20-ТА ЯМБОЛСКА

  • 66 442
  • 728
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 919
.

Последна редакция: нд, 06 сеп 2009, 19:02 от Aйс

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
@teya, Само за стена ли ще слагаш гипсокартон?
Имам близък, който прави добре гипсокартон.
Ако все още не си намерила майстор, ще ти изпратя координати на лични.

# 17
  • Мнения: 20
zdr,mami ot jl...izvinqvam se za latinicata predvaritelno,ne mi se karaite...iskam samo da vi pomolq,ako nqkoi moje da mi dade nqkakav nomer na socialni grijiv v jamboll...stava vapros za pomoshta pri rajdaneto...az imam blizna4ki rodeni  na 22.05.2008,znae li nqkoi slu4aino kakvi dokumenti se podavat,kade i kolko eventualno pari trqbva da vzema...blagodarq vi mnogo

samo da poqsnq 4e decata mi sa rodeni v 4ujbina,moga li izobshto da se nadqvam na neshto,te vse pak sa s bg grajdanstvo...,no nqmat vse oshte bg akt za rajdane,egn...

# 18
  • Мнения: 919
Момичета/Лилянче,Диме/,спешно ми трябва телефона на Вожда,пратете ми го на лични. Praynig
Нещо имаме проблем с компа и не можем да го оправим,пък сме затрили номера на Вожда. Sad

# 19
  • Монреал
  • Мнения: 631
Краси, писах ти съобщение.

Сега да дам отчет на Дианчето за моите сливици.
Извадих ги в сливенската държавна болница. Д-р Котов ме оперира, доскоро беше шеф на УНГ отделението, а сега е шеф на цялата болница. Много добър, внимателен, обяснителен, успокояващ, на не малко деца е извадил сливиците, като цяло съм много доволна. Инфо за него намерих от форума тук и от другите бебешки форуми. Четох само хубави неща и затова отидох в Сливен. Той пък ми каза, че и д-р Атанасов от Ямбол успешно правил операции, но аз бях решила вече да не ходя в ямболската болница.
Та така, операцията е с обща упойка, после се събуждаш, няма кръв и др. гадории. Не е като едно време с местна упойка и после за цял живот да имаш психическа травма. Остава само болката в гърлото, силна като при кофти гнойна ангина. После 10 дни пиеш сокчета и кашички. Аз бях само на бананов шейк и сладолед, защото всичко друго ме дразнеше, едва сега, 13 дни след операцията започнах да ям долу горе нормално. Но при мен сливиците бяха много срастнали и съответно раните са по-големи. Всички казват, че децата много бързо се оправят - за 3-4 дни. Така,че ако някой е решил, да действа докато е време. Изписаха ме на другия ден сутринта, хванах си маршрутката и в Ямбол. В общи линии, това е.
Д-р Котов ми каза, че ги махат със специален апарат, който веднага запечатва кръвоносните съдове и кръвта е минимална. Ако имаш въпроси, питай.

Да ви се оплача аз от комшиите в квартала!  Twisted Evil
През три блока от нас извира питейна вода от асфалта и представете си никой досега не се е обадил до ВИК. Аз от неделя съм напълнила няколко туби /защото тогава го видях/, и кой знае от кога се тече. Явно всеки от квартала се надява друг да се обади за аварията. Че не сме граждански активни и отговорни ясно, ама  вече 3 дни един телефон да не вдигнат хората от 22, 23 или 35 бл. /там даже  и кмет живее  ooooh! /. Обадих се преди малко и диспечерите казаха, че не знаят. Дано бързо оправят теча. Дианче и ти може да напълниш малко туби, че не знам къде е спирателния кран, може и вас да засегне.


# 20
  • Мнения: 919
Краси, писах ти съобщение.




Мерси,Диме.Видях го.
Дано скоро да ви се оправи проблема с водата!

# 21
  • Мнения: 224
Чух че се канели да правят Mr. Bricolage  в Ямбол. Вие чували ли сте?
Че така ми се налага в момента да пазаря разни дребошлъци за ремонта, ама те докато го открият и аз ще съм забравила че някога съм правила ремонт newsm78
Диме на мен навремето са ми правили 3 операции на сливиците - много съм боледувала. От последните двете ми е много ясен спомена, може би съм била на 5-6 г., та дори и проблемите с хапването след това помня. И аз съм на мнение, че ако сливиците правят проблем трябва да се махнат, макар много да намират причина да не го правят. Моята дъщеричка е с ужасно подути сливици, дори усещам и то от 2-3 години че говори носово, но пък не ми е правила нито една ангина. Водих я на Дончев в Ямбол и той ми каза че според него не са за вадене, и се чудя....дали след време няма да и създават проблем???

