да се чекна .че съм тук ;
Нев и аз съм в групата "жега и мързел"  Mr. Green Mr. Green
Утре по този повод с една приятелка ще си направим фотосесия за оправяне на настроението  Sunglasses   Blush
Много сладки бебоци , еййй   Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 3 249
Доника , поздравления за темата   bouquet
Само да ти кажа ,  че не се вижда цялото заглавие на темата, но сигурно не си гозабелязала и кутията ти  е пълна  Wink
Hug Много е дълго и затова не се вижда...ама не съм го видяла на момента Wink Нищо де, вие си знаете  Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 3 249
Скъпа ми Копривке, честит рожден ден!!!

Букет от нежни пожелания, дарила бих ти с две ръце, щастие и радост желая ти от все сърце! Живот и здраве, любов и дълги дни и нека с рози е окичен живота ти до старини!

# 25
  • Мнения: 7
Добро утро, сладурки!
 newsm59  newsm18 на порасналите месечинковци и на пораснали мамчета, като Копривката например   bouquet Hug

Еспа, благодарим от името на всички живеещи в VIC,AUS  Hug Друго си е сега  Wink И аз съм в клуба на феновете на блога ти!

Доника, отново си върховна!  Hug Мерси за темата!
Ягодка, поласкана съм че мислиш, че може да сме наборки, но аз си знам че на повечето ви съм кака, а някои и леля  Embarassed
Усмихнат ден!

# 26
  • Мнения: 19
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , ЛИЛИ    Hug



Хей ,момичета да ви споделя за нашето захранване. Алекс се запича ужасно ,ака през 2-3 дена и почти нищо не изхожда.Опитвам се да му давам водичка или сокче от сливи ,но няма резултат.Сега съм решила да е само на кърма няколко дена . До сега съм му давала по веднъж на ден само пюре или каша.Кашата въобще не я харесва, ужасно му се гади от нея. Тук няма голям избор на бебешки каши.Има само оризова като за начало а после има овесена , eчемичена и пшенична и това е .Като си дойда в Бг през септември ще се снабдя с кашички.

Приятен и спокоен ден ви желая  Hug

# 27
  • Мнения: 135

Ето и аз най-накрая да успея  Mr. Green, че  нещо от snimka.bg не иска да ги възприеме, така че, това е наш Калоян...

# 28
  • Мнения: 135
Извинявайте, но съм така щастлива, че успях да кача снимка, че сега ще ви покажа и каката.... Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 880
Честит рожден ден, Копривке!
Да си жива, здрава, много щастлива и обичана!




Искам да ви питам колко време след отварянето на пюретата ги давате на вашите бебчета. Става въпрос за пюретата на Хип. На първото, което купих пишеше, че може да се дава 48 ч. след отварянето. Вчера пак купих, но на новите имаше допълнителен етикет на български, на който пише, че трябва да се дават в рамките на следващия ден. Вие как процедирате?

Общи условия

Активация на акаунт