СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ - математика - последното препятствие

  • 25 836
  • 542
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 348
Алис, ние бяхме в 95 СОУ. А вие?

# 421
  • София
  • Мнения: 257
Коментарът за трудността на теста беше-"не знам". Определено е много притеснен.
За беловата-в началото им казали всичко, което пишат на черновата, да пренасят на белова. След 1 час - не се притеснявайте, всички листове ползвайте за чернова, няма да се проверяват.  #Crazy Ей, отново лявата ръка не знае какво прави дясната.  ooooh!

# 422
  • Варна
  • Мнения: 262
здравейте и от мен , сина ми каза че теста са него бил труден , излезе последните 5 минути ,

отначало била добре на към 40 задача започнал да се мъчи  NeWS78

Е каквото и да е вече мина .

Започна голямото чакане за резултати

# 423
  • Мнения: 324
Не мога да разбера, защо тези инструкции не се казват предварително? Как се пише, какво си иска и т.н. Какво е тайното? Просто нямам думи.

# 424
  • Мнения: 202
Алис, ние бяхме в 95 СОУ. А вие?
В 1 АЕГ

# 425
  • На село
  • Мнения: 873
На Маги не й е стигнало времето за десетина задачи и е "пускала тото"- изпита й се е видял труден. Квесторката е казала, че ако няма нищо написано в/у беловата или е грешно, ще проверяват черновата. Моята нищо не е писала на тези листа - само Z - така са им казали.  

# 426
  • Мнения: 363
И за нас теста беше ужасен,не ни е стигнало време за всички задачи,играли сме на тото......да не говорим и това с чернова,белова,и поредното незнание на провеждащите изпита.До кога с гафовете?
Не са позволили на децата да си запишат отговорите.на едно детенце са издърпали листа с отговорите за вкъщи и в ръцете му останали отговорите до 12 задача.Какво правят тези хора с децата,може би и те са родители... #2gunfire

# 427
  • Мнения: 14
не се притеснявайте говорих с учителка,която минала година е проверявала изпитните работи и каза, че се проверяват само листа за отговори  Wink

# 428
  • На село
  • Мнения: 873
не се притеснявайте говорих с учителка,която минала година е проверявала изпитните работи и каза, че се проверяват само листа за отговори  Wink

Това звучи много успокояващо, но миналата година си е за миналата година - бели листа за белова по математика не е имало тогава.

# 429
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Мнението на първо четене от дечицата в НФСГ - труден! Относно листовете за белова - нашите квестори са казали да се използват като допълнителни, ако не стигнат тези за чернова. Дъщеря ми каза, че квесторите дори не са прибрали нейните листа в плика...

# 430
  • София
  • Мнения: 754
не се притеснявайте говорих с учителка,която минала година е проверявала изпитните работи и каза, че се проверяват само листа за отговори  Wink

...но миналата година не е имало листове за белова...

Май пак ще занимаваме БТВ, и министъра пак ще ни подхвърля дебелашки хумор и нищо съществено

# 431
  • Мнения: 363
Мнението на първо четене от дечицата в НФСГ - труден! Относно листовете за белова - нашите квестори са казали да се използват като допълнителни, ако не стигнат тези за чернова. Дъщеря ми каза, че квесторите дори не са прибрали нейните листа в плика...


Не може да е истина,НЕ!Как така дори не са прибрани в плика? #2gunfire
така ще се анулира работата,не трябва да отсъства нито един лист Thinking

# 432
  • Мнения: 202
Излезна
http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/left_me … test_math_7kl.pdf
Това пише в указанията:
За задачите със свободен отговор в листа за отговори е оставено празно място.
Използвайте това място, за да запишете своя отговор.
Ако след това прецените, че записаният свободен отговор не е верен, задраскайте го с
хоризонтална черта и запишете над него отговора, който според Вас е правилен

# 433
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Дъщеря ми каза,че и е било трудно.
И тя е играла на Тото.
Ужас ,как може да им дадът такива задачи. #Cussing out

# 434
  • София
  • Мнения: 2 958
Е , не е истина просто! ooooh! Може ли такова безобразие! #Cussing out
 За последните задачи /аз не съм спец..,ама/ им трябва много време! Уффф, нямам думи!

Общи условия

Активация на акаунт