подсъзнанието може всичко 11

  • 53 478
  • 528
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 652
Здравей, хубаво място! Hug

благодаря ,че те има и на тези, които те създават!  bouquet

# 16
  • Мнения: 957
  Heart Eyes Hug Hug БЛАГОДАРЯ ВИ  Hug Hug Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 51
 Blush,ми Blushможе ли и аз така да поизнахаластвам малко с тази карта?Един конкретен пример:искам ново жилище по-голямо и от година се опитвам да утвърждавам ама май погрешно...Та как е правилно"аз ще имам еди кво си" , "аз вече имам..",искам да имам"или какво?Какво пишете вие? И би ли могло наистина да се посочват конкретни дати?напр."най-късно до 31.12.2009 еди кво си ще се случи,или ще имам нещо си,ще се срещна с някого и т.н?защото някъде в старите теми четох,че било добре да се посочват конкр.дати.А пък после четох че желанията се осъществявали според кармата,в срок от наколко седмици до 3 год.И още нещо,трябва ли да се спазват реалните посоки когато избирам място за картата?в смисъл като я закача трябва ли посоките да си съответстват?изток-изток и т.н.?Въпросът ми е към тези които вече имат карти,момичета моля помагайте че 23 дойде Laughingмного благодаря предварително  bouquet  bouquet

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 5 454
На моята карта не са спазени посоките на света при окачването и. Поставила съм я точно над мултифункционалното устройство до компютъра, за да е често пред погледа ми. Както писах по-рано утвържденията трябва да бъдат в сегашно време. Например "Здрава съм!"или "Имам чудесно голямо  жилище".

Когато си правих картата есента не успях да си намеря подходяща картинка, която да ми хареса за утвърждение на жилище и реших, че може би моментът не е подходящ. Къщата според мен може да се сложи в сектора на семейството или на богатството. Не е необходимо всичко да се спазва точно. Важното е вътрешното ви усещане да бъде, че сте направили и подредили възможно най-правилно картата.

# 19
  • Мнения: 753
Благодаря на Вени за новата тема  bouquet

# 20
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
"Аз живея в голямо жилище , на удобно, тихо и спокойно място, с прекрастна гледка, еди колко си стаи, които са ..... изброяват се:кабинет, сауна, фитнес, домашно спа, гостна,  спални, бани, тоалетни......жена, която ми помага с  чистенето  и т.н  и т.н.  ...........според желанията които имаш, колкото по конкретно, толкова по добре)........"  и после да ни поканиш на  гости  Laughing




Един конкретен пример:искам ново жилище по-голямо и от година се опитвам да утвърждавам ама май погрешно...Та как е правилно"аз ще имам еди кво си" , "аз вече имам..",искам да имам"или какво?Какво пишете вие?


# 21
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Има една рускиня Наталия Правдина, от която имах няколко книги и бях чела в една от тях , че червеното е цвета на добрия късмет, благоденствието и щастието. Беше описала как да да увеличим парите си, като си купим червено портмоне , в което можем да сложим  3 китайски монетки, за да подсилим ефекта.Не знам дали идеята е нейна, но има ефект/поне аз така мисла/. Sunglasses  То беше отдавана , но  от тогава съм все с червено портмоне. Heart Eyes


Peace

Наистина книгите на Наталия Правдина са много интересни и зареждащи май вече има и преведени на български  Rolling Eyes

Винце преди време за тази интересна дама от теб научих  Wink


konstantin2007 Wink Вела ти е отговорила  Peace
Само ще добавя за да получиш по-скоро желаните от теб неща трябва да се научиш да харесваш и цениш настоящите  Peace
Някъде бях чела че за да отключиш да получаваш от Вселената трябва освен да си поискаш да не забравяш да благодариш за това което имаш в момента  Wink
Примерно никога не трябва да се казва "Колко мразя, не харесвам дома си/квартирата си и т.н.  искам да имам по-хубав, собствен дом " Naughty Трябва да цениш това което имаш и да искаш по-добро  Peace така по-лесно ще отключим сбъдването на нашите желания  Peace





ХаЙде и аз се разписах в новичката ни тема  Hug


# 22
  • Мнения: 287
Здравейте момичета,

Прочетох втората тема както препоръчахте за идеи за картата на желанията.Благодаря ви,че ви има.Темата беше много интересна,подейства ми много зареждащо,записах си няколко интересни техники за визуализация.Там прочетох за някаква техника с написване на  25 желания.Не можах да намеря детайли обаче.Бихте ли дали малко повече инфо?Къде и кога се пишат и какво се прави с листа?Благодаря ви предварително.

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 5 454
На един лист написваш конкретни свои желания, които се отнасят лично до теб. Трябва да бъдат поне 25 може и повече. Сгъваш листа и го прибираш някъде. И започваш всеки ден да се глезиш с нещо /например си купуваш шоколад само за теб, ако и детето ти иска купуваш друг за него/. Това мисля, че се правеше в продължение на 10 дни. Ако  нещо бъркам броя на дните момичетата ще ме поправят. Желанията трябва да са добре обмислени и ясно формулирани и да не засягат други хора.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Здравейте.Благодаря за новата темичка  bouquet
Аз пак да нахалствам с картата.Мога ли да лепя по няколко картинки в сектор или е по-добре картинка с някакво утвърждение от какво се нуждая най-много сега?И в кой сектор е най-подходящо да се сложи къщата?
Къщата мисля,че трябва да се сложи в сектора на богатството,но може би става и в сектора на семейството,да кажат по-вещите.

# 25
  • Мнения: 117
Момичета чета Ви,но за съжаление нямам време да пиша. Имам един въпрос във връзка с картата на съкровището - искам  здраве за цялото семейство (последните два месеца се оказа че съм предала хронично заболяване на двете деца), може ли да се сложи на картата и как да го изразя, какво да бъде утвърждението. Разбрах че картата е лична и се отнася само до дадения човек, но нямах  време да изчета всички сайтове които сте дали и съм с надеждата да ми помогнете до 23 - може ли в моята карта да искам здраве за всички, или да направя карта на семейството. Ако не става може ли да направя карта на децата едното на 4 год., другото на 7 мес., а на съпруга ми как да направя като той не приема тези неща на сериозно. Благодаря много много предварително.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 724
 Simple Smile

# 27
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
lamby Grinning
Примерно аз на моята карта съм писала утвържедния в сектора на децата  Wink "Детето (име) ми е здраво усмихнато и щастливо" и все неща от тоя сорт и съм сложила сн.на усмихнати , слънчеви деца  Peace
Направи картата така както на теб ти харесва и ти искаш  Peace така ще е най-правилно  Hug

# 28
  • Добрич
  • Мнения: 5 454
 lamby, щом съпругът ти не приема нещата на сериозно едва ли картата ще му помогне. 
За децата не зная какво да те посъветвам - от една страна картите са лични, но толкова малки деца няма как да си направят сами карти, нито пък да си четат после утвържденията. Вярно е, че родителите влияят на децата си. За по-голямото дете обаче си мисля, че можете заедно да направите карта под формата на игра - като лепите само картинки, без да поставяте надписи и му обясниш, че това е игра и сега ще залепите картинки на това, което иска да има. Опитай по възможност за всяка тема да имаш на разположение по няколко картинки и помоли детето само да си избере коя да залепи. После постави готовата карта  някъде където детето ще я вижда често и ще можете всеки ден да си припомняте заедно желанията му.

За здраве в моята карта сложих снимка на здравец и над него утвърждението "Здрава съм!"

# 29
  • Мнения: 440
Записвам се да следя темата

Общи условия

Активация на акаунт