Мами над 35 години - Тема 16

  • 11 293
  • 362
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 359
Аз изпадам в депресия преди раждането.Изпитвам панически страх и незнам как ще се справя.Още нищо не съм подготвила за бебка имаме само 4 бодита.
Айде да не ви пълня главите с глупости.
Гушки на всички. Hug Hug Hug


Здравей,
първо това не са глупости, а е напълно нормално състояние на духа, но не бива да му се вдаваш. Всичко ще мине нормално, и от упойката ще се събудиш.. Така че, си мисли само за прекрасния момент, когато ще се гушнете. И имаш време- започни всеки ден да си приготвяш по нещо- ще те радва и ще те зарежда с положителна енергия.

# 316
  • Мнения: 1 485
Здравейте!
Благодаря на всички за пожеланията  bouquet  bouquet  bouquet-и аз това си пожелвам-само здраве и живот! Praynig
Лени,честит ти рожденник! newsm59Да ти е жив и здрав и много послушен! Hug
Ти как си? Все ви мисля и теб и Ифчето

Мили другарчета,аз напук на всичко нали съм си упорито раче-осмокраче вдругиден пътувам за София на ФМ Simple Smile
Стискайте ми палци всичко да е наред PraynigМного започна да ме друса нервата,обаче все си мисля и се успокоявам,че ще бъде така.
Решихме да останем вечерта да преспим,че ще ми дойде в повече пътя,така,че ще ви пиша едва на последващият ден най-вероятно.
И друго искам да споделя-вчера ходих при докторката ми,за да и кажа,че все пак съм решила да пътувам-исках просто да ме види,но тя най-позорно ме отпрати с грубо отношение"Вие кога ще се научите,че аз не преглеждам днес и .........Хубаво ,де ела,ама бързо,че много съм заета..........  

Не мога да ви кажа какво преживях и как се почувствах-обърнах се със сълзи на очи и си тръгнах.................. Cry Cry Cry
Дори сега като пиша ми става много зле-какво е това отношение,при това държах в ръката си 50 лв. Sad
И с парите си отива човек и пак не получава нормално отношение #Cussing out #Cussing out #Cussing out
А какво и щеше да се случи,ако наистина имах спешна нужда от нея???

Ето това е,излях си мъката пак при вас,дано не съм ви натоварила много.........
Извинявам се  Confused Embarassed

Лек и хубав ден и ви прегръщам всички!!! Heart Eyes

# 317
  • Мнения: 2 556
Lennyh, честито на рожденника, много здраве и късмет му желая  Simple Smile Днес и аз съм на първи рожден ден на моя бъдещ кръщелник, синчето на моя приятелка, след малко отивам да взема децата да купонясваме  Wink

Fior, защо не си смениш лекарката? Аз при първата бременност заради проблем се отказах от много добър гинеколог специалист и го смених. Според мен човек трябва да си улеснява живота максимално, особено в такъв момент.

 

# 318
  • Мнения: 189
 Здравейте, банда! Hug

ЛЕНИ  nbirthday  Tada baloni Да ти е живо, здраво момчето и много, много да те слуша, и радва!!! newsm51 Аз се почерпих от тортичката, че не мога да и устоя  Yum  Blush.
И стига си чистила, не се преуморявай толкова! Отдай се изцяло на себе си, че нали знаеш като дойде бебешока няма да имаш никакво време! Wink
МАРГИ, нямаме търпение Praynig Praynig Praynig
КВАЗИ, много се оплакваш  smile3513 работа те чака.... забрави ли! Една усмивчица за теб newsm47 и не си и ги помисляй тези неща с камъка Naughty файда няма....... (знам от личен опит) Joy
ИФЧЕ  spoko всичко ще мине добре! Hug
ДЕМИ, много е полезно yes голям кеф е!
И аз обожавам да пътувам със самолет, а моите момчета още не са се качвали. И за това сме замислили да отидем тази година някъде на почивка, ей така само да могат да усетят.... аааааа newsm78 как го каза Маргаритка
--
Най-много ми харесват моментите на кацането и излитането, а от турболенцията изпадам в истинска еуфория!...... Имам чувството, че съм в луна парк и чак се задъхвам от радост, честно!

Ето така се чувствам и аз Mr. Green
 ФИОРЧЕ, ужас направо съм възмутена  Shocked смени си лекаря! spoko
ТЕСС, весело изкарване на купона  ura Tada  Party Time жив и здрав  bouquet да ти е бъдещия кръщелник!

