Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 777
Какви са тези пости по това време?

# 16
  • Мнения: 25 610
ми не се храня нормално.  Rolling Eyes Но и не  мога, защото нямам а петит, а сега и постя.

Продължавай в същия дух и може съвсем да останеш без цикъл.

# 17
  • Мнения: 131
ми не се храня нормално.  Rolling Eyes Но и не  мога, защото нямам а петит, а сега и постя.

Продължавай в същия дух и може съвсем да останеш без цикъл.
Rolling Eyes Абе неска хапнах повечко

# 18
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Какви са тези пости по това време?
Петрови пости.


А към авторката - от акъла си ще патиш много.
Какво значи нямам апетит, ами насили се бе.
И защо постиш, като и без това си цъфнала, та вързала.

# 19
  • Мнения: 131
Какви са тези пости по това време?
Петрови пости.


А към авторката - от акъла си ще патиш много.
Какво значи нямам апетит, ами насили се бе.
И защо постиш, като и без това си цъфнала, та вързала.
Е кво като съм цъфнала??Иначе аз и апетит нямам, но ако започна да имам и да мя повече ще напълнея ,а моята цел е или да отслабна или поне да си стоя на теглото на което съм.

# 20
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Какви са тези пости по това време?
Петрови пости.


А към авторката - от акъла си ще патиш много.
Какво значи нямам апетит, ами насили се бе.
И защо постиш, като и без това си цъфнала, та вързала.
Е кво като съм цъфнала??Иначе аз и апетит нямам, но ако започна да имам и да мя повече ще напълнея ,а моята цел е или да отслабна или поне да си стоя на теглото на което съм.

 ooooh! ooooh! ooooh!

Прецени си дали искаш да слабееш или да си здрава.
Намери си подходящия двигателен режим, така че да поемаш необходимите за организма ти храни.
Чрез глад несе поддържа тегло.

# 21
  • Мнения: 131
Какви са тези пости по това време?
Петрови пости.


А към авторката - от акъла си ще патиш много.
Какво значи нямам апетит, ами насили се бе.
И защо постиш, като и без това си цъфнала, та вързала.
Е кво като съм цъфнала??Иначе аз и апетит нямам, но ако започна да имам и да мя повече ще напълнея ,а моята цел е или да отслабна или поне да си стоя на теглото на което съм.

 ooooh! ooooh! ooooh!

Прецени си дали искаш да слабееш или да си здрава.
Намери си подходящия двигателен режим, така че да поемаш необходимите за организма ти храни.
Чрез глад несе поддържа тегло.
Аз не гладувам ,а просто не ям много а малко.И от доста време си ям по малко и поддържам тегло.

# 22
  • Мнения: 155
Мило дете, още си малка и не си даваш сметка, че трябва да си обърнеш повече внимание на здравето! Каква е тази немърливост към него? Какви са тези руски ролетки, ще ми дойде ли или няма да ми дойде, ама нормално ли ще е или не, ама ще ми даде ли джипито направление или няма да ми даде??? Писала си цитирам: "ПОМОЩ - голям проблем, дори лекарите не могат да ми помогнат" А после нас успокояваш, че нищо нямало, щяла си да чакаш! Аз не мога да разбера защо "ПОМОЩ"? И първо човек трябва да си помогне сам, а после ние тука във форума. Вземи мерки, щото тая полова система ще ти трябва тепърва! Ходи си направи хормонални изследвания и да те гледат пак на ехограф! И как да ти помогнат лекарите като те едно изследване не са ти направили???  newsm78 Аз подкрепям и мнението да споделиш с майка си  Peace

Хайде по-сериозно моля те Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 616
Често, такъв проблем се получава при ниско или наднормено тегло. Имах същия проблем когато теглото ми падна до 42-43 кг, проблемът спря когато качих на 45 - не е много но даде резултат. Няма смисъл да пазиш диети и да си супер слаба, ако от това тялото ти ще страда  Wink Храни се здравословно и спортувай, с диети освен да си развалиш стомаха едва ли ще постигнеш нещо друго  Hug И най-добре сподели с майка си, двете ще намерите решение на проблема  Peace

# 24
  • Мнения: 131
Мило дете, още си малка и не си даваш сметка, че трябва да си обърнеш повече внимание на здравето! Каква е тази немърливост към него? Какви са тези руски ролетки, ще ми дойде ли или няма да ми дойде, ама нормално ли ще е или не, ама ще ми даде ли джипито направление или няма да ми даде??? Писала си цитирам: "ПОМОЩ - голям проблем, дори лекарите не могат да ми помогнат" А после нас успокояваш, че нищо нямало, щяла си да чакаш! Аз не мога да разбера защо "ПОМОЩ"? И първо човек трябва да си помогне сам, а после ние тука във форума. Вземи мерки, щото тая полова система ще ти трябва тепърва! Ходи си направи хормонални изследвания и да те гледат пак на ехограф! И как да ти помогнат лекарите като те едно изследване не са ти направили???  newsm78 Аз подкрепям и мнението да споделиш с майка си  Peace

Хайде по-сериозно моля те Hug

Ами аз съм била, гледали са бе общо 3 пъти на ехограф, 2 пъти отдолу, нали на магарето, 1 път ми е правена цитонамазка.Само хормоналини изследвания не са правени.Но нали ти казвам аз ще изчакам 2-3-4 месеца и  ако още е така и с майка сиг ще поговоря и ще вземя мерки.И не се съди, че ще чакам, така съм си решила, то си е за мене и за моето здраве.

# 25
  • Мнения: 131
Често, такъв проблем се получава при ниско или наднормено тегло. Имах същия проблем когато теглото ми падна до 42-43 кг, проблемът спря когато качих на 45 - не е много но даде резултат. Няма смисъл да пазиш диети и да си супер слаба, ако от това тялото ти ще страда  Wink Храни се здравословно и спортувай, с диети освен да си развалиш стомаха едва ли ще постигнеш нещо друго  Hug И най-добре сподели с майка си, двете ще намерите решение на проблема  Peace
Ми аз НЕ пазя сиета, а просто се храня по малко и здравословно.Но не съм от онеиз които гладуват а мапвам по малко.А за тва да споделя с майка си-ми ако до 2-3 месеца ми е още така сиг ще и споделя.

# 26
  • Мнения: 155
ОК, щом така си си решила, но човек прочитайки заглавието на темата ти изпада в шок, с тия големи букви и този голям проблем, явно нещата са доста пресилени. Не знам, чудя се дали другия път ще те взема насериозно. Дано всичко е наред и няма проблеми!

# 27
  • Мнения: 46 516
Колко си висока и колко тежиш?

# 28
  • Мнения: 131
1.70 и тежа 60 килограма, но днес се теглих и бях 58.4.То килограмите никой не ми ги признава и си мислят, че тежа по млако, защото имам мускулна маса, която тежи...

# 29
  • Мнения: 131
ОК, щом така си си решила, но човек прочитайки заглавието на темата ти изпада в шок, с тия големи букви и този голям проблем, явно нещата са доста пресилени. Не знам, чудя се дали другия път ще те взема насериозно. Дано всичко е наред и няма проблеми!
Мерси все пак за пожелянието всичко да е наред и да нямам проблем.И все пак  е вярно, че заглавието е малкоо пресилено, защото тогава се бях стресирала, защото ми омръзна.... Но сега се успокоих  Wink  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт