Клуб "Парфюмен Ценител" 17 - Любими аромати Kenzo

  • 27 622
  • 268
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 57
Oхххх, зелено Fa Crazy някой сеща ли се за подобна миризма в днешно време? Обожавам я, но мисля, че вече няма аналог Confused А Ятаган дали се продава все още, знаете ли?

# 181
  • Мнения: 152
Oхххх, зелено Fa Crazy някой сеща ли се за подобна миризма в днешно време? Обожавам я, но мисля, че вече няма аналог Confused А Ятаган дали се продава все още, знаете ли?
Продава се Ятаган
http://www.fragrancex.com/products/_cid_cologne-am-lid_Y-am-pid_ … 2M__products.html

# 182
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Момичета, опишете ми Eau De Star  Perfume, че нямам време да ходя да го пробвам   bouquet

# 183
  • Истанбул
  • Мнения: 312
Ох и на мен това зелено Fa ми е още в главата и няма никакъв аналог никъде .А толкова го искам, Hug HugКакто и Това на Кензо .=льо пар Кензо фем=много красив аромат беше  bouquet
Същия проблем ме вълнува и мен,в събота заминавам за Франция,времето ще е облачно,трябва да взема малко количество,искам да съм с парфюм с ,който ще се чувствам комфортно newsm78,Може би ще взема 2=3 миниатюрки.Да ми има някой проблемите ooooh! Hug Mr. Green

# 184
  • София
  • Мнения: 5 658
Момичета, опишете ми Eau De Star  Perfume, че нямам време да ходя да го пробвам   bouquet
За мен е поизмит Angel, с акуатик нотка и остро пачули... и също без сладостите от финала на класическия. Аз лично си го харесвам. Дано се включат и другите момичета, не се смятам за голям капацитет  Embarassed

# 185
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
благодаря Aтти - поръчах го  Embarassed

# 186
  • Мнения: 96
Здравейте момичета!
Хубава раздумка за ваканционни аромати сте отворили  Simple Smile
Aз съм избрала за парфюмна компания фаворитите ми за сезона:
Armani Code Summer pour Femme

и
Lancome Hypnose Eau Legere


Има ли сред вас дами, които познават тези аромати? Много съм любопитна да чуя мнения за тях  Praynig

Densi, споменаваш за 7 аромата, преборили се за място във ваканционния ти багаж, моля те, сподели кои са избраните от теб за почивката   bouquet

# 187
  • Мнения: 31 426
Аз познавам Vian и двата аромат и то доста добре. Хубави са и двата, но на мен са ми прекалено леки. Аз обичам вариантите Еликсир и на двата или ЕДП на Hypnose,защото на него му нямам все още Еликсира и другите им летни аромати са ми незабележими на кожата и доста нетрайни. А и непрекъснато ги сравнявам със силните им версии и сравнението определено не е в тяхна полза.
Още не съм избрала със сигурност имената на парфюмите които ще нося. Само бройката. Mr. Green Двете Аква Алегории със сигурност, Trouble Boucheron, Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Estee Lauder, Versense Versace.

# 188
  • Мнения: 96
Благодаря ти Densi за свткавичния коментар bouquet
Права си, че и двата аромата са доста леки, но за сметка на това пък воално-присъствени и определно с характер, затова ги харесвам за морски ваканции  Heart Eyes
За еликсирите те подкрепям с две ръце за есенно-зимния сезон са страхотни, но за съжаление познавам само Armani Code Elixir с очарователната помпичка  Sad От тази серия имам ЕДП и Code Summer.
Би ли ми казала дали познаваш добре Hypnose Hypnotizing Elixir ? Не съм го срещала никъде, а ми е страшно интересен  Blush

# 189
  • Мнения: 31 426
Hypnose Hypnotizing Elixir го познавам, моя приятелка го има. Белучи и Мимс обаче го имат, носят и обичат силно и те могат най-добре да направят разликите с ЕДП варианта. Много по-силен и същевременно мек е от ЕДП версията. Просто е прекрасен, това е точното определение за него.Има красиво шише с наситено син цвят. Наистина се открива много трудно и има убийствена цена. Но си струва всяка стотинка, защото носи омая. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 190
  • София
  • Мнения: 74
За бройката за почивка  Mr. Green - и аз от групата "колкото повече, толкова повече" - със сигурност Pure Poison, Addict eau Fraiche, Notre Flore Jasmin, The Beat, Fragile, Daisy....и разбира се Un Jardin en Mediteranee... явно 7 е бройката... А може и Цветния воал, че сега съм заета с изучаването му, и ....  Blush

# 191
  • Мнения: 4 435
За бройката за почивка  Mr. Green - и аз от групата "колкото повече, толкова повече" - със сигурност Pure Poison, Addict eau Fraiche, Notre Flore Jasmin, The Beat, Fragile, Daisy....и разбира се Un Jardin en Mediteranee... явно 7 е бройката... А може и Цветния воал, че сега съм заета с изучаването му, и ....  Blush

Аз с тоя на Бърбъри още се опитвам да се спогодя както трябва.Иначе го нося де.... Crazy
И адска трайност при мен. При теб така ли е?

# 192
  • София
  • Мнения: 74
За бройката за почивка  Mr. Green - и аз от групата "колкото повече, толкова повече" - със сигурност Pure Poison, Addict eau Fraiche, Notre Flore Jasmin, The Beat, Fragile, Daisy....и разбира се Un Jardin en Mediteranee... явно 7 е бройката... А може и Цветния воал, че сега съм заета с изучаването му, и ....  Blush

Аз с тоя на Бърбъри още се опитвам да се спогодя както трябва.Иначе го нося де.... Crazy
И адска трайност при мен. При теб така ли е?

Аз Бърбъри много ги обичам и се спогаждам с този повече от добре  Heart Eyes. Траен е и на мен  Peace

Между другото, ей този Notre Flore Jasmin - шашната съм от трайността му, обожавам си гоооо  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 193
  • Мнения: 31 426
Аз забравих да напиша в списъка Нилските градини Ермес. За къде без тях на ваканция? Та те крещят ваканцияяяяяяя! Heart Eyes

# 194
  • София
  • Мнения: 74
Аз забравих да напиша в списъка Нилските градини Ермес. За къде без тях на ваканция? Та те крещят ваканцияяяяяяя! Heart Eyes

На мен същото ми го говорят Средиземноморските  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт