Да си разтълкуваме съня

  • 86 097
  • 922
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 171
Оххх като ви кажа какво сънувах снощи....много се надявам да не ми се смеете много.. Cry
Сънувах...как ме гонят някакви хора, за да ме убият... Rolling Eyes
Не знам това дали е на добро или лошо...ама се събудих точно преди да стане развръзката Flutter...и не можах да разбера дали ме убиха или не... Shocked

# 16
  • Варна
  • Мнения: 777
Споко,щом си се събудила и не си видяла края на съня,значи не са те убили.Аз сънувам,че ме гонят,когато изтървам сроковете в работа и не ми стига времето да си направя отчетите,например.

# 17
  • Мнения: 248
Два пъти ми се е случвало да усещам, че сънувам и да "водя" съня си в посоката, в която искам.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
bambi82, аз много пъти съм сънувала, че някой ме преследва, за да ме убие или не знам и аз защо, даже по едно време почти само такива неща сънувах, но не съм забелязала някакво специално послание да носят тези сънища.

Имам един много ярък сън отпреди няколко години, винаги съм се чудела какво значи - пътувам с майка ми нанякъде с автобус и спираме край един парк с горичка. Една сърна дойде при мен, беше страшно мила и ме целуна, не знам дали не ми и говореше нещо, а майка ми ме дърпа и ми вика да не ходя с нея.  newsm78 Толкова добра сърничка, а майка ми да не я харесва!  Sad

# 19
  • Мнения: 49
bambi82, аз много пъти съм сънувала, че някой ме преследва, за да ме убие или не знам и аз защо, даже по едно време почти само такива неща сънувах, но не съм забелязала някакво специално послание да носят тези сънища.

Имам един много ярък сън отпреди няколко години, винаги съм се чудела какво значи - пътувам с майка ми нанякъде с автобус и спираме край един парк с горичка. Една сърна дойде при мен, беше страшно мила и ме целуна, не знам дали не ми и говореше нещо, а майка ми ме дърпа и ми вика да не ходя с нея.  newsm78 Толкова добра сърничка, а майка ми да не я харесва!  Sad
майка ти вярващ човек ли е ако не е е време да повярва това което си сънувала е много красиво,пазят те.Другия път когато го сънуваш(защото ще стане това)запомни какво ти говори.А по мое лично мнение винаги има нещо което ти дава насока в сънищата ти и което те спира,дали съзнателно или подсъзнателно си избрала това да е майка ,ти го прецени в реалния си живот.Мисля че сънят ти е показателен.

# 20
  • Мнения: 49
Оххх като ви кажа какво сънувах снощи....много се надявам да не ми се смеете много.. Cry
Сънувах...как ме гонят някакви хора, за да ме убият... Rolling Eyes
Не знам това дали е на добро или лошо...ама се събудих точно преди да стане развръзката Flutter...и не можах да разбера дали ме убиха или не... Shocked
човек не контролира сънищата,когато са на подсъзнателно ниво,аз много пъти съм бягала от хора които са искали да ме убият(да избягваш от проблемите си които те убиват)вземи решение как да си ги решиш за да си изчистиш от грижи съзнанието-не отлагай-трупаш си го!

# 21
  • Мнения: 686
Някой ако може да ми разтълкува моя сън,моля Praynig
Сънувах починалия си баща.Бяхме в стая четири или пет човека и усещах присъствието на баща си,не като човек,а като дух.Беше си същият като приживе,но беше прозрачен.Виждах го,но знаех,че не е жив.Искаше да каже,че е тук около нас и ни обича(не го каза,но аз го усетих).
Събудих се и не бях сигурна това сън ли е или плод на фантазията ми,но беше толкова истинско Cry Cry Cry

# 22
  • Мнения: 6 618
Сънувах мечка бягах и се криех от нея ,спасих се накрая не успя да ме намери.Надявам се да е на хубаво ,че.....

# 23
  • Мнения: 2 516
Преди сънувах абсолютно всяка вечер.От няколко месеца насам обаче сънувам рядко.
Снощи не помня дали съм сунувала Rolling Eyes Май не Rolling Eyes
Оная вечер сънувах, че брат ми бяга от някого.Даже после май беше в затвора Shocked Но някой го измъкна от там.

Прочетох, че някой е сънувал, че му пада зъб.
Първият път, когато сънувах, че ми пада зъб, още като станах и си отворих съновника.Рядко го правя, но тогава исках да разбера какво означава.Пишеше, че някой ще почине.На мен ми стана едно такова гадно, но на никого не казах.На следващата вечер бях вънка с приятелки да се поразходим малко.Батко ми звънна и каза, че съседката под нас е починала Sad Вторият път сънувах, че ме боли много и после падна.Сетих се за първия сън и се стреснах.След 1-2 седмици прабаба ми почина  Cry

# 24
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Сънувах, че кърмя бебе. Не беше мое май...

# 25
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 735
Сънувала съм, че ми пада зъб поне няколко пъти, никой не е умрял около мен - или поне аз не знам. Но винаги се събуждам с ужас от такъв сън, защото не съм любител на зъболекарите  Mr. Green Embarassed

За мен сънищата са не толкова предсказания, колкото нещо което подсъзнанието ни се опитва да ни каже и което в будно състояние не успяваме да осъзнаем.

Въпреки това предпочитам да не сънувам - като дете сънувах, че дядо ми почива. Била съм на 13 -14 години и нямах представа, че наистина е тежко болен. Сънят ми беше изключително реален, чак до подробности. В последствие се оказа, че съм познала и че описвам неща, които няма как да знам.

# 26
  • Мнения: 49
Някой ако може да ми разтълкува моя сън,моля Praynig
Сънувах починалия си баща.Бяхме в стая четири или пет човека и усещах присъствието на баща си,не като човек,а като дух.Беше си същият като приживе,но беше прозрачен.Виждах го,но знаех,че не е жив.Искаше да каже,че е тук около нас и ни обича(не го каза,но аз го усетих).
Събудих се и не бях сигурна това сън ли е или плод на фантазията ми,но беше толкова истинско Cry Cry Cry
какво има за тълкуване-ти не вярваш че той е до теб а той ти се явява за да го разбереш.ПОпринцип в съновниците пише че ако сънуваш умрял човек ше се запознаеш с нов човек

# 27
  • София
  • Мнения: 5 729
Дали някой може да ми помогне за част от моя сън.Отварям си портмонето да видя колко пари имам.Беше само една банкнота,но когато тръгнах да я вадя се оказа, че е чисто нова,за нея е залепнала още една чисто нова,и после още една чисто нова. Гледах какво пише в съновниците,но малко не мога да се ориентирам в тълкуването,какво точно означава .
Благодаря предварително.

# 28
  • Мнения: 49
Сънувах мечка бягах и се криех от нея ,спасих се накрая не успя да ме намери.Надявам се да е на хубаво ,че.....
мечката е болест пази се!

# 29
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Диляна, моля те и моя Praynig В различните съновници пише различно за кърменето.

Общи условия

Активация на акаунт