Лек ден на всички! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 319
  • Мнения: 1 586
 Weary Още е обяд, а вече нямам нито една гемийка на повърхността  Crazy
Има дни, в които съм убеден, че там горе Някой ме мрази. Все пак не мога да не отбележа, че поне днешния ден почти няма как да стане по-отвратителен...

Уффф... какво съм се заоплаквал вместо да се гмуркам и да си вадя имането от гемийките  newsm78

И този ден ще свърши. И утрешния. И след още няколко такива към края на годината ще мога да се отпусна за малко.
Малко съм загубил тренинг. Преди не ме впечатляваха толкова временните неуспехи. Още повече, че не са лични. Няма как да свърша работата на друг, а това ми пречи да си върша моята  Confused 'що изобщо измислят природните закони, като само един единствен Параграф 22 върши чудна работа, за да опише всички взаимодействия между нас и околната среда  Thinking

Хайде, потапям се...
Опс  Blush Забравих усмивката  newsm62 Наистина не съм се скапал, само ми е малко смотано, че хората са безотговорни  Confused

# 320
  • Мнения: 4 358
Прелитам само да честите на Фиорче и на Тес именните дни на половинките, на Лени на мъжлето - кое от всички не стана ясно newsm78 ама жив и здрав да е виновника за почерпката.Почерпих се Лени от всичко Hug
Фиорче като те чета за тая лекарка #Cussing out отврат.Думи нямам.Аз в такива моменти такава истерия ме обзема та не знам ако бях на твое място какви щях да и наговоря на тая докторица.Ще рева ли...хич даже #Cussing out.Те хората хубаво са ти казали да я смениш.Ако имаш нещо друго в предвид или под ръка читав доктор направо я сменяй тая.Пази боже да ти трябва по спешност #Cussing out.Ти при нея ли ражда първия път?
Николче браво за добрите новини.Ама и ти си една шашка Hug все на тръни седиш.Същата си като мене...кво ти давам акъл и аз ooooh!.Важното е, че всичко е наред Hug
Лени...Ленииии гнезденце ли правиш миличка.Не остана Hug.И ние сме нетърпеливи ти кво си мислиш Hug.
Сега като се сетя има момичета дето пишеха тука ама като родиха не минават вече.Те нали няма така да направиш Praynig - дето се вика отчет един път месечко кой зъб ви порасна, кое пюре не понасяте Joy ей такива хубави работи да ни споделяш Hug
Хайде чао.Връщам се като Зази и Квази на тръстиката - то в рима прописах вече ooooh! hahaha Joy

# 321
  • Мнения: 737

И друго искам да споделя-вчера ходих при докторката ми,за да и кажа,че все пак съм решила да пътувам-исках просто да ме види,но тя най-позорно ме отпрати с грубо отношение"Вие кога ще се научите,че аз не преглеждам днес и .........Хубаво ,де ела,ама бързо,че много съм заета..........  

Не мога да ви кажа какво преживях и как се почувствах-обърнах се със сълзи на очи и си тръгнах.................. Cry Cry Cry
Дори сега като пиша ми става много зле-какво е това отношение,при това държах в ръката си 50 лв. Sad
И с парите си отива човек и пак не получава нормално отношение #Cussing out #Cussing out #Cussing out
А какво и щеше да се случи,ако наистина имах спешна нужда от нея???

Ето това е,излях си мъката пак при вас,дано не съм ви натоварила много.........
Извинявам се  Confused Embarassed


Fior,
Аз съм в същата ситуация - горе долу. Това мен също много ме фрустрира - решението е едно - СМЕНИ Я.
Аз също ходя при едно "светило", което не счита за нужно да ми отговаря. Два дни съм бясна, а отгоре на всичко ми казаха да не се мисля за център на света. Напротив - БРЕМЕННАТА ЖЕНА Е ЦЕНТЪР НА СВЕТА!!! (за съжаление в момента не съм). Такава докторка не ти трябва! Много от тях за  #2gunfire

Пожелавам ти да отидеш с положителни емоции при друг доктор и да получиш това, което всички доктори рекламират :"Нашите пациенти са най-важни и ние имаме време за тях!" Горе главата!