# 22
  • Мнения: 10
Здравейте и от нас.Искаме да почерпим за 3-тата месечинка на Ради.Simple Smile

# 23
  • Мнения: 919
 @teya ,не знам нищо аз,не съм чула.
 stela74 ,честита ви трета месечинка!И мерси за почерпката! Hug

# 24
  • Мнения: 0
zdr,mami ot jl...izvinqvam se za latinicata predvaritelno,ne mi se karaite...iskam samo da vi pomolq,ako nqkoi moje da mi dade nqkakav nomer na socialni grijiv v jamboll...stava vapros za pomoshta pri rajdaneto...az imam blizna4ki rodeni  na 22.05.2008,znae li nqkoi slu4aino kakvi dokumenti se podavat,kade i kolko eventualno pari trqbva da vzema...blagodarq vi mnogo

samo da poqsnq 4e decata mi sa rodeni v 4ujbina,moga li izobshto da se nadqvam na neshto,te vse pak sa s bg grajdanstvo...,no nqmat vse oshte bg akt za rajdane,egn...


Zdravei, i az sum v su6toto pologenie, s tazi razlika, 4e supryga mi e bulgarin.
Probvai ot tozi site da nameri6 ne6to, http://www.obshtinayambol.org/cau.html
Do kolkoto znam ima nqkolko godini srok da se vzemat tezi pomoshti i se predstavq akt za ragdane, na gurba na koito slagat pe4at, 4e sa poly4eni parite. Za purvoto mi dete dadoha 100 lv, no togava  bqhme v Bg i stana mnogo burzo i lesno.

Pozdravi   

# 25
  • Мнения: 4
Момичета днес ми казаха че май пак няма да има вода 2 дни Rolling EyesВие чували ли сте нещо  Thinking

# 26
  • Монреал
  • Мнения: 631
За Мосю Бриколаж нищо не съм чула. Ама пък нека да отварят хората, само купувачи после трябва да има...

Лилянче, къде ходихте на море?
Аз хем искам да заведа децата, хем не ми се бяга след малкото, като знам как пищи когато иска нещо, май по-добре ще сме на село с надуваемия басейн /и малко пясък трябва да подсигурим/  Laughing


Ами да, marysq, извиняват се хората от сайта на ВИК. Във Възраждане има вода в момента.
Цитат
03.07.2009г.
Поради отстраняване на аварии е възможно временно прекъсване
на водоснабдяването в следните населени места:

- Поради отстраняване на авария на тласкателя от ПС “Ормана” е спряно водоповадането. Екипите на “ВиК” ЕООД гр. Ямбол ще се постараят максимално бързо да я отстранят, но поради голямото потребление е възможно спиране на водата след 12,00часа.

"ВиК" ЕООД - гр. Ямбол се извинява за причинените временни неудобства.

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Dima, на къмпинг "Градина" бяхме, но не ми хареса. Децата обаче бяха доволни. Моята малката също е много писклива и трудноконтролируема, но като има някой с нея във водата, не мрънка. Два дни не излязоха от водата, която не беше много топла. Цяла седмица мина вече - здрави са и двамата. По-нататък мисля да сменя мястото. Търся квартира или бунгала около и на юг от Бургас. ако някой знае нещо - да свирка.

Дано няма аварии днес и утре, че мисля да се боядисвам, а утре сме на сватба.

# 28
  • Мнения: 119
Здравейте момичета и ме извинете че нахлувам в темата ви , но искам да ви питам нещо - търся едно момиче Таня 77 набор , мисля че работи в някаква трудова борса , завършила е в Сливен медицинският колеж! Има две деца и е живяла в Израел. Моля ви ако някой познава такова момиче да ми пише на лични!
 Hug

P.S. Бяхме приятелки преди да си загубим координатите!

# 29
  • Мнения: 9
zdr momi4eta iskah da vi popitam znaete li po kolko grama trqbva da naddava edno  novorodeno sinat mi ve4e e na 29 dni i ne sam sigurna 4e qdee dostaa4no  blagodarq predvaritelno

Общи условия

Активация на акаунт