Слънце, жега, плаж, море, а през ОКТОМВРИ с бебче във ръце.

  • 15 014
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
и аз да се запиша ,пропускам да пиша в някои теми ,но с тази работа съм скапана и едвам имам сили да ви чета
Дано за напред да не е така  newsm47 Blush

# 16
  • Мнения: 3 641
Здравейте момичета.  дена май не съм се разписвала,но имах куп ангажименти Confused
Рони, Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesИ ние нямам баби наблизо.Свеки е в Гърция, свекърът не се интересува изобщо. Майка и татко ще помагат ,ама са на 400   Rolling Eyes Пък имат желание
Липсвахте ми, сега ще готвя,но после наваксвамс четенето и писането Hug Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 107
Темата за бабите и дядовците и при нас е болна- ние сме толкова далеч от тях и на тях им е също мъчно, че няма да могат често да си виждат внучето. Разбира се- те ще ни посещават и ние тях също, но всичко би било различно  ако живеехме близо и детето можеше да има по-чест контакт с тях. Нищо- да сме живи и здрави, това е по-важно. Спомням си пък аз каква съм била като малка- всичките ми приятелки през лятото бяха на село при бабите си, а аз си остава в града и съжалявах, че нямам баба на село Grinning Къде ми е бил тогава детският акъл да знам, че най-хубавото е било, че тя е била наблизо до мен newsm78

# 18
  • Ловеч
  • Мнения: 145
И при мен темата за бабите е болна, та затова не искам да я коментирам! Не че сега двете баби нямат желание да гледат детето, но този път ще им го давам за малко! Напатила съм се от бивша свекърва, която е искала да осинови момиче, но е осиновила момче, та си избиваше комплексите чрез щерката ми! Аз тогава си бях хлапе и не ми беше много ясна ситуацията, а и бях студентка .... Та накрая съм си прибирала детето със свидетел и съм минала през ада, за да си бъда с нея! Може би затова сега толкова се радва, че ще има братче и иска много да помага.
Колкото до "осоляването" на бебето направо ме изумихте  Shocked аз лично го научих чак сега.
За ваксините съм много на "Вие" и ще събирам информация за сега.
Jeny, щях да питам къде се загуби ?!
Ронка, мерси за щерката  Blush
Колкото до културата на пътя нямам думи и съм абсолютно съгласна със styllisima и BaByMamma !!! Не парите и колите правят човека ...
Доре, много хубави предложения за заглавия  Hug И аз вече чакам с нетърпение да дойде есента, че вече доста натежах!
Едира нещо ми се губи.

# 19
  • Мнения: 40
за бабите наистина е хубаво децата да имат контакт с тях,особено ако са свестни;а за това дали те да гледат детето всеки сам си решава,но наистина има родители които според мен прекаляват-например детето е цял ден на градина,родителите на работа,а през уикенда е при баба си те да си починат;когато аз работех прекарвах цялото останало време сьс сина ми,с него ходехме на почивка и така ....защото каквато и да е ситуацията децата трябва да прекарват време с родителите си

# 20
  • благоевград
  • Мнения: 164
Да се разпиша и аз  Peace
По въпроса с бабите моята майка е на 45 което я слага в категория млада баба и да бих и оставила детето си но хората на които бих го оставила без да се замисля са моите баба и дядо - те са ме отгледали а и баба е само на 65 Laughing

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Добро утро, момичета! Дано намръщеното време навън (поне в Пловдив) не повлияе на настроението ви в днешния неделен ден. Починете си, че от утре ни чака нова седмица (поне за тези, които работим).


Относно бабите, при нас и двете работят, едната е учителка, а другата е началник поща в едно малко селце (в общи линии е началник на себе си smile3503). С мъжа ми няма да разчитаме нито на едната, нито на другата. А и малко ни се разминават (поне от подхвърлените от мен изречения) възгледите за отглеждане на бебето. Ще се оправяме двамата, голяма работа, че къщата щяла да бъде разхвърляна, чиниите неизмити и т.н. Важното е човечето и моята почивка.

# 22
  • Мнения: X
Добро утро и от мен.При нас времето за сега е хубаво,но го дават за дъжд.Лек и спокоен неделен ден.  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 341
Добро утро и от мен!

