Слънчицето топличко си грее,а малко ФЕВРУАРЧЕ весело се смее!

  • 10 030
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 508
Леле, Миме, тия "раздели" май са заразни! Ти нали си знаеш, че няма да се разделите? То човек си ги усеща тия неща... Аз през цялото време си знаех, че няма да се разделим, квото и да си приказвахме... По-скоро ме е страх да не си скъсаме нервите месеци наред така... Поцупи се малко и след няколко дена ще сте си пак вкъщи. Явно тва децата доста ни объркват отношенията... И аз никога не съм си мислила, че ще се караме така грозно. Cry

# 16
  • Мнения: 242
Аре и от мен запис!

Мимче,Толо е права! Няма да й повтарям думите.И аз съм убедена,че всичко е моментно скарване,затова сега имаш много ГУШ от мен,Гошко и Наско Hug

Абе ние с мъжо сме се карали веднъж-два пъти зверски,докато бяхме гаджорини,и първия път се разделихме..за 2 месеца...Втория даже не го помня за какво беше newsm78 А сега след като се родиха бебоците даже още по-близки си станахме.Все едно не сме със 7 годишна,ами със 7 месечна връзка...То са хващане за ръчичка,пощипване по дупето,по бузките,прегръщане почти постоянно,особено докато той бута количката...Даже всеки ден ми казва,че ме обича повече отколкото в началото...
Ние нещо ли сме криви или просто отминахме периода на караниците,или май просто сме си тихички и рядко палим... newsm78

# 17
  • Мнения: 234
Привет мамета. Аз съм от четящите мами, поради липса на време за писане. Сега обаче не мога да не отделя 5 минути от безценния си сън и да кажа на мамите със семейните проблеми, че и ние с първото дете бяхме ТАм ( дърпайки се за какво ли не, неосъзнавайки, че трябва да сме благодарни на това което имаме), сега пък сме на друга фаза ( кой и за какво и дали с право се кара на каката). КОМПРОМИС му е цаката, иначе сме за лудницата #2gunfire #Crazy. Децата са ни дар Божи, чакани с толкова нетърпение и любов. НАслаждавайте им се максимално. Около мен има много хора които не могат да забременеят с години и всеки път когато се сдърпаме с "милото" гледам да си го припомним, за да не самозабравяме в ежедневието и да се увличаме в глупави спорове.
Лека вечер. Хубаво го написах това, но едно е да го напиша, друго е да не го забравям  Simple Smile!

# 18
  • Мнения: 242
Привет мамета. Аз съм от четящите мами, поради липса на време за писане. Сега обаче не мога да не отделя 5 минути от безценния си сън и да кажа на мамите със семейните проблеми, че и ние с първото дете бяхме ТАм ( дърпайки се за какво ли не, неосъзнавайки, че трябва да сме благодарни на това което имаме), сега пък сме на друга фаза ( кой и за какво и дали с право се кара на каката). КОМПРОМИС му е цаката, иначе сме за лудницата #2gunfire #Crazy. Децата са ни дар Божи, чакани с толкова нетърпение и любов. НАслаждавайте им се максимално. Около мен има много хора които не могат да забременеят с години и всеки път когато се сдърпаме с "милото" гледам да си го припомним, за да не самозабравяме в ежедневието и да се увличаме в глупави спорове.
Лека вечер. Хубаво го написах това, но едно е да го напиша, друго е да не го забравям  Simple Smile!


Не просто хубаво...УНИКАЛНО си го написала...

# 19
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Айде да се запиша в новата тема - има два албума - от срещата в Търново и от срещата ни с Наиема в Бургас Grinning
Алхимиче, понякога, когато вече има и дете, е хубаво да се прави компромис и да се внимава какво се говори. Седнете, поговорете, кой какво го дразни, изяснете се и се съберете Hug
Абе много сте нервни Mr. Green Ми ако имате второ, какво ще правите Wink
В интерес на истината, ние много се караме с моя мъж, но преди всичко е заради роднини. Но до сега нито веднъж не сме решавали, че ще се разделяме. Само когато се борихме за дете, имахме един период, щяхме да се развеждаме, но се оправихме. Но пък правим непрекъснато компромиси и говорим много на кой какво му тежи.

