Ако тук има лекари - моля за помощ

  • 4 361
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 386
Полина, прочетох ти темата преди няколко дни и не знам какво да ти кажа, освен да ти пожелая много, много кураж и късмет. Не се притеснявай и вярвай, че нещата ще се подредят по най-добрия възможен начин!

Сиатъл е далеч и лечението е скъпо, но ако се интересуваш ми пиши. Университетската болница към University of Washington, Evergreen Hospital и Overlake са добрите болници тук.

# 16
  • Мнения: 991
Здравей, Полина!

Аз също живея в Сиатъл. Имам тук позната (българка), която имаше същата диагноза като теб, когато беше бременна с второто си дете. Да кажа първо, че при нея изходът беше благоприятен. И детето се роди здравичко, и на нея всичко си е на място. Просто с течение на времето, докато бременността напредваше нещата се нормализираха и плацентата се отдели от матката. Следяха жената непрекъснато и отделянето на плацентата беше потвърдено с MRI. Ако искаш, мога да я питам за подробности. Реших да ти пиша най-вече за да те окуража, че нещата може и да се разминат. Кураж!

# 17
  • Мнения: 104
Мила Поли,живея в Орландо,Флорида. Ако с нещо мога и аз да ти помогна-насреща съм.
Засега това,което ми идва наум е да те свържа с моя приятелка-гинеколог в Ню Йорк и тя ако може да ти помогне с повече инфо. Тел ще го пратя на лични.Ако имаш въпроси-пиши.
Прегръщам те и вярвай в чудеса,защото с мен се случиха и сега се радвам на една 5 год.принцеса.

# 18
  • Мнения: 2 991
Копирам от Петиции:

На мама polina13 й предстои дълъг престой в немска болница и, дай Боже, животоспасяваща операция за нея и нероденото й момиченце. Поли е с плацента перкрета, рядка малформация, която застрашава живота и на двете. За болничния престой е необходим аванс от Е 60 000, който семейството трудно ще събере в оставащите няколко седмици. Ето тук историята на Поли http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=406298.0 и последните развития.

В момента средства се събират по сметката на Поли в Първа Инвестиционна Банка:

BG 55 FINV 9150 10 BG N 0 (нула) KR YC

Полина Иванова Василева

Създадена е и Фейсбук група в подкрепа на Поли. Ако имате възможност, моля, включете се и поканете приятелите си да се запознаят с нейния случай. Нека колкото може повече хора научат за Поли и се опитат да помогнат с каквото могат - дори и само с окуражаващи думи.

http://www.facebook.com/group.php?gid=122772486425

Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 02:18 от ianajar

# 19
  • Мнения: 2 032
побут.

Общи условия

Активация на акаунт