Клуб "Парфюмен Ценител" 17 - Любими аромати Kenzo

  • 27 521
  • 268
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 31 230
Vian,добре дошла.  Hug  bouquet
Невероятно Мохито си ни забъркала.

Цитат
А за парфюмната ценителска и обсебваща мания трябва да се въведе специален термин в медицинските учебници - често води до полюсни емоционални състояния и безразсъдни и неконтролируеми бюджето-застрашаващи действия   Love

Може би съществува такъв термин. Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 5 657
А за парфюмната ценителска и обсебваща мания трябва да се въведе специален термин в медицинските учебници - често води до полюсни емоционални състояния и безразсъдни и неконтролируеми бюджето-застрашаващи действия   Heart Eyes
Моля да се добави в първия пост с големи червени букви като предупреждение  Crazy

# 62
  • Мнения: 31 230
А за парфюмната ценителска и обсебваща мания трябва да се въведе специален термин в медицинските учебници - често води до полюсни емоционални състояния и безразсъдни и неконтролируеми бюджето-застрашаващи действия   Heart Eyes
Моля да се добави в първия пост с големи червени букви като предупреждение  Crazy
Веднага! Hug Mr. Green

# 63
  • на терасата
  • Мнения: 665
Цитат
Цитат
Бижу беше писала в предишната тема, че Freya на Oriflame прилича на Cabaret на Gres. A дали знае някой кой парфюм имитира синия Divine на Oriflame? Много ми допада този аромат и искам да намеря оригинала.


Може би този?Gabriela Sabatini Latin Dance

Не е много вероятно да е той, защото е лансиран през 2008, а Divine е по-стар. Не зная точно откога е, не съм дистрибутор, но аз го познавам като Oriflame аромат от 2006.

# 64
  • Мнения: 2 677
Предположих поради съвпадението в описаните съставки - Бамбук, орхидея и киви  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 96
Момичета,
Искаше ми се, докато още сме на вълна Kenzo, да спомена накратко нещо за естетиката на визията на парфюмните му творения, понеже наистина заслужава специално внимание както по отношение на дизайна на стъклото и опаковката, така и относно цялостната концепция на рекламните кампании, визирам в частност прес визиите.

Не можах да се сдържа- фина азиатска стилистика, японски минимализъм, пестелив визуален език, силен акцент, много отношение към детайла, изящен илюстративен стил, силно въздействие...От километри си личи не просто почерка на дизайнера, а ръката на художника Simple Smile



Факт е- често пъти сме привлечени силно не просто от магията на аромата, а от изящното бутилче, в което е заключен и от визуалната експресия на съприкосновението с поредното парфюмно тайнство Simple Smile

# 66
  • Мнения: 31 230
Изящно бутилче е в състояние да ме накара веднага да пожелая и купя даден аромат дори и насляпо, а по принцип се пазя от такива покупки. Кензо е цар на детайла в оформянето на премяната на парфюма. Шишето на Амур е прекрасно от всякъде. Първо се влюбих в него и после пробвах вече аромата и се оказа, че ме заплени. Heart Eyes

# 67
  • София
  • Мнения: 1 270
Досега не съм харесала нито един от ароматите на Kenzo.

# 68
  • Мнения: 96
densi, ти подстрекаваш любопитството ми към тази непозната за мен разновидност на Amour - Kenzo Amour Florale  newsm78
Какво ли се крие зад това елегантно транспарантно стъкло, потопено в ефирна гладко шлифована мъгла?

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Noir, Бизанс - Роша ми е много любопитен и на мене. Знам една дама, която добре го познава, дано се включи с подробности. Както и други момичета също.
Атти, На времето масовото ползване на ментета на Джунглата ме отврати дълготрайно от този парфюм, до миналата зима. Престраших се да посегна отново към него и не само посегнах, ами направо го грабнах  Crazy
Рони Бо, Органза ендесанс не седи красиво сега. Зимата е друго нещо. Чак ме е яд, че не мога да му се наслаждавам в момента, но и мен ме дразни. Не искам да го изнасилвам, защото като нищо ще го намразя. Има парфюми, които мразят топлото и това си е  Crossing Arms

За колекциите, ценителите, потребителите  newsm78... Не знам от кои съм точно. Знам, че внимателно подбирам какво да купя и да нося (не че не стават фалове понякога), но пък и нищо не пазя за ново, не пестя парфюми. Пръскам си се обилно (когато позволява), не ми минава мисъл "този ще си го пазя". Като свърши - свърши. Играя си с удоволствие, внимание и страст играта, отдавам и се изцяло и много-много не му мисля. Пеперудите, прословутите ми пеперуди в стомаха трябва задължително да ги има, когато избирам парфюм, не просто да ми харесва, трябва да ме вълнува много. Ей тогава ми е истинско, не проста вещомания.
Явно съм хибрид някакъв  Laughing Ценител-терминатор  Mr. Green

Vian, това мохито ми дойде тъкмо на време в този задушен, тежък ден във Варна   bouquet

Успешно увеличаване на колекциите на всички!

# 70
  • Мнения: 282
Имам два любими аромата на Kenzo- Jungle L'Elephant  и  Amour. Първият ми е стара тръпка-уникален,запомнящ се аромат,не може да бъде объркан с друг. Амор пък за мен е страшно женствен ,топъл,действа ми много успокояващо.

# 71
  • Мнения: 540
гласувах за цветето м и за фаворитът ми кензо амур ле парфюм,който нямам newsm45 Weary,ама да му свалят цената,че е смехотворна,иняма да им дам,ама мнооооооого го искам Crossing Arms

# 72
  • Мнения: 31 230
densi, ти подстрекаваш любопитството ми към тази непозната за мен разновидност на Amour - Kenzo Amour Florale  newsm78
Какво ли се крие зад това елегантно транспарантно стъкло, потопено в ефирна гладко шлифована мъгла?
За мен се крие химичен аромат на бели цветя, плосък и нетраен на мен и въобще не ми допадна. Но има и доста почитатели така като чета. А шишето е много красиво отново.

# 73
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Вижте на каква колекция попаднах ...
http://miniperfumes.iespana.es/ventas.htm
671 минита..... направо съм  #Crazy

# 74
  • София
  • Мнения: 5 657
Майчице мила, каква колекция  #Crazy усещам как притежателката й веднага започва да си навлича целокупната форумска завист  Mr. Green от мен поне струи подобаващо количество Grinning
Може ли някой да ме ориентира в какви мерни единици е дадено количеството на парфюмите в списъка?

Общи условия

Активация на акаунт