16-та лятна финландска

  • 15 427
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 119
Благодаря ти Вее!   smile3525

Усмихнат ден на всички!

Аз отивам да  clean prostor

# 256
  • Мнения: 2 999
Добро утро снежинки  Hug

Пчеличко благодаря ти от сърце за романтичното кафе с вода  Hug
Мама Севи приятно и весело чистене и миене  Hug
Тук както вали от седмица не мога да си довърша основното чистене, остават ми още две стаи в които трябва да се измият прозорци, пране на пердета и т.н.

Хубав ден ви желая на всички  Hug

# 257
  • Мнения: 312
Добро утро момичета,

Пчели , каква романтика само Heart Eyes  Hug

МамаСеви приятно чистене  Party

Дънди, аз при все ,че обичам да чистя, прозорците винаги ме мъчат. Мразя да ги чистя и това си е. Склонна съм да си платя на някой да ми ги изчисти  Embarassed

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 13:26 от ralivd

# 258
  • Мнения: 703
Момичета,счупения крак много ме сърби,направо откачам... smile3511
Днес сутринта поръчах на една приятелка да ми купи шишове за плетене..тя веднага отишла да ми търси и сега се почесвам сегиз..тогиз ,но нощно време не се търпи...има ли някоя от вас опит в това отношение,какво да правя???

# 259
  • Мнения: 312
Аз имам Пчели  Peace На 13 години си срязах жестоко крака на стъклена врата, на сантиметри от главния мускул или каквото и да е там, но съм била на мм от това да остана неподвижна. Сърби те предполагам от гипса и от това,че коста ти зараства. Яж повече сирене, кашкавал (изобщо млечни продукти) и продължавай с чесането. Друго едва ли ще помогне. Колко време ще носиш гипса?

# 260
  • Мнения: 2 999
Пчели и аз имам опит. Бях си помелила глезена на 24 години скъсани връзки и кост, абе с две думи кошмарно беше. Периодът със сърбежа съм го запомнила и аз заложих на шишове за плетене, така че това е единственото което помага, а и както ти е казала Рали, това е сигнал че костта зараства  Peace

# 261
  • Мнения: 2 786
Привет  Hug
Аз да чукна на дърво нищо не съм чупила, но са ме оперирали три пъти.
Е такъв сърбеж нямаше просто, а като се опитах да се посърбя - болка.
Тогава доктора ми обясни, че сърби, защото раната (и кожата) зарастват, тоест това е знак за оздравяване и възстановяване.
Неприятно, но ще мине   bouquet

Пчеличкеее, ние имахме няколко такива чаши като тази за вода, големи и малки  Laughing
Само малките са останали  Laughing

Гушки на всички  Hug

# 262
  • Мнения: 58
Здравейте момичета,

Пчели, само мога да си представя какво ти е. Аз обаче съм медицински неграмотна и нищо не мога да те посъветвам   Sad Надявам се обаче, че бързо ще ти мине  Hug

Дънди, вече съм постегнала багажа, но има още ... Ще видим накрая как ще се занеса. Другата седмица ще ви алармирам като стъпя на финска земя  Crazy

Тук също вали като изведро, но спря и си е топличко  Wink

Да ви се похваля, че вчера се опитахме да си пишем на фински с моя приятел и установих, че хващам доста неща и дори изненадващо построявам и аз изречения. Разбира се говоря за елементарни неща и то писмена кореспонденция, че аз разговорно ще съм доста зле. Но капка по капка - вир става! Важното е, че съм сe амбицирала  Laughing

# 263
  • Мнения: 2 786
Мимота, браво и само така  Peace

# 264
  • Мнения: 2 999
Мимотка браво на теб - ти си нашата гордост  Hug

# 265
  • Мнения: 703
Мерси ви момиченца..кокиченца..  bouquet
Имам и друг проблем...Опитах се да обуя летните си бели панталони и нито един от тях не ми става.Не само цип,ами изцяло са ми малки..УЖАССС #Crazy #Crazy #Crazy,направо,умирам...
Сигурно съм качила някое и друго килце,ама чак толкова.. newsm78

# 266
  • Финландия
  • Мнения: 169
Мimota, браво на теб- намерила си точния път- само практика.
 
Bee,  преди години си чупих крак и си спoмням този неприятен сърбеж.  Аз се бях изхитрила като ме засърби крака- да си почесвам....главата. Не знам защо така правех- дали за отвличане на вниманието, дали натисках без да знам някои точки, които облекчаваха сърбежа по крака, или-просто си въобразявах, че ми помага. На знам.....
За панталонките-не се тревожи. Най-обичам да не ми стане нещо- това е добър повод да се подновя от близките магазини.

# 267
  • Мнения: 57
Ехоо, здравейте момичета!

Пчели, много гадно с този сърбеж. Не съм си чупила нищо досега да чукна на дърво, така че не мога да дам съвет. А за панталонките, килограми се свалят, само да сме здрави.

Приятна вечер!

# 268
  • Мнения: 77
Здравейте мили момичета! Hug
Мимота щом се справяш с елементарни неща в БГ,то във финско много бързо ще научиш и останалото.Пожелавам ти го от сърце. Peace
Пчели наистина много неприятно,но освен времето няма какво друго да ти помогне/за съжаление/.А това качване на килограми сигурно се дължи на това че след като си счупи крака не работиш,не излизаш,не се движиш като преди и вероятно след като си повече време в къщи по често си похапваш.Но предполагам като дойдеш в България от жегата и от това че лятото се набляга повече на плодове и зеленчуци да си възвърнеш формата.Но от друга страна пък ако родителите ти много те глезят може и повече да качиш. ThinkingТака че внимавай! Naughty
На теб и мимота пожелавам лек път!И се надява ако имаш възможност и от България да ни сервираш понякога кафе. Wink
Лека нощ снежинки!  bouquet

# 269
  • Мнения: 2 786
Пчеличке, това за панталона все едно аз съм го писала  ooooh!
Донесох си от България няколко летни панталона и дънки, но само половината ми ставаха.
Както казва сейка - наблягаме на плодовете и зеленчуците и си възвръщаме формата.
А от обездвижването доста се пълнее, особено ако преди това си бил доста активен.
Поне при мен така се получи, но вече се поправям и има ефект  Grinning
Като се оправи крачето, ще наваксаш с движение и ще се върнеш в старата си форма Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт