Бебета и мами - ЮЛИ - 2009 - Тема 56

  • 15 678
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 179
Здравейте и от мен, аз съм капнала без сили големи премеждия днес, но важното е, че се прибрахме живи и здрави...и ние с бебо сме добре и още е в коремчето ми Praynig
Искам да честита на Джиджито, да и е жива и здрава малката принцеса Стела, само радости да им носи  newsm51
Честито и на Еваагайна.Да и е жива и здрава малката Мартина smile3525
На всички мами бързо възстановяване Hug
Малката принцеса София е страхотна Peace
Лека нощт Hug

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Миме, София наистина е прелестна, пу-пу!
А от линка в снимка.бг не разбрах какво да гледам, видях снимка на Александър и Виктория на Ети.

По повод на подутите глезени, да ви разправя в какъв филм се вкарах днес... Има една аптека до нас, която предлага безплатно мерене на кръвно. Понеже тия подути глезени много ме тревожат вече, отивам аз, мерят и излиза 150/100. Направо лошо ми стана, то не може да има такова кръвно, щях да съм припаднала. Аптекарката и тя се притесни и вика да се обаждам на лекарката ми. Преди това реших да питам някоя съседка дали имат апарат и да сравня, ако е толкова тогава да се шашкам. Добре че намерих все пак, оказа се, че е 120/80, два пъти ми го мери жената през няколко часа и пак си беше толкова. Възможно ли е онзи апарат в аптеката чак такава грешка да дава... Иначе нито ме боли глава, нито нищо, ама като чета за прееклампсия и като почна да си мисля разни работи и така става.... На консултация съм чак в четвъртък, сега трябва да намеря някой да ми мери по няколко пъти на ден кръвното, за да съм спокойна... Ужасна съм просто....

Inedica, и аз като преминала на свободна практика от известно време, напълно те разбирам. Все още имам да довършвам две неща от работа, а пък и няколко от други клиенти. Вече започвам да ги отрязвам един по един, така да не ми се работи, а пък и като седя на компютъра имам чувството, че още повече ми се подуват краката. Клиенти се губят и печелят отново, но детенцето ми е по-важно. Да си гледат работата вече, те тоя 45-дневен отпуск не са го измислили напразно. Моя шеф и той, ако си мисли, че от болницата ще му пиша отчетите много се лъже, да не говорим, че има да ми плаща сумати пари и само увърта...

Ох, наоплаках ви се едно хубаво... Лека нощ и успешен и пълен с нови радости и изненади нов ден утре!

# 17
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Кейт, наблюденията ти, че като седиш на компа краката ти се подуват са абсолютно верни.Затова е хубаво да се лежи или да се ходи, не да се седи.Аз наскоро направих грешка да седя около 40мин на компа на мъжо (стола е по-висок отколкото масата, на която е моя лаптоп) и като станах - направо щях да припадна, краката ми бяха ОГРОМНИ, не ги усещах и едва стъпвах първите 5мин.От тогава само за 5мин сядам и на моя комп и това е - гледам да лежа и краката да са нависоко, доколкото мога да предотвратя подуването  Hug Не се преуморявайте, наистина детенцето е по-важно от всякаква работа  Naughty
Усмивке, сега се сетих, че сигурно не ти помагаме много като ти казваме 'спокойно'.Знам колко тъпо звучи.Само ти си знаеш какво притеснение ти е, както аз си знам колко се тормозех за пустото тегло на бебето, сега за белтъка и хемоглобина и т.н. Исках само да кажа, че ще ти стискам палци утре  Hug
Момичета, ако някоя от вас има желание да пуска темичката и да се грижи за нея, нека ми каже.Няма никакъв проблем.Да не решите, че съм взела монопола и темата е само моя  Rolling Eyes
Сега да споделя какво ми се случи днес - обадиха ми се по телефона от лупски номер и ме питат с кого разговарят.Казах си името и от там казват, че съм карала преди 2 седмици в София с превишена скорост  #Shocked Казвам, че не живея в София.От там казват, че не знаят, но съм карала с превишена скорост и да се явя утре в 3-то районно, защото съм шофирала с моята кола.При което аз брутално се изсмях и им казах "Добре, дочуване" и затворих.Явно това е някаква нова схема за рекетиране.Сигурно щяха да ми поискат пари за да "заличат" акта  Rolling Eyes  Ама нямаха такава възможност  Twisted Evil
Абе днеска не съм съобщавала хубава новина за ново бебе, много ми е странно  Mr. Green Grinning
Спирам се, отивам да си пооправя багажа, че снощи го стягах и бях на ръба да си тръгна от нас, да се изкъпя и си лягам, че съм скапана  Tired

# 18
  • Мнения: 651
 Аман с това спане,вече на никъде не става  Shocked

kukumiavka,мерси!Справих се!

amanita ,доста луда работа!

Мен вчера бая контракции ме зачаткаха,ама сега нищо ми няма  Mr. Green Казах на мъжо,че и ако утре е така  travel айде до Пловдив,че доки ще го няма 3 дни!  #Crazy Мале какво шубе ме налегна.Много ме е страх!!!

