Piz Buin

  • 22 673
  • 119
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 848
Имам го, но чак сега забелязах, че пише "сухо олио". Ох, много е хубаво. Аз си взех от Марешки. Ползвам го вече трета година и не знам дали бих го заменила с друг продукт  Peace

# 46
  • Варна
  • Мнения: 57

[/quote]
Имам го, но чак сега забелязах, че пише "сухо олио". Ох, много е хубаво. Аз си взех от Марешки. Ползвам го вече трета година и не знам дали бих го заменила с друг продукт  Peace
[/quote]
 
И на мен ми е любимо! Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 389
Момичета  моля ви кажете в София от къде да си купя продуктите на PIZ BUIN
От миналата година го издирвам по магазините

# 48
  • Мнения: 38
Момичета  моля ви кажете в София от къде да си купя продуктите на PIZ BUIN
От миналата година го издирвам по магазините


Като тръгнеш от Патриарха по Витошка в посока Света Неделя през няколко преки една от друга от дясната страна има 2 много добре заредени аптеки. Там има такава козметика, от там си ги купувам аз. Не помня обаче как се казваха аптеките. Дано да мога да съм ти полезна Peace

# 49
  • Мнения: 389
Благодаря сетих се къде са и отивам

# 50
  • Мнения: 557
Да питам ако някой знае PIZ BUIN - имат ли продукт за след слънце. Thinking?

# 51
# 52
  • Мнения: 3 641
А някой да си е купувал продукти на PIZ BUIN от Хондос Център в Атина? Да знам дали да пращам свеки да ми вземе Mr. Green

# 53
  • Мнения: 56
А някой да си е купувал продукти на PIZ BUIN от Хондос Център в Атина? Да знам дали да пращам свеки да ми вземе Mr. Green
Ох,любимият ми магазин smile3521-ейййй на скоро ходих ама не се спрях да огледам слънцезащитните кремове newsm12,да ти кажа съм почти 100% сигурна ,че я има тази марка,просто няма как да я няма -в Хондоса има всичкоооо Hug(PIZ BUIN щом ги има в супермаркетите-100%  ще ги има и в Хондоса) Peace

# 54
  • Мнения: 183
Много се колебая между лосион с фактор 15 и олиото. Praynig помогнете.Интересува ме олиото много ли мазнее и дали не се изгаря бързо с него   bouquet

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 848
Ами ... аз досега само с олиото не съм изгаряла, ама аз по принцип съм си с леко матова кожа. Ако си с бяла кожа по-добре ползвай първо с фактор, после олиото  Peace

# 56
  • Мнения: 522
http://www.fragrancedirect.co.uk/P/Piz-Buin/icat/pizbuin&tem … amp;layout=search

В този сайт са на прекрасни цени продуктите

# 57
  • Мнения: 56
В Атина продуктите им са 8-10 евро -днес ги гледах,в Бг незнам колко са ,но тук цената е добра според мен Peace

# 58
  • Мнения: 557
Един въпрос  Laughing.Някой ползвал ли е това

 

и дали има блясък - защото пише че е червило - а пък е и за мъже? Thinking

Освен това се колебая му тези два продукта

- само че 30 SPF

- пак  30 SPF

Вече си взех After sun лосион  bowuu - мирише много приятно.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 848
Балсама за устни няма блясък. Страхотен продукт, както всички на Пиз Буин, де  Wink

Общи условия

Активация на акаунт