Орифлейм - каталог 9 - 2009 година

  • 17 607
  • 263
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 791
Момичета  ooooh! голям гаф направих.

Пуснах поръчка от 8 каталог и при разнасянето на продуктите ми поръчаха една тоалетна вода Глетчър. Не можах да събера нещо друго да пусна, и реших че ще пусна за децата четки за зъби, някой крем и мостри за мен за да не е напразно. Само че се отнесох и пропуснах. Сетих се днес, а то вече е новият каталог. Какво да правя?!
За моите неща - не е от значение, но за Глетчерът много ме е яд. Мога ли да го поръчам въпреки че го няма в новият каталог. Човекът и пари напред ми даде. Не искам да го разочаровам като не му пусна парфюма. Моля дайте ми съвет, ако мога да изляза от тази ситуация. А това ще ми е обица на ухото за друг път.

# 16
  • Мнения: 3 675
Мой познат беше изпаднал в такава ситуация с моя поръчка и една на приятелка, платихме му нещата на цени, каквито бяха в каталога, от който искахме да поръчаме.Набутваш се, няма начин.

# 17
  • Мнения: 3 782
Можеш да поръчаш разбира се, но според мен вината си е твоя, така че не би трябвало да го караш да ти доплаща, още повече че ти го е платил предварително.

# 18
  • Мнения: 1 650
Днес си получих очилата. Момичета, страхотни са! Sunglasses

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Момичета  ooooh! голям гаф направих.

Пуснах поръчка от 8 каталог и при разнасянето на продуктите ми поръчаха една тоалетна вода Глетчър. Не можах да събера нещо друго да пусна, и реших че ще пусна за децата четки за зъби, някой крем и мостри за мен за да не е напразно. Само че се отнесох и пропуснах. Сетих се днес, а то вече е новият каталог. Какво да правя?!
За моите неща - не е от значение, но за Глетчерът много ме е яд. Мога ли да го поръчам въпреки че го няма в новият каталог. Човекът и пари напред ми даде. Не искам да го разочаровам като не му пусна парфюма. Моля дайте ми съвет, ако мога да изляза от тази ситуация. А това ще ми е обица на ухото за друг път.

Кой Глетчер?

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Днес си получих очилата. Момичета, страхотни са! Sunglasses

Можеш ли да ги снимаш?

# 21
  • Мнения: 3 675
Аз ей така направих гаф като забравих да пусна пяна Глетчър за мъжа на приятелката ми, явно съм забравила, в крайна сметка си купиха от друга марка, още по-евтино им излезе.
А този случай като си го спомня беше набутвация от всякъде за мен, приятелката си плати 8.50 за крема, нищо, че в каталога беше 13.90, а аз платих 9.90 за нещо, което струваще 5 лева, но момчето ми го приспадна от следващата поръчка и всичко беше ок.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 656
Привет, момичета, приемате ли нови във вашите редици?  Blush
От 2 дни съм дистрибутор и още съм съвсем неопитна, ровя, чета и гледам  Hug ... ще се надявам да ми разрешите по някой и друг елементарен въпрос от време на време. Като например - може ли да се поръчва продукт, който не фигурира в текущия каталог, а в сайта го има с цена за дистрибутор (а ако е само цена за клиент, предполагам, че се повтаря със случая на contesa)?
Радвам се, че ви има   bouquet

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Атти мисля, че може но ще е на редовна цена. Дори и дистриб. цена няма да е много ниска. Друго е когато е намален продукта.  Peace

# 24
  • Мнения: 791
Момичета  ooooh! голям гаф направих.

Пуснах поръчка от 8 каталог и при разнасянето на продуктите ми поръчаха една тоалетна вода Глетчър. Не можах да събера нещо друго да пусна, и реших че ще пусна за децата четки за зъби, някой крем и мостри за мен за да не е напразно. Само че се отнесох и пропуснах. Сетих се днес, а то вече е новият каталог. Какво да правя?!
За моите неща - не е от значение, но за Глетчерът много ме е яд. Мога ли да го поръчам въпреки че го няма в новият каталог. Човекът и пари напред ми даде. Не искам да го разочаровам като не му пусна парфюма. Моля дайте ми съвет, ако мога да изляза от тази ситуация. А това ще ми е обица на ухото за друг път.

Кой Глетчер?

  Ето този.

Аз знам, че е моя грешката и няма да искам да ми доплаща. Аз ще си поема горницата, но тоалетната вода я няма в този каталог, а в малката брошура има само балсама за след бръснене и рол-он-а.

И да попитам как да поръчам 5 броя мостри? В предишната си поръчка написах код за една мостра и ми я изписа по скъпо отколкото в бланкта. Зададох че искам 5 броя и цената просто се умножи по 5, а не както във формата за заявка, където сумата  за 5 броя да е доста по ниска.

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 16:23 от contesa

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Момичета  ooooh! голям гаф направих.

Пуснах поръчка от 8 каталог и при разнасянето на продуктите ми поръчаха една тоалетна вода Глетчър. Не можах да събера нещо друго да пусна, и реших че ще пусна за децата четки за зъби, някой крем и мостри за мен за да не е напразно. Само че се отнесох и пропуснах. Сетих се днес, а то вече е новият каталог. Какво да правя?!
За моите неща - не е от значение, но за Глетчерът много ме е яд. Мога ли да го поръчам въпреки че го няма в новият каталог. Човекът и пари напред ми даде. Не искам да го разочаровам като не му пусна парфюма. Моля дайте ми съвет, ако мога да изляза от тази ситуация. А това ще ми е обица на ухото за друг път.

Кой Глетчер?

  Ето този.

Аз знам, че е моя грешката и няма да искам да ми доплаща. Аз ще си поема горницата, но тоалетната вода я няма в този каталог, а в малката брошура има само балсама за след бръснене и рол-он-а.


Аз мога да питам моята директорка, сигурно го има намален. Но ще трябва да ти го пратя по пощата, ако си съгласна.  Simple Smile Пиши ми на лични, ако искаш.  Peace

# 26
  • Мнения: 3 675
Не може да го няма този Глетчър в тази кампания, т.е. може да го има във формуляра, но да липсва в каталога.Не винаги в каталога фигурират всички продукти.

# 27
  • Мнения: 3 782
Контеса, нямам нищо против теб, но когато се регистрира не са ли ти обяснили нищо?  Rolling Eyes Не става просто ей така да те регистрират и толкова.
Що се отнася до поръчването на мостри, може би не си дала последната стъпка когато цените вече обработени, така че пробвай.
Ще се радваме да ти помагаме тук. Peace

# 28
# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Уау, колко са големи. Хубави са, но ще приличам на мухата цеце с тях.  Mr. Green Мерси за снимките.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт