За и против печенето по монокини ? - 2 тема

  • 10 527
  • 136
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 111
По принцип ходя на плаж за да плувам, а не заради тена - (гласувах с опция цял бански). Против съм да се разхождам по монокини и против - около мен да ходят полуголи мацки, колкото и да са секси - който иска да е гол да ходи на нудистки плаж. Макар, че в България е модерно. Извинете за бабешкия ми коментар, мисля че престоя ми в арабските емирства ми се е отразил  Crazy

# 76
  • Мнения: 3
 Никога не съм се пекла по монокини. Има достатъчно информация в последните години за риска от рак на гърдата, а също от естетически съображения - не го намирам за елегантно печенето по монокини. Предпочитам красив бански половинки без връзки, сандал на висок ток и шикозна шапка.

# 77
  • Мнения: 11
Лично аз не се пека по монокини. По принцип съм малко консервативна и не го приемам за себе си.

# 78
  • Мнения: 1 081
На пясъка - по монокини  Twisted Evil
Във водата и до плажното барче - по половинки   Peace

Почернявам много и бързо, не обичам разликите  Mr. Green
На солариум не ходя...

# 79
  • Мнения: 2 229
Сега се връщам от плажа на Св.Константин и Елена и 50% и повече от жените бяха по монокини.
Явно никой не иска досадни разлики под потниче или рокличка.

Пък на плажа, където аз бях, повече от 90% от жените бяха по половинки. Laughing Явно има и такива, които си умират за 'досадни' разлики.  Laughing

... Предпочитам красив бански половинки без връзки, сандал на висок ток и шикозна шапка.

Моля те, кажи как се ходи с висок ток по пясъка! Shocked

# 80
  • Мнения: 3


... Предпочитам красив бански половинки без връзки, сандал на висок ток и шикозна шапка.

Моля те, кажи как се ходи с висок ток по пясъка! Shocked
[/quote]

 Peace печенето не е задължително на плажа , а може да е и на шезлонг, покрай басейна . Поне на мен ми харесва така :

# 81
  • Paradisе City
  • Мнения: 40
По монокини.
Все още съм на години, на които си харесвам тялото и не ме е срам да се развявам по плажа полугола.
Лятото с тея изрязаните потници... не ми харесва да се виждат досадни разлики от банския. Тъй като често ходя на плаж, близо съм до морето и събирам цяло лято тен. Дори монокините ми са максимално изрязани, не харесвам дупе, наполовината бяло.  Mr. Green
Това си е лично мое мнение, линчувайте ме хайде  Whistling

# 82
  • Мнения: 1 437
Няма лошо- докато гравитацията не си е казала думата Peace После е смешно.

# 83
  • Мнения: X
Майко мила, втора тема ЗА или ПРОТИВ!
Мислех си, че отворите са да или не. Какво толкова има за обсъждане?
Аз - твърдо да. /поне докато гърдите ми са в толкова добро състояние, колкото са сега/.  Mr. Green

# 84
  • sofia
  • Мнения: 8 955
Няма лошо- докато гравитацията не си е казала думата Peace После е смешно.
Ох, аз на какви размисли се поддадох, докато съзерцавах (и завиждах) едни готини момичета...а мъжа ми се опита да ме окуражи "Е какво искаш, тези са 20 годишни цици, а твоите са 30 годишни и две деца минали през тях"  Laughing
Поне ме развесели де.
Иначе после си е грозно.

# 85
  • Мнения: 889
Твърдо против - вредно е за кожата. Ама преди 10-15 години бях твърдо ЗА  Mr. Green Не че сега съм по-стара или по- наедряла newsm78, просто съм станала по-разумна smile3534

# 86
  • Мнения: 606
По монокини, разбира се.
С полвинки и без долнище.  Laughing

# 87
  • Мнения: 9 250
Всичко е въпрос на гледна точка !!
кой как се чувстава най - комфортно в кожата си
Виждала съм и 15-20 годишни ужасно изглеждащи Кашалоти по "Прашки" дето почти не се виждат от месата Sick Но пък на въпросните не им дреме нали са млади !!!
също съм виждала и майки с по 2 деца който могат да спорят с..Клаудия Шифър и други там , по визия...без силикон подчеравам

# 88
Само ,ако циците са хубави и са притежание на някоя привлекателна девойка.
Иначе съм твърде ПРОТИВ да си развяват грозните цици и телеса пред очите ми...

# 89
  • Мнения: 7 474
Против. В интерес на истината тази година почти не видях цици на плажа.

Общи условия

Активация на акаунт