# 20
  • Мнения: 360
мерси на всички,ама направо ще се пръсна от мъка.ами ако наистина не ме обича вече а той така каза.то и аз какви ги наредих ама не издържах.не мога повече него все го няма а като го има спи или се занимава с нещо си негово(мотора) не си говорим вече за друго освен за какво трябват пари.никъде не излизаме,а и да се пробваме малката ни връща много бързо(мен ми е хубаво че детето си ме иска) но явно трябва да се разтоварим.според него на ми било лесно защото само съм се забавлявала с детето а той бил този дето работел по цял ден и не можел да си види дъщерята.оф айде стига че ми става още по гадно.
лека

# 21
  • Мнения: 115
Тедиии,           

# 22
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Алхимиче, ти каза, че имате частен бизнес? Ако помня правилно. Един ден, изцеди кърма за малката, остави я на баща й за целия ден, а ти иди на работа. Да види той как се забавляваш Confused

# 23
  • Мнения: 360
и той това иска но през ноща аз пак да ставам а малката  все още си папка 2 пъти нощем.то за това и стана скандала помолих го да нагласи водата да измия на детето дупето че се беше оакала бая и той 10 мин не може да прецени  топла ли е студена ли е аз се нервирах и го овиках че е некадърен другите бащи си къпят децата а той и памперса не знае как да и го смени.като някоя кукла я гледа.аз съм вече много изморена малката от както се дави от сополите не съм мигвала през ноща,едното ми око спи другото гледа и така е вече 10 дни и колкото и през деня някой от наще да ми помага за нея аз не спя по цели нощи,че чак ми вика ми що не спиш през деня.незнам аз ли съм луда или просто мъжете не ни разбират.ох прекалих да ви занимавам с мойте проблеми  Confused

# 24
  • Мнения: 192
Алхимиче, постой си малко отделно и се успокой. Не се прибирай вкъщи за известно време. Не те съветвам да се разделяш с мъжа си, а просто да постоиш където си сега, ако има някой да ти помага поне през деня с малката. И наистина легни и се наспи дори да е през деня. Уморена си, изнервена, прикипяло ви е и на двамата и сте се скарали. Случва се и в най-добрите семейства, както се казва. Но за нещо такова не си заслужава да слагате край на толкова хубава връзка и детето ви да расте с един родител. Мислете преди да казвате лоши и тежки думи, защото от най-близките хора най-много боли. Аз ви казах, че ние с моя мъж се карахме много, месеци наред бяхме все пред раздяла и така си разбихме нервите, че сега на моменти ми иде сама да ида в лудницата да си ме приберат там. Наговорихме си толкова ужасни неща, особенно той. И сега колкото и да искам да не мисля за това какво е било, пак се сещам, изплуват ми онези неща, които е казал в момент на яд и сега може би го е срам, че ги е изрекъл, но ....няма връщане. Казана дума-хвърлен какмък. Затова по-добре бройте до 10, до 50, до 150 и тогава говорете, не си разваляйте отношенията за дреболии от ежедневието. Има толкова страшни неща по света, толкова сериозни проблеми, че това вашето са просто бели кахъри, помислете си и двамата и като ви се поразмине се сдобрете и не се карайте повече. Хубави хора сте, не си тровете живота! Hug Айде спирам, че взех да звуча като някоя бабка Wink
 Ние днес се върнахме от Велинград. На мен ми се отази добре, починах си, смених обстановката, два дни се пекохме на басейна  на хотела. Криско и той беше с нас, даже го топкахме във водата и му хареса  Laughing. По-нататък ще пусна снимки. Сега обаче ми разказа играта това дете, приспивах го 2 часа, рева, дърпа се , заспива, пак се събужда , накрая истеряса и започна да пищи неистово. Излязох с него на терасата и се успокои и заспа. Сега си мисля, че може би от жегата е такъв кисел, а във Велинград му беше супер спокойно и си спеше много хубаво. Явно не му понасят горешините. Как ще се справяме цяло лято, не зная..... Ох имам едно пране за простиране и ще лягам. Лека нощ на всички!  Hug

