Lipstick Jungle/ Триумфът на червилата

  • 12 505
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 337
сериалчето е супер.Фенка съм на русата мацка.Тя участва и в Анатомията,сезонът който те4е в момента в сащ...

# 16
  • Мнения: 5 140
аз също не мога да разбера кой сезон е в момента  newsm78

# 17
  • Мнения: 31 212
Втори сезон дават в момента по Нтв.

# 18
  • Мнения: 5 140
ахааааа, затова не мога да вдена някой неща  Whistling
Денси, мерси душа... Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 193
И аз много се зарибих по този сериал. Ама като казвам много имам предвид МНОООООООГОООООООО......
Гледах и двата сезона в нета, и то ако беше така - ок, ама аз ги гледам отново и отново и отново. Незнам. Сигурно си има причина, може би се откривам в някоя от мацките, знам ли..... Но е факт, че си пускам нон стоп серийките.
Егати!

# 20
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 457
 HugМного ми харесва и на мен! Удобен ми е и часа на излъчване,обаче снощи и миналата сряда едновременно го гледам и по немския "Про Зибен" и не мога да разбера там кой сезон е ,ама напреде ще е ,защото Нико и фотографа взеха да гледат детето,вече пораснало от първия и мъж на Нико ,а младата му майка имаше доста проблеми,май с наркотици. А да ви питам как се казва бившето гадже на Вики- актьора е Андрю Тейлър? newsm78 Дето снощи беше на първия ред на ревюто и като видя ,че не са за него благодарностите се изнесе..... Че той в снощната серия по немския канал каза на Вики ,че се разделят и тя много плака...
 Ей  ,тъй ми се объркват нещата ама ще гледам... Thinking

# 21
  • Мнения: 59
И на мен много ми хареса сериал4ето и двамата с мъжът ми го гледаме всяка вечер.Не знаех, че това е 2 сезон, значи трябва да изгледаме и 1.Но защо го пускат от втори???Аз не си спомням да са давали 1-ви? newsm78

# 22
  • Мнения: 193
Първи сезон е само 7 серии ако не се лъжа. Даваха го миналата година по Нова.
А сега върви 2-ри сезон и то трети май няма за сега а може и да няма изобщо ,нали така?

# 23
  • Мнения: 4 520
Много смотан завършек. Можеха да го доразвият сериала. Явно не са достигнали нужната гледаемост, а не беше лош.

# 24
  • Мнения: 58
Заради рейтинг го спряха... нямал е достатъчно гледаемост в Щатите.

# 25
  • Мнения: 5 140
HugМного ми харесва и на мен! Удобен ми е и часа на излъчване,обаче снощи и миналата сряда едновременно го гледам и по немския "Про Зибен" и не мога да разбера там кой сезон е ,ама напреде ще е ,защото Нико и фотографа взеха да гледат детето,вече пораснало от първия и мъж на Нико ,а младата му майка имаше доста проблеми,май с наркотици. А да ви питам как се казва бившето гадже на Вики- актьора е Андрю Тейлър? newsm78 Дето снощи беше на първия ред на ревюто и като видя ,че не са за него благодарностите се изнесе..... Че той в снощната серия по немския канал каза на Вики ,че се разделят и тя много плака...
 Ей  ,тъй ми се объркват нещата ама ще гледам... Thinking

 
Това е Andrew McCarthy -

# 26
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 457
 Hug А,Синеочке благодаря за уточнението. Грешката е моя. Peace

# 27
  • Мнения: 6
Защо ми се струва, че българското заглавие няма никакъв смисъл  newsm78. Lipstick Jungle не означава ли джунгла от червила и това прави препратка към широко известният израз "законът на джунглата", което пък в този случай обръща внимание към победителя с червилото, тоест жената. Триумфът на червилата някак си не ми го говори така смислено. Чак като видях английското наименование взех да се досещам за някои работи около повествованието и заглавието.  bowuu

# 28
  • Мнения: 112
момичета знае ли някоя от вас от къде мога да гледам сериала ,защото откакто му смениха часа не мога да издържа до толкова късно , снощи тъкмо се нагласих да го гледам и малко преди да започне филма съм заспала а толкова много ми харесва  smile3514

Благодаря ви   bouquet

# 29
  • Мнения: 193
Аз си дръпнах и двата сезона от Замунда - та.

Общи условия

Активация на акаунт