Застраховка на апартамент къде?

  • 6 418
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Скоро в службата ни промотираха застраховки на GRAWE  много добри условия обещават, но нямам лични впечатления.
Предлагат и застраховка имущество, отделно за кражба, вандализъм и т.н.
В сайта им трябва да има подробности

# 16
  • София
  • Мнения: 4 575
Идваха на оглед снимаха описаха !
застраховката ни е на стойност 100 000лв. при тотална щета!
и друго ако има е по Е.О./експертна оценка или осребряване на фактура!!
фактурата е за 1500лв ремонт ,на шкафове и тапети смяна ,казаха че тапетите ще са по оценка ЕО а за шкафовете да представим фактура е ...ние ремонтирахме след огледа и снимките платихме си като попове дадохме им фактурата и още чакаме ..
Поради тази причина не желая да си подновявам застраховката там и горещо ги "препоръчвам"
Яд ме е че сте прави за тези години да си бях спестила 4000лв


Е , как за застрахователна сума годишната вноска ти е 1000 лв?  ooooh! Аз работя в Алианц, в момента работим такива застраховки на почти половин цена. Със земетресение и всякакви рискове излиза на 100 000 лв 200 лв годишно. Къде ти е правена полицата? Я погледни, моля те, условията, че нещо не ми се връзва. И как при приета щета няма 8 месеца платено обезщетение? По закон срокът е 14 дни. Нямам клиент, на който да не са платили в тоя срок.
Като имаш време, опиши по-подробно, моля. Че нещо говорим наизуст. А не ми се иска да плюя по колеги от други компании...

# 17
  • Мнения: 391
Това е тарифно чисо 1% Shocked, което е абсурд. Добре знам какви са процентите, за 100 000 ще излезне към 300лв максимум. За 1 000лв ще направиш застраховка на къща за половин милион. Това за щетата също ми звучи невероятно, защото по принцип плащат доста добре.

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Нашата застраховка за всички рискове(земетресение, наводнение, пожар, злоумишлени действия от съседи, влизане с взлом)+застраховка с/у кражба по опис и фактури излезе ок.400-500лв годишно. Мисля застрахователната сумата излезе повече от 100 000лв(само оценката на апартамента е повече), а и някаква промоция нацелихме с някаква бонус щета. Та за 100 000лв сумата от 1000лв годишно е доста  Rolling Eyes Освен това се правят отстъпки за редовни клиенти, особено такива, на които не са плащани обещетения.

Общи условия

Активация на акаунт