# 25
  • Мнения: 2 829
Алхимиче, потърси начин ти самата да си починеш и разтовариш! Потърси помощ от близките си, ако има от кой, реорганизирай си ежедневието с малката, опитай се и през деня да спиш с нея за да си починеш! Все пак-тя е бебе, би трябвало за деня да спи повече време, отколкото на теб ти е нужно! Ако ти се чувстваш добре Алхимика ще си счупи краката да тича след теб, ще видиш! Явно той пък ревнува че не може да и отдели толкова време, колкото иска и че изпуска сладките мигове с нея... Само дето и двамата явно не намирате начин да си соделите неволите и да си помогнете взаимно...
И за мен е ясно че и двамата се обичате-то е очевидно!!!

# 26
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Алхимиче, и аз се присъединявам към останалите. Не бързайте да се разделяте, опитай се да си починеш малко, нека някой - майка, свекърва, сестра - поеме за малко грижите, а ти се наспи като хората. И тогава говорете.
 Hug
Между другото, когато Сферичката беше в подобна ситуация, си позволих да споделя с мъжа ми нейната история (Доре, извинявай, ако има нещо... ), та той ми каза, че вероятно новите татковци (на него му е трето дете, та е свикнал Simple Smile ) понякога имат нужда да се разбунтуват, с носталгия да си спомнят старото безгрижно положение, та затова да реагират толкова неадекватно. Та неговият съвет в случая беше - нека си починат и двамата, да се наспят, да се налюбят и всичко ще се оправи. Може да звучи много тъпо, ама като се замислих - щом ме усети, че започвам повече да се изнервям и да не си доспивам - веднага привиква някоя от бабите или пък ние отиваме за уикенда при някоя от тях, аз се наспивам, почивам си, любим се без да се притесняваме бебо ще се събуди ли или не и нещата като че ли се оправят...

# 27
  • Мнения: 5
добро утро да почерпя Мишо става на 5 месеца.


По повод семейните скандали от време на време и ние имаме някоя караница , най-често са защото аз съм уморена и мн ми се спи а искам всичко да свърша но заради голямото внимание което отделям за Мишо  не мога и все за нещо намирам да се заяждам с мъжа ми. Но досега всичко се оправя с малко приказки. Алхимиче наспи се и поговорете , ясно е че се обичате .

Да ви кажа моя син какви номера върти от 2-3 дена като не му обърнеш внимание и почва да кашля първо се притесних да не е болен но после забелязах че кашля само когато не става  на неговото ех големи номерджии са тия деца

лек ден и приятни разходки

ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ на Симона и Сияна !

# 28
  • София
  • Мнения: 2 508
Миме, как са тази сутрин нещата? Нали на свежа глава по-добре изглеждат? Той и Румен нещо си правеше устата, че не ме обича, ама аз много добре знам, че не е вярно, колкото и да го разправя!

Да ви подшушна нещо, ама да не се урочасам: Йойо тая сутрин не пищи... newsm44

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
OOOO, АЛХИМИЧЕ, горе главата или по-добре легни и се наспи. Подобен период е напълно нормален! У нас аз вдигам скандалите и си спомням с носталгия за ергенския ми разгулен живот!
 Не мога да преброя за последните месеца колко пъти съм го заплашвала, че ще се разведа с него! ooooh! Само, че НЕ това е начина, по който детето и ТИ ще се почувствате по-добре!
 Последният път, малко преди да се избием в къщи #2gunfire отидохме на гости на свеки. Тя грабна детето и се разхожда 2.5 часа с нея из морската. Ние с Владо останахме да гледаме ТВ, като почти веднага сме заспали. След 2 часов сън накърмих малката, а с мъжлето сеприбрахме у дома повече от влюбени.
  Преумората влияе и на 2та! Намери вашия начин за отмора и откъсване от ежедневието! Peace

Общи условия

Активация на акаунт