За и против печенето по монокини ? - 2 тема

  • 10 471
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
...
Против, по здравословни съображения. Въобще против печенето. Тенът, когато е умерен, ми харесва, но уви е бич за кожата, затова не си го позволявам.

Peace

Но другите не ми пречат, което не означава, че ги разбирам Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 3 064
Без горнище.
Разликите не са естетични. Нямам проблеми с комплекси, предразсъдици и хипохондрия.
Комфортно ми е на плажа, конфортът на останалите е техен проблем  Simple Smile


И аз тъй. Ходех с  горнище, когато синът ми беше бебе, че ме нападаше на плажа Joy

# 17
  • Мнения: 674
Без горнище.
Разликите не са естетични. Нямам проблеми с комплекси, предразсъдици и хипохондрия.
Комфортно ми е на плажа, конфортът на останалите е техен проблем  Simple Smile

Аз съм ЗА точно поради същите причини - много е смешно под рокля блузка или потниче да ти се виждат следи от бански.  Мразя разликите от бански - много са дразнещи.
Иначе аз не се пека по монокини за да ме гледа някой а го правя защото така ми е комфортно.
Плюс това да не се правим на чак толкова големи пуритани - цици ни заливат отвсякъде - телевизии/вестници/списания/интернет/билбордове - никой не вижда нещо ново... Joy Joy Joy
Мен за първи път даже мъжът ми /тогава бяхме още гаджета/ ми ме попита какво съм се присвила с това мокро горнище и няма ли да се чувствам по-приятно без него.
Така че твърдо ЗА монокините! Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Додо, що не махнеш и долнището, много е грозно да ти се белее триъгълника Laughing

# 19
  • Мнения: 1 749
Додо, що не махнеш и долнището, много е грозно да ти се белее триъгълника Laughing
Като ше е гарга,да е рошава...Ех,това прозвуча двусмислено...

# 20
  • Мнения: 46 518
Все пак препоръчвам гаргата да не е рошава, защото перушината хвърля сянка и пак остават бели петна  Naughty

# 21
  • Мнения: 1 045
Какво ви е мнението за печенето по монокини??
Аз съм твърдо за защото мразя разликите и обожавам да се пека без горнище.
Знам че не е много здравословно но използвам плажно мляко с висок фактор и се мажа на 20-тина минути.
Какво е вашето мнение и как се печете??  bouquet
Защо не сваляш и гащите?Нали и там ще има разлика?
Пека се по бански на 2 части.Разликата я махам на солариум.Няма как да ги раздрусам пред приятелите на мъжа ми,въпреки че му харесва другите като са на свобода.Не ми пречи че някой пуснал щорите стига да не са ролетни. Mr. Green

# 22
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Защо нудистките плажове са отделно?За да се предпази поне малко естествената деликатност на чуФстФителните душици като мен,които не желаят да гледат разни увиснали (или не толкова) меса да се мандахерцат насам-натам!
Китана, ами тогава да вземат да забранят на едричките да ходят на плаж. На мен примерно не ми е приятно да видя някой див хипопотам да излиза от водата с походка на Памела Андерсън от "Спасители на плажа", ама и душицата ми не е чак толкоз деликатна все пак  Wink.

# 23
  • Мнения: 1 749
Двете неща са коренно различни.

# 24
  • Мнения: 1 749
Ако имате момченце,да кажем на около 12...би ли ви било приятно някакви си лелчета и какички да си натрисат голотиите пред погледа му?

# 25
  • София
  • Мнения: 10 331
Не би ми пречило дъщеря ми да гледа на плажа голи мъже, така че не биха ми пречили, и на евентуалния ми син, циците на "лелчета и какички".
А прашките приемате ли ги?

# 26
  • Мнения: 156
ето затова ходя на диви и усамотени плажове - за да не ме натоварват предразсъдъците на тоя и оня и да се чувствам свободна - ако иксам, без гащи ще се пека, ако искам - с тюрбан ще се увия. и всички са доволни - т.е аз. който иска, да ходи на созопол и да се вре в на лелите циците итн. толкова по-добре за мен.

# 27
  • Мнения: 674
ето затова ходя на диви и усамотени плажове - за да не ме натоварват предразсъдъците на тоя и оня и да се чувствам свободна - ако иксам, без гащи ще се пека, ако искам - с тюрбан ще се увия. и всички са доволни - т.е аз. който иска, да ходи на созопол и да се вре в на лелите циците итн. толкова по-добре за мен.
И аз обожавам девствени плажове където човек се слива с природата и на целия плаж я има я няма 3-4 чадъра!
Както ти е кеф така се печеш.  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 749
ето затова ходя на диви и усамотени плажове - за да не ме натоварват предразсъдъците на тоя и оня и да се чувствам свободна - ако иксам, без гащи ще се пека, ако искам - с тюрбан ще се увия. и всички са доволни - т.е аз. който иска, да ходи на созопол и да се вре в на лелите циците итн. толкова по-добре за мен.
За мен ти си човек,когото си заслужава да познавам!

# 29
  • София
  • Мнения: 2 040
ето затова ходя на диви и усамотени плажове - за да не ме натоварват предразсъдъците на тоя и оня и да се чувствам свободна - ако иксам, без гащи ще се пека, ако искам - с тюрбан ще се увия. и всички са доволни - т.е аз. който иска, да ходи на созопол и да се вре в на лелите циците итн. толкова по-добре за мен.
И аз обожавам девствени плажове където човек се слива с природата и на целия плаж я има я няма 3-4 чадъра!
Както ти е кеф така се печеш.  bouquet

Еххх, къде са тия девствени плажове с 3-4 чадъра...?

Общи условия

Активация на акаунт