подсъзнанието може всичко 11

  • 55 867
  • 528
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 288
Аз още работя по моята карта. Използвах този цитат , който ми се видя много подходящ:


Ако очакваш най-доброто от живота, ти го привличаш върху себе си.
Затова започни още отсега да очакваш най-доброто от всичко и от всички - и наблюдавай как то се осъществява...

А. Кади, Вътрешните врати


и обкантих картата с него. Стана един вид като рамка. Супер се получи   Simple Smile  esme_bolger   bouquet

Честит Еньовден !
Честити " Карти на Желанията"   bouquet!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да ви питам : цветовете задължително ли се спазват? Т.Е. утвърждението в съответния цвят ли да е  или може със  син химикал  Embarassed

Последна редакция: ср, 24 юни 2009, 12:05 от elena_

# 91
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
знам как ще прозвучи, обаче е истина   ooooh! призори  сънувах Лили Иванова да кара голям камион пикап, направо по едни баири......
  Thinking и още съм в потрес как да го тълкувам....
Вероятно ми е подсъзнателен образ на самодива с опит.  А преодоляването на хълмистата местност с мощно МПС мисля, че  ми показва  как няма непреодолими препятствия.....

# 92
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 795
 Joy

# 93
  • София
  • Мнения: 12 327
Ами да, Арбанашка кокона, сънят ти е пророчески  Laughing В смисъл -  пред Вечността прегради няма  hahaha Joy

elena_, аз този път подходих по друг начин с писането по Картата  Wink

Утвърждения почти нямам, но навсякъде, където можах /то почти не остана празно място  Laughing / написах "Мое!!!", "За мен!" или "Мои са!!!" и т.н.

Спомням си, че някой май в "Тайната" или другаде  newsm78 беше правил така.

Картата ми стана много цветна и красива  Flutter

# 94
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 795
И кое е твое, че не разбрах? Картинки ли има от newsm78долу????

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 1 766
И аз вчера си направих карта,не спазих с точност всички зони,но така ми се получи.Освен снимките си написах и утвърждения и сега остава да видим какво ще стане.

# 96
  • София
  • Мнения: 12 327
И кое е твое, че не разбрах? Картинки ли има от newsm78долу????
Ами да. Мисля, че стана ясно. Какво друго да има?? Laughing

# 97
  • Мнения: 12
Благодаря Ви момичета ! Хубав ден на всички и сбъдване на всички желания !

# 98
  • Мнения: 287
Здравейте отново,

Един въпрос за 25-те желания.Как е най-добре да бъдат формулирани- като утвържденията в сегашно време,като желания „Искам..." "Нека да..." или като благодарности?Благодаря предварително.

# 99
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Ами да, Арбанашка кокона, сънят ти е пророчески  Laughing В смисъл -  пред Вечността прегради няма  hahaha Joy



  bouquet Мише, мерсиииииииии, камък ми падна от сърцето.


Момичета, днес съм се замислила върху следното.....какво мислите за хора, които постоянно казват " пуснете ми една добра мисъл", "искам един палец", "мислете за мен"....... Знам, че енергията няма граници - и мисъл пускам, и Рейки, и символи.......не е въпросът дали сме отзивчиви или не.
По скоро опира до това, че и 100 пъти да пращам позитивна енергия на някого, при условие, че той се съмнява и си е загнездил мисъл за колебание и неувереност в себе си, май няма ефект....
Защото не бива да търсим помощ от вън, а да потърсим вярата в себе си......или  сякаш искат да се заредят с чуждата енергия  Thinking
Вие какво мислите?

И все забравям да напиша - благодарността не трябва да е поза, а да е искренна. И наистина тя е тази, която отключва "късмета". Давам ви гаранция за това...  Peace

И когато  си правите списък на желанията, най-накрая си запишете , че искате "това или което е най добро за мен"

Последна редакция: ср, 24 юни 2009, 16:44 от Арбанашка кокона

# 100
  • България
  • Мнения: 3 633
Аз си поднових желанията . всъщност се оказа,ч е повечето от старите ми желания са се сбъднали по един или друг начин  Laughing В стария списък бях започнала с "Искам" , в новия също започнах така, но по едно време реших да заменя искам с имам , аз съм , мога и т.н  Така ми харесва повече  Peace

# 101
  • Мнения: 288
Цитат на: mijjjka link=topic=407175.msg11665807#msg11665807 date=1245836974

[b
elena_[/b], аз този път подходих по друг начин с писането по Картата  Wink

Утвърждения почти нямам, но навсякъде, където можах /то почти не остана празно място  Laughing / написах "Мое!!!", "За мен!" или "Мои са!!!" и т.н.

Спомням си, че някой май в "Тайната" или другаде  newsm78 беше правил така.

Картата ми стана много цветна и красива  Flutter


Мише , супер си го измислила  Hug Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 554
Коконче, много въпроси повдигаш  Wink А и са различни. Ако някой непрекъснато иска енергия, а нищо не прави за себе си, най-вероятно иска само да се зареди с чуждата енергия. Ако иска помощ, но и работи върху себе си, означава все пак, че търси пътя. Вярата в себе си наистина е много важна. Тя води човека към чудеса, но това не означава, че не можем да потърсим помощ от някого. Аз например искам помощ, без да се срамувам от това, че съм мастер и че някой би могъл да каже: "Нали си мастер, помогни си" (щото някои хора мислят точно така). Въпросът е колко силни и уверени се чувстваме и доколко сме обвързани емоционално. На друг човек мога да помогна и за 3 минути, но има случаи, в които не мога именно защото съм емоционално обвързана с резултата Grinning Въпросът опира да изключим емоциите и тогава всичко става много бързо. А когато някой ти иска енергия, а непрекъснато се съмнява, можеш да му даваш известно време, за да има шанс да прозре нещата, но ако не става - няма смисъл да се хабиш. Нека всеки си ходи по пътя  Heart Eyes

# 103
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
и аз съм искала помощ, и не ми е срамно от това  Peace

Коконче, Въпросът опира да изключим емоциите и тогава всичко става много бързо. А когато някой ти иска енергия, а непрекъснато се съмнява, можеш да му даваш известно време, за да има шанс да прозре нещата, но ако не става - няма смисъл да се хабиш. Нека всеки си ходи по пътя  Heart Eyes

 Peace Иначе това имах предвид, обаче не можах да намеря точните думи. Благодаря ти  Hug


Последна редакция: ср, 24 юни 2009, 18:35 от Арбанашка кокона

# 104
  • Добрич
  • Мнения: 6 455
tenderseducer, много ми хареса Две бебета в корема на МАМА.

Това ми напомня за нас хората.Едни са убедени,че има живот след смъртта,а други,че всичко приключва.Но нима е възможно всичко да свърши така?Не вярвам!

 Peace

Вчера си обнових версията на каратата с желанията, но определено реших, че днес на Еньовден ще я принтирам.

Общи условия

Активация на акаунт