# 322
  • Мнения: 2 617
Здравейте! Simple Smile

Лени, да ти е живо и здраво момчето! smile3525
И аз съм на мнението на Квази по въпроса за самоличността на рожденика, ама ей това много ми хареса:
Ленка , да ти е здраво момчето ...да те радва , хубаво детство... newsm59  ura  ura  ura

Пък детето раче според мен ти е в кърпа вързано, малкият на Прасковка няма да е самичък.  love001

Честито на патерица на вчерашните именници! newsm51

Фиорче, имаш ли резервен вариант за лекар? Това отношение е безобразно! #Cussing out
Ти нали се поуспокои? Hug

Ифче, ще купите, ще оправите, няма страшно, бебето голо няма да остане. Heart Eyes

Квази, ей, човече, умната с работата, щото план имате да изпълнявате!   smile3521

Миле, Зази, Прасковка, Лени и ако още някой от софийската група иска да се включи, събота е екстра! Кажете само къде.   Hug

Хубав ден на всички ви!  bouquet




# 323
  • Мнения: 616
Hi дужинка   love001
Открадвам си и аз малко от работното време, че тези дни все по малките часове се прибирам и не мога дори да ви изчета като хората  smile3506
Първо да честитя на Лени на мъжлето. Живо и здраво да е  happy bd baloni
На всички именници и от мен честито /на патерица/. То срамота ама аз и на племенника пропуснах именния ден  Blush дано ми прости, но си имаше причина мисля основателна.
Мен решиха да ме лекуват от състоянията на подтиснатост с шок. Вкараха ме в болница да присъствам на раждане. Ох,  newsm09 добре че успях да се премоля да не влизам в залата, та ме пуснаха само при бебетата. Стахотно преживяване е. И какви са мънички   love001 и сладички   love001 Толкова адреналин не бях ръсила отдавна... чак трудно заспах през нощта. Сега ме навиват да присъствам на нормално раждане, ама аз малко не съм сигурна дали искам. То има време... ще го измисля.  newsm61 Хайде стига съм ви дрънкала глупости.
Квази, стига се оплаква, всички сме на тръстиката и си броим дните и часовете до петък в Каварна. Не че имам право да се оплаквам след хубавата почивка която направих, ама нали знаете че все не стига. И все накрая става най-интересно  newsm08
Фиорче, Теди, какво да кажа за този вид доктори... ами нищо не мога  smile3505 Ама то нацията ни такава нацупена и все сърдита. В магазина сърдити продавачки, в банката сърдити служителки, по улиците никой не се усмихва. Ако решиш да поздравиш те мислят за луд... С тая отицателна нагласа скоро няма да се оправим.
Само тук във форума има усмивки и положителна енергия за целия китайски народ. И после как да не влизаш и как да не се пълни бързо темичката  newsm51 smile3525
...И да се връщам на тръстиката, че няма кой да ми я свърши  tooth

# 324
  • Мнения: 1 622
Привет, банда!

Гледам, Квазините гемии яко газят надълбоко! Споко, бе, братче, то само в началото изглежда трудно, после се свиква!  Mr. Green Че се научаваш и как да изплуваш отгоре help  и как водата да те носи...  Пък и ние утре идваме newsm01 , ще те спасяваме!  grinning039

Гледам тука, разни девойки-нетърпеливки чакали от мене тестче с  EFP. Моля ви се, от мен такова нещо не чакайте!  Grinning Искам да кажа, че преди закъснение няма смисъл да правя. А след закъснение пак няма смисъл да го правя  newsm62, дори и кръвен няма да направя, просто бих отишла на лекар достатъчно късно, за да улучим с един куршум два заека.
Освен това днес от сутринта са ме налегнали едни ПМС  и вече само се моля по-бързо да идва, че първите ми 2-3 страшни дни да минат и после да мога все пак и аз да разбера, че съм на море!

Обаче аз знам, че ще дойде ден,
в който ще изчезнат всички ПМС-та,
на всички земни кълбета!!!

 Joy

# 325
  • София
  • Мнения: 5 576
Маргаритка, те ПМС и бремелинските симптоми си приличат, така че...  Praynig  Е, всъщност кога ти е датата за НЕчакане? Защо ли останах с впечатление, че е днес?  newsm78

А ние с гайдите, какво да кажем, не знам... Нито имам ПМС, нито се чувствам бременна, вече 2 дни ми закъснява, но и овуто ми беше късно..., та си кротувам за сега... Ама може да взема да си купя едно тестче, ако няма никой към края на седмицата... (нямам големи надежди обаче..)

