Отговори
# 15
  • Мнения: 1 984
Питах Бърди.Каза какво да се направи.Отиваме на изследвания.Стискайте палци  Sad
радвам се че сте последвали съвета ми. пишете. сигурен съм че всичко ще се оправи.

# 16
  • Мнения: 5 173
Близначе, стискам палци Hug.

# 17
  • Мнения: 2 237
Отговарям какво се случи.Дано помогнем и на други мами, ако им се случи подобно нещо.
Днес бяхме в ИСУЛ на детски онкохематолог.Д-р Щърбев или Щърбанов, не запомних.Имаше и студенти при него.Изслушаха ни.Изпрати ни пак да вземат кръв.След това погледна резултатите, а на някакво стъкълце под микроскопа преброи нещо /деференциално броене, ама не знам за какво се прави/ И каза “ Колеги, тука имаме едно напълно здраво дете“  ooooh!  Grinning Обясни ми много подробно нещата.Тъй като миналата година дъщеря ми изкара Инфекциозна мононуклеоза, лимфните и възли са станали чуствителни на “вредители“ /вируси и бактерии/ И сега реагират на всяка по-голяма заплаха.Какво се е случило ? Разболявайки се с мъжът ми от жесток грип, прераснал в гнойна ангина, ние сме заразили и дребната.По-точно лимфните и възли са реагирали незабавно и не са допуснали вируса.За това така са се подули, реагирали са и са я предпазили.Така тя не се е разболяла.Докторът каза, че ще спаднат от само себе си до 10 дни.Каза, че това е е дна много добра реакция на организма.И че кръвната картина на детето е перфектна.Отхвърли всякакви съмнения за заразяване с нещо от котка.Каза, че щом нашето коте е домашно и ваксинирано, не би могло да създаде проблеми.
Така че си отдъхнахме и сега сме спокойни.
Бъдете здрави и благодаря за вниманието !   bouquet

# 18
  • Мнения: 284
Близначе,много се радвам на положителните резултати!
Само,че моят съвет е да махнете котката,колкото и да сте привързани към нея.

# 19
  • Мнения: 657
Браво за хубавите новини,няма по хубаво от това да чуеш ,че е здраво детето-

# 20
  • Мнения: 2 237
Близначе,много се радвам на положителните резултати!
Само,че моят съвет е да махнете котката,колкото и да сте привързани към нея.

 Да махна котката ?! Защо ? Няма абсолютно никаква причина за това ! Котката е обезпаразитена и ваксинирана, има и паспорт.Живее само у дома.По никакъв повод не бих я махнала. Не съм от хората, които махат ей така животинките си,поела съм отговорност към животното и след като то по никакъв начин не застрашава живота и здравето на детето ми не бих я махнала !
Прощавай, нищо лично към теб, но се озадачих.......

# 21
  • Мнения: 1 938
blizna4e, чудесни новини! Hug

# 22
  • Мнения: 1 428
Радвам се , че всичко е наред и дано занапред да нямате подобни тревоги.

Общи условия

Активация на акаунт