Някои погрешно са ми разбрали мислите за бабите.
Аз не работя, следователно не изисквам от никого да ми гледа детето. Имам предвид, че детето, подчертавам детето, а не къщата ми (дали е разхвърляна или не, е лично май проблем, не на баби, лели и т.н.) имат нужда от контакт с баба и дядо и 1 път месечно да изкара уикенда с тях мисля, че не е престъпление. За мен това не е гледане, а внимание към любимо същество. Peace
Пък каквото и да си говорим и ние родителите сме хора и ни се иска да излезем дори и за малко без детето/децата. Мисля, че за последното ще ме разберат момичетата с поне едно дете вече. В началото е много лесно, и аз казвах, че не искам да излизам и т.н., но понякога изперквам, ако искате вярвайте. Но пък ние така сме свикнали, че навсякъде с нас я мъкнем. И хич не ме интересува какво ще каже някой. Като казвам навсякъде..имам предвид и по купони, приспивам я в една от стаите и купона за нас продължава....Ужасно ли ви звучи? Mr. Green

Времето при нас е приказно. Чакам мъжът ми да се прибере от риба и ще се разходим в парка, да храним патиците, Ема да кара колело абе да поиграе...
Иначе аз се чувствам прекрасно, лошото е че нищо не ми става вечееее. Имам един панталон, който ми е огромен и с него съм като нахлузила чувал..ужас. Утре ще ходя да си взема нещо.
Бебока е добре, рита, скача...Ема вчера му говори и му казва...
"Ей бебе, не така пай...мама има ох" Демек бебето да не подскача, че ще имам "ох". Joy

Хубав неделен ден на всички ви! Hug

# 24
  • Мнения: 36
попрочетох малко и се чудя защо от гореспоменатите 150тина бъдещи мами пишат 10тина
дали не е понеже не могат да се похвалят с колите си, апартаментите и ремонтите или скъпите неща дето "задъжително" се купуват за неродените още бебоци???
а доста май имат и баби да им помагат
и на това всичкото имане предимно се оплаквате!?!?
дайте да разделим форума на две категории - за джипоимащи и за джипонямащи (бейби мама - нищо лично, просто този пример е най-лесен), че просто не се сещам ако не излъжа какво да споделя

# 25
  • Мнения: 1 341
попрочетох малко и се чудя защо от гореспоменатите 150тина бъдещи мами пишат 10тина
дали не е понеже не могат да се похвалят с колите си, апартаментите и ремонтите или скъпите неща дето "задъжително" се купуват за неродените още бебоци???

ХМ, доста остър език. Мисля, че можеше да го кажеш и по-деликатно. Wink
Иначе от горе споменатите неща и аз немога да се похваля с нищо, но както виждаш пиша.
Ооо извинявай, аз се оплаквам от баби! Whistling
Ако имаш нещо против кажи? Няма нужда от ирония. Това е форум и всеки пише каквото иска, а пък другите четат какво ги вълнува! Peace
Явно не си била в други отчетни, ако искаш намини и виж колко майки са в списъка и колко в действителност пишат.

Знаеш ли, подобни постове са присъщи не за отчетните теми. Винаги ще се намери някой който да о..ре метеното... Но явно вече и тук може да се очаква всичко, лошото е, че отрано ги почваме тези дискусии.
Тук съм от началото на темичката и не ми е приятно когато подобни изцепки ми развалят деня.

Хайде със здраве.

# 26
  • Мнения: 99
Добро утро и от мен  Hug

Ронка и аз съм успивала щерката в коша от количката сложен на една маса в края на салона в който се веселяхме, тя си спи ние се веселим и в същото време кой как се сети за нея я поглежда да не би да се е събудила  Laughing

ХМ не знам какво те тревожи точно, но тук който има желание пише, който няма желание не пише  Peace Нормално е да има спорове, все пак сме различни характери и с различно възпитание и нрави и ако не са различните теми по които да си щракаме тук, какво ли ще си пишем и дали въобще ще пишем  Wink На сила никой не задържаме тук да чете и пише  Peace

При нас е облачно а не се готвим за море  Rolling Eyes Дават го следващата седмица да е лошо времето и не знам как ще се печем на облаци  Crazy Надшвам се в гръцко да не е чак толкова лошо времето  Praynig

# 27
  • Мнения: 65
Запис и запазете добрия тон  Hug хубав ден

# 28
  • Мнения: 76
запис и от  мен  Peace днес е доста откачено временце и незнам какво ще правим ..но вчера бяхме за 30 мин на моренце и ми се отрази добре а бебо как се разшава на плажа направо  не спря за  секунда сигорно му е харесало Heart Eyes хубав ден на всички и наистина запазете добрия тон....всеки има правото да сподели каквото иска Peace Hug  bouquet

# 29
  • Мнения: 432
Аз съм много доволна от времето,обожавам хладното.Особено както сега готвя,та плувам в собствен сос.
Ронка,добре че преди 1 мес се заредих с 2 панталона и мисля с тях да карам до октомври иначе положението ще ше да е трагико-комично.Тумбака ще ми се пръсне.Ох аз съм качила 11 кг Embarassed,вече.А има още 3 мес.
Не се нервете на ХМ,просто не обръщайте внимание на поста.
Всеки си знае положението,нормално е да има разделение.Но така е навсякъде.
Лек и проветрив ден от мен.След малко излизаме да се разхладим.

Общи условия

Активация на акаунт