Колички Мони-мнения

  • 15 597
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
gitadam , моето дете се роди в средата на декември , но вярвай ми до март няма как да не го изкараш.Първо,защото ще има и топли дни и то достатъчно, второ защото по някое време ще си изперкала тотално и ще искаш малко навън, а и трябва да се калява детето .Мисля,че март ще е късно за количка .

# 16
  • Мнения: 793
Чудих се между Раш и Рапидо,тя ме отказа от Раш и каза да избирам между Пуки и Рапидо Grinning  Купихме Рапидо заради цветовете- оранжево и розово ...особено розовото ми е слабост Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 3 675
Ние имаме голям двор и смятаме януари-февруари да го разхождаме там на ръце.Да, прави сте може март да е късно, но февруари според мен е ок.

# 18
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
първата ни количка беше НИКИТА, удобна за бебето, върви на всякакъв терес с лекота особено ''хубавите'' тротоари, с голям багажник, превъртаща се дръжка и доста закрита в смисъл бебето е добре защитено в нея, но определено си е тежка
сега сме с лятна Mamas&Papas Beat не я сменям за нищо на света с друга  Peace

# 19
  • Мнения: 141
Аз си бях харесала твърдо Пуки, но и Рапидо много ми харесваше. В крайна сметка ми подариха Кенгуру, но ми е много тежка-май 13кг и затова си купих една от продавалника ТСМ, която е просто супер-триколка и много лесно я бутам. А и до колкото знам, май е 200лева нова, а е супер количка- можеш да погледнеш за такава. А за Чиполинотата-определено Рапидо, нищо че най-много ми харесва Пуки, защото Пуки е с две дръжки, а това не е много удобно- друго си е да можеш с една ръка да буташ, все ще имаш нужда да вършиш нещо с другата. Обаче Рапидо 4- защото са и единични колелата. А и Рапидо пред Пуки, защото гумите са по-големи, а ще видиш, живот и здраве, колко е важно гумите да са големи  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 793
Предимството на Пуки е че дръжките се превъртат и бебето може да е с лице към теб , а Рапидо е по удобно заради дръжката обаче бебето не може да е с лице към теб.Моята Рапидо е с 6 колела (предните са двойни) ,доста са големи колелата на количката и предполагам че ще е удобно за нашите пътища

# 21
  • Мнения: 1 427
Няма начин да не го изведеш с количка 3 месеца. Поне на консултации ще трябва да го водиш, до магазина да отидеш, а и ти няма да издържиш по цял ден в къщи сама. А и педиатрите препоръчват дори и зимните бебета да се извеждат още през първия месец. Колкото повече разходки - толкова по-здраво бебе  Peace
Не се лъжи да си вземаш Мони, Бертони или каквото и да над 11кг. Ако много държиш да е чисто ново и да е до 200-250лв - виж Кенгуру Даяня, Виктория и няколко модела на Чиполино също стават.
сега сме с лятна Mamas&Papas Beat не я сменям за нищо на света с друга  Peace
И аз получих днес тази количка / 5-та поред Whistling/ и след първата разходка останах очарована - лека, маневрена,удобна и нова излиза 130 паунда с доставката. Моята не е чисто нова, де, но е отлична.

# 22
  • някъде там
  • Мнения: 1 698

сега сме с лятна Mamas&Papas Beat не я сменям за нищо на света с друга  Peace
И аз получих днес тази количка / 5-та поред Whistling/ и след първата разходка останах очарована - лека, маневрена,удобна и нова излиза 130 паунда с доставката. Моята не е чисто нова, де, но е отлична.

наскоро в Продавалника една мацка я продаваше, а днес в един Търновски TCM я видях новичка за 130лв. Simple Smile в сайта на Mamas&Papas в момента има намаления Wink
http://www.mamasandpapas.co.uk/product-pulse-buggy-jet/100955903/type-i/
и другите им колички предполагам ще са толкова удобни

# 23
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
...
Може тук да пишете за Мак Ингланд също, явно Мони няма да е.На Чиполино може ли да се намери нещо на тази цена за която питам.

Мак Ингланд са доста тежки... имаме такава - почти нова си остана, беше и доста тежка на жена ми.

Общи условия

Активация на акаунт