16-та лятна финландска

  • 15 424
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 312
Пчеличко не бой се, в България ще свалиш излишните кила, но прекрасно те разбирам как се чувстваш. Дойох във Финландия с около 10 чифта дънки, незнам дали ще ми повярваш ,но всичките са спраскани. Нямам нито един читав чифт останал. Миналото лято не си купих от България дънки,защото бях отчаяна колко зле изглеждам в каквото и да пробвах.

Мимота браво на теб!!! Това си е голям напредък,  повярвай ни  newsm10 а и както си казала важно е да си амбицирана. Пожелавам ти да го усвоиш бързо и с лекота  Hug


Лека вечер момичета !!!   newsm51

# 271
  • Мнения: 58
Е, момичета, благодаря ви за подкрепата  Hug

А, това с килограмите и дрехите ми е до болка познато. Нали сега си приготвям багажа и подбирам дрехи. Моята баба колко мои панталона раздаде на една комшийка, в които не мога изобщо да се побера.

Рали, виждала съм ти снимките, изглеждаш много добре, да не съм те чула да казваш, че изглеждаш зле, защото не е вярно.

Преди малко ходих на кино съвсем инцидентно. Гледахме "Отново на 17" или 17 Again. Нямаше за съжаление "Ледена епоха 3". Типичен американски филм, но беше забавен и разтоварващ.

Лека нощ на всички!    bouquet

# 272
  • Мнения: 703

ДОБРО УТРО И СЛЪНЧЕВ НОВ ДЕН!

Последна редакция: сб, 11 юли 2009, 07:55 от Bee.

# 273
  • Мнения: 77
МММММММ,каква вкусна закуска!

Приятен уикенд момичета!

# 274
  • Мнения: 58
Здравейте момичета,

Пчели, благодаря за страхотната закуска!

Сейка, благодаря за поздрава и цветята! Да ти се връщат!

Аз излизам, докато не е станало ненормално горещо.

# 275
  • Мнения: 2 999
Добър ден мили снежинки   bouquet

Пчеличко не се тревожи за килограмите, наблегни на салатите и плодовете и всичко ще се оправи  Wink Както са ти казали момичетата важното е да си здрава  Hug а килограми се махат.
Рали абсолютно съм съгласна с Мимотка - изглеждаш фантастично, изобщо не би трябвало да се притесняваш за килограмите си.  Hug

Момичета хубав и усмихнат ден  Hug

# 276
  • Мнения: 312
МММММММ,каква вкусна закуска!

Приятен уикенд момичета!

 smile3521   Hug

# 277
  • Мнения: 312
Благодаря за комплиментите Мимота и Динди   Flushed

Напоследък момичета съм в едно такова хубаво настроение и се чувствам прекрасно. Още по прекрасно е човек да умее да заразява с хубаво настроение. Лятото си е лято, на човек му иде да литне в хубавото време

Пчели желая ти утре лек полет и весело изкарване на отпуската  Hug Забрави за кракът и сърбежа и се отдай на почивката изцяло

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 01:48 от ralivd

# 278
  • Мнения: 703
Даа..Багажът е готов и нямам търпение да стъпя на бълг земя и да прегърна мама и тате. Praynig
Само тоя крак малко ме тормози,защото сме с прехвърляне,а малкия бандит не слуша и ме е страх да не се загуби на междинното летище ,като миналата година.. ooooh!
Ай сега да ударим по едно на изпроводяк,аз черпя.. Laughing

# 279
  • Мнения: 2 999
Пчеличко мила не се притеснявай ще стискам палци всичко да мине наред с пътуването  Peace Ще очакваме като качнеш да сажеш как е минало и на добър час. ПРегърни родителите си и от нас  Hug Мерси за хубавата почерпка.  Wink

# 280
  • Мнения: 312
Еми като си казала "Наздраве" да е 

# 281
  • Мнения: 312
Да не забравяме и бременните майчета :

# 282
# 283
  • Мнения: 2 999
Добро утро момичета  Hug

Пчели мерси за хубавата закуска и кафенце, а аз те прегръщам силно и ти желая безпроблемен полет  Peace  bouquet
Рали страхотна снимка  Flutter Hug

Сладурки тук пак се е навъсило времето, направо не е истина, но май от утре ще е по-добре  Whistling
Хубав ден и добро настроение  Hug

# 284
  • Мнения: 312
Дънди, а при нас е слънчево   Nature Sunny , но се чух тази сутрин с една приятелка, която каза,че в България също е едно такова дъждовно.


Общи условия

Активация на акаунт