СЕПТЕМВРИ - 09'28

  • 9 933
  • 271
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 774
Валка, Честит Рожден Ден !!! Желая ти здраве, късмет, щастие и всичко най-най-хубаво!Весело изкарване на празника ти!

# 16
  • Мнения: 224
Валка ЧРД и от мен newsm51 smile3525 newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023 newsm38  party041 Tada Gift  ura Tada  costumed034 newsm67 bdbaloni hbday happy bd baloni baloni bdbaloni

# 17
  • Мнения: 365
VAlka, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен!

Бъди здрава, усмихната и щастлива майка и съпруга. Желая ти едно здраво бебче през септември!

Като гледам освен термина, сините щъркелчета и многото килограми и първите ни деца са на една възраст Grinning. Твоята сладурка е с един месец по-малка.
С много ли килограми започна? Аз от днес сериозно се замислям за мерки против моето качване Sad


Този път започнах с повечко - 56 кг бях,  като 4-ти и 5-ти месец качих 10 общо  Laughing. Днес в Майчин дом ми казаха тактично да внимавам с количеството храна, че "бебето не яло толкова".
ПОсъветваха ме да махна хляб, тестено, сладко и като ям картофи и ориз да не ги ям с месо, а със зелечуци. Та от утре ще съм нещо като на режим, а ще видим и изследванията какво ще покажат. Може да се наложи да съм на по-строг режим, ако покажат гестационен диабет.

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 16:02 от TRINITI

# 18
  • Мнения: 138
 newsm59 newsm51 Валка! Желая ти много здраве, щастие и спокойствие в очакване на малкото септемврийско човече. Да си много обичана и желана! А днешният ти ден да бъде изпълнен с много приятни емоции .

# 19
A момичета този диабет ако се придобие по време на бременност, после остава ли си завинаги, или е някакво временно състояние newsm78

# 20
  • Мнения: 16
валка, честити рожден ден. пожелавам ти много здраве, обич и щастие.
 колкото до килограмите, аз съм +11. от днес имам много неприятен проблем-потя се ужасно много  Confused . направо не знам дали изобщо да излизам от банята, защото минути след това вече няма ефект. някоя от вас има ли подобен проблем и как се справя с него

# 21
  • Мнения: 5 026
dundito2 , ти що вс екато гост пишеш напоследък?
Гестационния диабет би трябвало да е временен, след раждането да изчезне.

# 22
atrakcia на чужд компютър съм. и не мога да си вляза в профила от него , защото съм си забравила паролата  newsm78. Мн съм смотана  Embarassed Аз съм на гости на мама и така ще съм тука горе долу 2 седмици. Ако успея да си намеря парилата вече няма да съм "гост". А и компа е мн зле тука , направо кошмар.... отвори 2 сайта и се рестартира Rolling Eyes

# 23
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Валка, честит рожден ден. Много здраве, щастие и т.н. Hug
Гестационния диабет изчезва след раждането

# 24
  • Мнения: 5 026
 Laughing
И 2 сайта са нещо, по-добре така, отколкото изобщо без комп  Peace

# 25
  • Мнения: 186
neky много се радвам за бебчо,дано продължава с това темпо.Искренно ти пожелавам скоро да забравиш всичко и да си го вземеш в къщи.
Валка Честит Рожден ден!!!!!Да си жива и здрава-ти и цялото ти семейство  bouquet Септември-здраво и послушно бебче Peace
Горска важно е това,което смята лекаря.Ние не можем да определяме колко кг. е нормално и колко не е.На мен ми се струват малко,на фона на мойте 12 Crazy Не се притеснявай изобщо,просто много малко мами успяват да качат нормалните до 10 кг за бременноста,затова ни се струва странно Peace
Криска,миличка ужасна работа.Представям си как си се изплашила.Дано не се повтаря повече Hug

Аз пък утре ще ходя да вися в МД за ЖК.Моя лекар имал час чак за 8-ми,но аз ще пътувам другата седмица и искам да ме види.Ако може и изследвания да ми пуснеи да видим  с тези контракции какво да правим.Ще си повися поне час и нещо,но какво да се прави.
Пак започна да ми пада кръвното,то не че е било високо,но започнах да го усещам.Вчера ми беше лошо,болеше ме глава и ми се спеше ужасно.Ходих до една аптека да ми го премерят и след половинка кола ми беше 104/70.Сутринта като станах ми се виеше свят,до сега не ми се беше случвало.Дано да е само от кръвното...

# 26
  • Мнения: 68
Atrakcia ВЕЧЕ НЕ СЪМ "гост" намерих си паролата в пощата  newsm44 сега се логнах и мисля да не излизам ...aaaуууу  ужасно е !!! да си скриеш нещо от себе си. ooooh!

# 27
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Здравейте момичета,
прочетох п диагонал какво сте писали.Видях,че вече си имаме едно бебче. Party
неки,честито и от мен.Дано бързо да наддава и скоро да сте си в къщи.  bouquet

Валка,честит рожден ден Hug


При мен нищо ново.Все още нямам интернет. #2gunfire
Лек ден на всички Hug

# 28
  • Мнения: 20
Здравейте момичета.
ВАЛКА, Честит рожден ден. Желая ти преди всичко здраве и късмет...повече радости и любов...и най-послушното бебе през септември.
НЕКИ, вие с бебока сте големи герои...След всички перипетии, през които минахте ви пожелавам спокойни, усмихнати и много гушкави дни у дома.

# 29
  • Мнения: 8
Валката ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  nbirthday  Gift
Много здраве и много да те обичат!   bouquet

Момичета може ли да ми препоръчате док в Бургас, че в събота отиваме на море в Ахтопол. Та ако нещо се случи, да знам към кого мога да се обърна.  

Общи условия

Активация на акаунт