# 326
  • Мнения: 1 152
Бре-е-е, ама това поетично настроение било заразно май  yes
Първо, честито на всички празнуващи baloni Flowers Sunflower baloni
Да са ви живи и здрави и дечицата и мъжлетата. Да са слънчеви и влюбени във вас и в живота Hug

Квази Hug Heart Eyes Hug, не че нямаш право и ти на "ден на потъналите гемии", ама я виж каква силна група сме се строили тук и очакваме едно силно мъжко форумско рамо да ни подкрепи Flutter и да ни усмихне с прекрасното си чувство за хумор. А и Пилето те чака вкъщи. Нали знаеш вълшебните думички "И това ще отмине!", така че са забранени всякакви гмуркания без кислород Naughty (А за всеки случай- ето ти едно поясче от мен smile3549 Hug)

Маргаритката, ние сме поръчали и стискаме палци за щъркелче, пък ти си мисли, че са ПМС Wink Hug

Прасковка Praynig Praynig Praynig


Гушкам ви всички (няма да изброявам, че днес не съм си взела гинко билобата и ще се случи да пропусна някой) Hug Hug Hug

# 327
  • Мнения: 1 586
Еееееее...  Hug Щурчеее  Hug Всички - "Стига си мрънкал, стига си мрънкал"  Crossing Arms Само ти разбра бедната ми страдаща душа  Hug
Няма да се плашите. Единственото, което се получава в такива моменти като днешния е, че малко се натъжавам.
Аз съм изключителен почитател на колективните спортове и постижения в областта на борбата и мятането на чук, да речем, ми се виждат подходящи, да радват единствено присъстващите на някой селски събор. В този ред на мисли трудно понасям изпълнения в "стил" Сoncerto grosso. За това трябват таланти, а тъй като такива хора са един на милион, винаги съм разчитал на уравновесения подход към решаване на "музикалната тема". За съжаление винаги ще се намери кой да грабне ентусиазирано пластмасова цигулка с една струна и убедено да изсвири 6-7 годишни времена на един дъх, докато другите страдат тихо.

Така де - спокоен съм и примирен  Mr. Green Единствената ми мисъл е, как да спася вечерта с моето пиле  Thinking Горкото - опитва се да ми влезе в положението, но е очевидно, че  никак не и  е приятно, въпреки старанието да го скрие  Heart Eyes
Със сигурност ще измисля нещо хитро. Няма да е това, което очаква, но ще е изненада  Mr. Green Пак се потапям при моите си гемийки, че на тишина се мисли по-добре. В момента повърхността е огласена от писъците на давещите се концерт-майстори  Crazy

# 328
  • Мнения: 4 358
Лори кви са тия страховити преживявания бе Sick #Crazy #Crazy.Ти в болница ли работиш newsm78.
Малеее да ме карат не влизам.Така ме е страх #Crazy
Маргаритка наперила перчема пак Hug.Маргаритке дано да е другото...никакви ПМС не щем Praynig
Хи хи хи Дуденце ма това поясче Титаник бе мила.Квази взимай пример от Зази......така си бачка нон стоп ма не се оплаква.
Пък като бачкате като серсеми премийки нещо туй онуй smile3508

# 329
  • Мнения: 7 263
Девойки и младежи  Hug
Благодаря ви за прекрасните пожелания  Hug Hug Hug
Момчето както някои добре са предположили е именно момчето до мен. Но той все още си носи доста детски работи в себе си и може би затова така си го обичам и така и си го наричам.
Малките мъже са на скаутски лагер на морето до неделя. Страшнааааа работа. Сутрин стават имат един час физзарядка, после вдигат знамето \ вдига го първенеца от вчера и борбата е голяма\ пеят химна. После плаж, после имат обучения по бойни спортове, теория и практика на стрелбата, мятане на шурикени, полоси и теория и практика на ориентирането и оцеляването.
Изобщо прекарват си чудесно - онази вечер бяха "градска отпуска" и понеже са в градче, което добре познават отишли в бара, в който ходим като сме на почивка да пийнат по нещо  hahaha Joy hahaha Joy Mr. Green \ то крушката на кой да прилича\.
Та като се чухме снощи големия започна разговора с крилатата фраза "Тати пък сърце не ми даваше да си тръгнем от бара, ама не трябваше да закъсняваме за проверката"  hahaha Joy hahaha Joy направо ви казвам, че с глас сме се хилили после с мъжа ми .....
Та такива ми ти неща около нас.
Аз продължавам с подреждането и разчистването, но няма за кога и няма кой.
Чакам новинки дали ще има среща в събота, ако съм на линия с удоволствие ще ви раздам по една  Heart Eyes и  Hug

Общи условия

Активация на акаунт