# 19
  • Мнения: 179
Добро утро и от мен Rolling Eyes
Като се събудих в 5.30 и като реших, че съм гладна няма заспиване.В момента вече съм доволна както и бебо, блаженно закусвам пред комп. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 177
Добро утро! Хайде, излюпваме се една по една.
На мен въздух вече не ми стигаше в леглото. Тоооооооолкова ми е задушно. Вън вали, а аз стоя на терасата да дишам. дейзи$ и аз вече дъвча едни овесени ядки пред компа.  Peace Hug


Inedica, и аз като преминала на свободна практика от известно време, напълно те разбирам. Все още имам да довършвам две неща от работа, а пък и няколко от други клиенти. Вече започвам да ги отрязвам един по един, така да не ми се работи, а пък и като седя на компютъра имам чувството, че още повече ми се подуват краката. Клиенти се губят и печелят отново, но детенцето ми е по-важно. Да си гледат работата вече, те тоя 45-дневен отпуск не са го измислили напразно. Моя шеф и той, ако си мисли, че от болницата ще му пиша отчетите много се лъже, да не говорим, че има да ми плаща сумати пари и само увърта...

Ох, наоплаках ви се едно хубаво... Лека нощ и успешен и пълен с нови радости и изненади нов ден утре!



Кейт, и моите крака много се подуват като се позадържа пред копма. Нормално е. Затова редувам работата я с прахосмухачка, я с пазаруване.... или просто лягам за 10-15 минути пред телевизора, ама рядко издържам повече. Аз съм от тези дето почиват само докато спят, пък напоследък нещо и това не става.

# 21
  • Мнения: 3 092
Добро утро и от мен!
Станала съм като кукувица рано рано и ми е едно смотано-малката цяла нощ рева и сънува , та мечтаният сън на хладно отиде та се не видя.
София е хубаво малко момиченце Simple SmileИзглежда си достатъчно голяма- каквато знам че скоро ще стане  Simple SmileМиме  Hug и нацелувай малкото съкровище от мен.
Бебе Владимир наистина ли е 4 килограма или аз нещо не виждам като хората....ако е толкова Сиси голям мъж ще да е , супер  Laughing
Деянова ,споко! Не се знае нищо-може и да си изчакаш доктора Simple Smile
Усмивке и аз така -стискам ти палци и се надявам че всичко ще е наред.
Гледат ми се още снимки на бебета baby_neutral

# 22
  • Мнения: 9 093
Добро утро!
Първо да започна с новинка: Дзимби снощи е родила, в 12.30 вечерта, бебчо се казва Радослав, тежи 3200гр./51см.  И двамата са добре!

После да почна по ред на номерата:
Инедика - може там при вас да има някакви местни разновидности на паяци, но каквото и да е, при всички случаи е неприятно, разбирам те Sick
Кейт - не мисли за прееклампсия, защото нещата са комплексни и не се иска само едни подути крачета, за да се говори за тази диагноза. Наистина, краката се подуват от доста неща, а кръвното играе в тези жеги - а най-важното е, че за достоверно се приема само измерването с нормален апарат за кръвно, от онези с помпичките, тъй като електронните авата големи отклонения в повечето случаи. Успокой се, ако искаш иди си пусни една урина, за да се види има ли или няма албумин. То това е важното.  Hug
Дейзи - какво се е случило, мила.добре че се е разминало, така като те чета Praynig
Зори - добре си им затворила на онези идиоти...какво ли пък си мислят, ако идеш в Районното - и какво newsm78 Пфу, смешници...
Усмивче - не знам как да те успокоя, но съм сигурна, че ако лекарите намират проблем, няма да те оставят така с лоши тонове на бебето. Спокойно! Hug
Валерия - добре завърнали се от морето, всей малко смут сред редиците и дай парола за албумчето Mr. Green Hug
Куки, Драга - все се каня да кажа, че и аз имам гугутка, ама много й се радвам, забавна ми е какви звуци издава Joy

Аз снощи щях да пукна о тболки в кръста, като разглобена бях - и си казах, повече никакво ходене повече от 15мин., явно не ми понася наистина...

# 23
  • Мнения: 179
ЧЕСТИТО НА МАМА ДЗИМБИ.ДА  Е ЖИВ И ЗДРАВ РАДОСЛАВ И САМО РАДОСТИ ДА ИМ НОСИ smile3525

Вили -благодаря за кафенцето имам нужда Wink
Стеф -дълга е историята луди глави важното е, че сме добре цялото семейство.
Аз май се връщам в леглото newsm78 Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 092
Честито на Дзимби и от мен!Да е жив и здрав Радослав , а мама бързо да се възстановява!

# 25
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Честит момък на мама Джимби!

# 26
  • Мнения: 177
Честит син на Дзимби!!!
Много здраве, щастие и късмет!



# 27
  • Мнения: 1 900
Честит син на Дзимби!

Валерия - добре завърнали се от морето, всей малко смут сред редиците и дай парола за албумчето Mr. Green Hug
Не съм слагала парола newsm78 Снимките са в албумчето" Разни красоти"

Аз днес цял ден съм по лекари. Сега отивам първо да пускам стерилна урина, дано успея да отида и на педикюр.

# 28
  • Мнения: 9 093
Валерия - потекоха ми лигите от снимките....ох Crazy Crazy Crazy Доволни ли сте от хотела? Не че ще можем да идем сега де...ама да си питам Blush Моренцето чисто ли беше?

Момичета, сега ми писа Сиси - днес и е слезнала кърмата и започват да се кърмят с малкия, той е много кротичко бебе Grinning Иска да ви предам, че по ехограф бебчо е излизал доста по-малък, а ето какъв голям мъж се оказа - това специално за Зори Hug Лаптопът нещо й е прецакан, затова не може да ни чете и да пише.

# 29
  • София
  • Мнения: 67
Добро утро, момичета! Благодаря ви за подкрепата.  Hug Hug Hug Аз след малко тръгвам към Шейново и като се върна ще пиша. Дано всичко да е ок. Praynig

Честито бебче на Дзимби. Да и е живо и здраво!  bouquet

Хайде тръгвам....

Общи условия

Активация на акаунт