Гланц за устни - Тема 3

  • 90 882
  • 658
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 616
Как няма да знаят имената бееееееееееееее Joy Ужас. А с имена е толкова по-лесно....
Намерих глосчето! Имаше три цвята, взех най-светло розовото. Много е кукленски Heart Eyes Hug

# 601
  • Варна
  • Мнения: 336
Здравейте момичета  Hug
Имам розово течно червило на Леокрема, което страшно много ми харесва като цвят. Обаче се оказа, че тези червила вече не ги произвеждат. Сега си търся на друга марка, подобен цвят. Някакви идеи?

# 602
  • Мнения: 0
 Flutterаз също съм много доволна от гланцовете на classics  Whistling

# 603
  • София
  • Мнения: 5 530
Тези,които са ми направли добро впечатление са
Korres

Clarins


Орифлейм


Есте Лаудер и Ланком също са ми фаворити и в скоро врене и YSL ще пробвам

# 604
  • Мнения: 957
Аз съм много доволна то Евелин 

# 605
  • Мнения: 15
Новата ми любов са едни нюд гланцове на Есенс-направо са супер,а и по 3,70 лв. Heart Eyes

# 606
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Най-новият ми гланц е MAC и съм много доволна от него - не е прекалено лепкав, траен е, мирише страхотно и придава разкошен бляск  Heart Eyes

# 607
  • Мнения: 15
Знаете ли колко струват маслото за устни и гланцовете на Корес? Grinning

# 608
  • Мнения: 220
Новата ми любов са едни нюд гланцове на Есенс-направо са супер,а и по 3,70 лв. Heart Eyes
И аз ги харесвам, доста добре пигментирани са, само дето миришат малко силничко...

# 609
  • Мнения: 15
Да,ама не лепкат и седят стъклено. Peace

# 610
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Може ли снимка на гланцовете на Ессенс?

# 611
  • Мнения: 46
Аз доста ползвам в момента, но съм най-доволна от YSL - този с малкия процент златна пудра. А на Есенс си взех един бежовичък XXXL май беше... Но него само върху червило го нанасям. Римел нещо ме разочарова, vinyl glass ли нещо от сорта ( правописът ми може да куца за конкретния глос ), никак не ми допада, въобще не е траен Confused

# 612
  • София
  • Мнения: 901
Някой ползвал ли е това http://www.manhattan.de/de/produkte/lips/product/Productline/det … p-gloss/40848532/  newsm78 търся си нещо с повече цвят, не само блясък. Моите устни не са никак бледи и на повечето гланцове им се губи истинския цвят - придават ми само блясък  Rolling Eyes

# 613
  • Мнения: 0
Аз съм много доволна то Евелин 

Аз също, може някои техни продукти да не струват, но гланцовете ми допадат Simple Smile

# 614
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 743
Аз съм много доволна то Евелин 

Аз също, може някои техни продукти да не струват, но гланцовете ми допадат Simple Smile
и аз съм много доволна а да не говорим как хубаво мирише за 1ви път да имам такъв хубаво миришещ гланц.

Общи условия

Активация на акаунт