подсъзнанието може всичко 11

  • 53 542
  • 528
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 759
Да ви кажа добро утро и прекрасен ден  Hug

.....иииииииии очаквайте чудеса  Wink


За мен чудесата започнаха още от сутринта  Grinning
Докато си пиех кафето преди да тръгна на работа и се радвах на хубавата и свежа утрин, в хола ми влезе невероятно красива пеперуда  Grinning
Просто едва ли можете да си представите изненадата и изумлението ми! Гледах наистина така  #Crazy Само да поясня, че живея в центъра, на 3 етаж, далеч от всякакви паркове.
Пеперудата влезе спокойно през прозореца, полетя малко из стаята и излетя обратно навън  Heart Eyes
Всичко трая може би минута-две, но едва ли ще го забравя. Толкова сюрреалистично и вълшебно беше  Heart Eyes

След тази сутрешна случка настроението ми е прекрасно  Hug

Желая и на вас един вълшебен ден  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 10 759
А може ли да се допълва в последствие? т.е. утре да се започне и да се добавят малко по малко картинки в следващите дни да кажем. Или добавянето да се направи на следващото новолуние... newsm78

Да, може да се допълва  Peace
Важно е Картата ни да е винаги "свежа" и актуална  Grinning
Мисля си, че е хубаво ако се допълва Картата, то това да става до фаза Пълнолуние, а не на намаляваща луна  Wink

Винце, на Правдина има само три издадени на български книги, а тя има много  Rolling Eyes
Най-важните й - тези за фън-шуй и някои други- за съжаление не са преведени. Но нищо - време е най-после и руският да си го припомним и да влезе в употреба  Laughing

# 62
  • Мнения: 117
Момичета и аз си направих картата и искам да Ви благодаря за усещането - нощес се будих с желанието да правя карта, сутринта беше толкова лъчезарна и слънчева, на фона на вчерашния ден, че станах с мисълта "Днес е ден само за правене на карта". Докато я правих и след като приключих се чувствам щастлива, сякаш летя.
Мисля че Вселената ни даде този красив слънчев ден, като знак да започнем ново начало.

От няколко седмици започнах книгата "Лечение с ангели" и напоследък, като че ли често виждам комбинации от тройки, но реших че не трябва да съм много ентусиазирана, защото може просто да търся комбинация от числа. Вчера ми се наложи да пазарувам и се засмях, когато в единия магазин ми казаха 3.33,а  няколко часа по късно 6,33. Много се зарадвах защото тройката означава, че ангелите са около нас.

Благодаря, че Ви има, когато намеря време пак ще пиша.

# 63
  • Мнения: 288
Здравейте Щастливки  Hug Hug Hug!


Анн Шърли ,слагай смело  Hug. А, какво ще се случи , ще ни кажеш ти след това   Heart Eyes.
Това е карта на Желанията ни  Peace.

  На всички желая сбъдване на Желанията !
 Благодаря ВИ   bouquet!

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 64
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 382
Здравейте, Прекрасни Дами!

Често ви чета, макар да не пиша. Но миналата седмица започна една поредица от събития при мен. Това ме накара да вляза отново в темата. И виждам, че говорите за карта на желанията и колко удачен за това е днешния ден. Още от края на предната тема все в тази посока са повечето постове. Нещата се задвижиха в посока на изпълнение на едно мое Желание. На прав път съм и всички необходими за това "случайности" стават, като им дойде времето.
За всичко и най-вече за увереността, която получавам, като ви чета!  Hug
Благодаря ви!  Hug  bouquet

# 65
  • Мнения: 189
Така...да се похваля,че най-накрая си направих мечтаната за мен карта на желанията.Използвах руския сайт,който е дала Десс,като съм добавяла мои изтеглени снимки.Разпечатах я и стана на 1 лист формат А4.Картинките излязоха малки,но размера няма значение,важно е желанието ми,което е огромно.Пожелавам на всички,които днес правиха своите карти много скоро да се похвалят с изпълнението им!
Благодаря Ви,че ви има  bouquet

# 66
  • Мнения: 430
          И аз ви чета ,но не пиша много.
 Днес си направих импровизирана карта / не намерих точно къде сте говорили как се създава такава  Embarassed/ , просто написах на един лист утвърждения , смятате ли ,че съм се справила?!

# 67
  • Мнения: 3 117
          И аз ви чета ,но не пиша много.
 Днес си направих импровизирана карта / не намерих точно къде сте говорили как се създава такава  Embarassed/ , просто написах на един лист утвърждения , смятате ли ,че съм се справила?!
Grinning Абсолютно! Нали всички начинания в нарастваща луна са обречени на успех!  Mr. Green

# 68
  • София
  • Мнения: 606
Аз и мъжа ми сме готови с картите ни. Забавлявахме се много.  Hug

# 69
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Днес е и нощта срещу Еньовден, така че наистина енергията е много подходяща за утвърждения  Peace


http://calendar.shambhalabg.com/enjovden.htm

# 70
  • Мнения: 10 759
И аз съм готова с картата  Grinning

Дани_, благодаря че ни напомни, че тази нощ е нощта срещу Еньовден - "най-потайната и мистериозна нощ през годината"  Flutter
Съвсем подходящо време за направата на карти  Laughing Laughing

# 71
  • Мнения: 2 013
Идващата нощ ли? Не е ли била изминалата нощ?

# 72
  • Мнения: 10 759
Идващата нощ ли? Не е ли била изминалата нощ?

Еньовден е утре, на 24 юни. Значи нощта срещу Еньовден е тази нощ  Hug

# 73
  • Мнения: 1 156
Здравейте моми4ета
От известно време ви 4ета , но без да пиШа, и усърдно проследих идеята за картата на желанията. Преди години се занимавах и 4етях за енергии и силата на мисълта,после живота ме завъртя и не се бях връЩала към тези идеи мног време. Но както обикновено става, за всяко неЩо си има момент, в който иснтинкивно 4увстваШ от какво имаШ нужда. и ето 4е при мен дойде този момент, в който имам нужда от "духовност".
По тази при4ина преди 2 мин завърШих и моята карта на желанията. Не съм писла утвържения, само си набодох на корокова дъска снимки, картинки, а неЩата, за коио не намерих картунки ги написах на лист4ета.
Искрено се надявам 4е това Щбе помогне на мен и на съпруга ми да осъЩбествеим ме4тите си.

Да , тази ноЩенергията е мног силна. При нас се палят огнйове на плажа и се стои там до зори, младежите се забавляват и преска4ат огнйовете, еЩо като бългасркото събирне на билки през тази ноЩ, като събиране на сили от природата е.
Лека ноЩ ви пожелавам, благодаря ви 4е  ви има и мног, мног сбъднати желания з вси4ки

# 74
  • Шотландия
  • Мнения: 2 863
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт