Отговори
# 225
  • Мнения: 1 768
Миленце ,  трябва да са добре , как да са на топло , на меко , наглезкани и нагалени  LaughingТи как си мило , измуши ли се от гадната дупка  Heart Eyes Hug
Аз малко ще се оплача , цял ден ме боли в ляво ниско , а до WC май от 3-4 дни не съм ходила и вече мнооооого се притеснявам Crazy

# 226
  • Мнения: 4 589
Marinex дуфалак си вземи или активия. Много е гадно  знам го от личен опит.

# 227
  • Мнения: 1 868
silvi честит ви новодомец мила  bouquet Като ги видях на снимката тези котенца бях сигурна, че скоро ще се обзаведеш с едно сладурче  Laughing А и нещо друго да ти кажа при нас в зоомагазина има такова бяло коте и мацката от магазина ми каза че е на късмет и най вече за бебе Laughing и аз естествено не пропускам да го нагушкам Peace
Така че скоро очаквам да се похвалиш Praynig

# 228
  • Мнения: 236
Хоп-паа... най-после да се доредя първа да сервирам кафето



Как сте мили дами с днешна дата? Аз се събудих с едно гадно главоболие днес  bash дано да ми мине по-скоро, че не се трае.

Искам и аз на плаж... ама като няма у Софето, и езерото на Ариана е море  Wink Вчера карахме там водни колела... Много е приятно...

Ще ви споделя нещо - имам две колежки, за които знам че работят по въпроса за бебе активно, и ще ми е много гадно ако при тях се получи, а аз все още се мотам на опашката... Най-добре ще бъде да стане при всички едновременно (е, доколкото е възможно де) и заедно да си обменяме опит... Но за съжаление, в живота не всичко се нарежда така както ни се иска   #Cussing out

Приятно изкарване на остатъка от уикенда от мен.

# 229
  • Мнения: 1 768
Добро утро на всички  Hug
Както традицията повелява кафето ще е от мен  Laughing

Мира , Кали , Хлорче ,Миле , Ели , Praynig
Тази сладка Хлора вече много ме притеснява , дано е за хубаво  Praynig

# 230
  • Мнения: 3 246
добро утро момичета  Hug вече сте сервирали кафето,
от мен  малко чай, за тези които не бива да пийват кафенце

Силви, честито ви бебче  коте дано ви е на късмет, у вас не бяхте ли с две кучета, представям си сега колко е весело  Hug
Равалче, съжалявам за разходката миличка  Hug
Маринекс, как симилчка, ако си изпълнила съвета на Николина, вече всичко трябва да е Ок
Мира, продължавам с палците  Praynig Praynig Praynig
хубав ден на всички, тук едно слънчице се е усмихнало  Hug

# 231
  • Мнения: 1 768
Кали , все така съм сега изпращам мъжов до близкия плод зеленчук и до аптеката.Ще опитам първо с плодове , дано има круши и ако не стане минавам на дуфалак  Crazy

# 232
  • Мнения: 3 246
Маринекс, честно казано на мен крушите не ми помагат, както и сините сливи, ама явно съм опак човек, но пък ми действат сушени кайсии, а сега съм начай с мед  Hug

# 233
  • Мнения: 1 768
Миии аз тези дни освен вода пия само сок от кайсии на Queens .По принцип нямам проблеми със стомаха , ама на сега го закъсах.При един от предните ми опити бях пак така преди пункцията , тогава пих дуфалак по препоръка на док .

# 234
  • Мнения: 1 284
Добро утро милички Hug Hug Hug
Два дни нямах нет и много ми липсвахте  Heart Eyes
Маринексче,при мен действат безотказно лютивите чушки Wink,но не знам дали ще е позволено за теб.
Мира,продължавам да стискам палци Praynig Praynig Praynig
Къде изчезна Хлора newsm78,притеснено ми е за нея,не пише Sad
Силви,дано бялото котенце ти донесе късмет HugИ аз искам,но милото е твърдо против Mr. Green
Равалче,съжалявам за проваления уикенд,дано е за добро Hug
Хубав ден момичета Hug

# 235
  • Мнения: 4 700
Маринексче, пробвала ли си с череШи? При мен действат беzоткаzно.  Laughing

# 236
  • София
  • Мнения: 2 908
Маринексче а с киви,при мен пък то действа безоотказно Laughing

# 237
  • Мнения: 491
 Здравейте приятелки затъжих се вече за вас  Hug Hug
Мира, Маринексче не спирам да мисля положително за вас  Praynig Praynig Praynig
Мила MagicGR , недей се влияй от колежките и не се надпреварвай с тях това е божа работа, която не сме в състояние да плануваме, и изобщо не позволявай това да те обърква психически.
Радвам се, че виждам Ели, Кали,Миле, Мотонети с хубавите кученца Simple Smile, cecitooo, Равал, Ники, поздравявам Дора, Сврачето, Мая, Елси, Гея, и всички сладурани, които не споменавам поименно Hug Hug Hug
Много ми е мъчно за Майкъл Джексън, толкова се радвах, че ще дойде тук при нас да пее Sad Sad Sad

# 238
  • Мнения: 2 343
Привет!
Маринекс, нали знаеш  Praynig. Мама ми беше на гости и имаше запек, направих и чай от рози (гюл), помогна и бързо.
Аз обмислям вариант утре сутрин да направя уринен, но мъжо иска да изчакаме до вторник  Rolling Eyes Датата на лелката беше в петък, но нали от утрогестана закъснява  Thinking

# 239
  • Мнения: 419
Маринекс, да се включа и аз към идеите, пробвай варена царевица, при мене действа безотказно, стига да е подходяща разбира се за случая Peace

Общи условия

Активация на акаунт