Някой пробвал ли е 'електронна цигара' и има ли ефект от тях?

  • 61 200
  • 802
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 18 542
Значи, по време на грипна епидемия изпарявайте непрекъснато  Grinning
Супер!  Peace

# 781
  • Мнения: 6 947
Вас разпитват ли ви относно е-цигарата? Оня ден бях на заведение и половината персонал се изреди да ме разпитва.

# 782
  • Мнения: 18 542
Мен до сега никой не ме е питал, ама и аз не ходя нагоре-надолу много Simple Smile
Иначе на близки познати много ме кефи да "рекламирам"  Laughing

# 783
  • Мнения: 6 947
О аз вече вкарах двама от познатите ми в правата вяра.

# 784
  • Мнения: 18 542
О аз вече вкарах двама от познатите ми в правата вяра.
Аз още никой не съм  Laughing нещо не ми се връзват тук домашните а и баща ми и брат ми пушат.
От останалите ми познати няма много пушачи  Simple Smile

# 785
  • Марс
  • Мнения: 439
Вас разпитват ли ви относно е-цигарата? Оня ден бях на заведение и половината персонал се изреди да ме разпитва.
Мен ме гледат като извънземно, още повече че сега ходя с един новичък модел, дето е с неонова светлина и малко по малка, казвам ви направо се скъсвам от смях.

# 786
  • Мнения: 18 542
Мен ме гледат като извънземно, още повече че сега ходя с един новичък модел, дето е с неонова светлина и малко по малка, казвам ви направо се скъсвам от смях.
Я, я кажи кой модел Simple Smile Дай повече инфо.

# 787
  • Мнения: 6 947
Аз имам един приятел върл непушач, който се кани да си купува е-цигара.

# 788
  • Марс
  • Мнения: 439
Ох, нямам никакво инфо, прилича нещо на това

http://innovationbg.com/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0% … 8%20Ovale%20elips

мойта има капчица през която следя течността и свети неоново, уж била на Его, но не зная колко е истина, обаче по лесно се дърпа и е доста по готина.

# 789
  • Мнения: 18 542
Аз имам един приятел върл непушач, който се кани да си купува е-цигара.
Е защо му е?!  Shocked
Странен човек Simple Smile Макар че и една приятелка непушачка си дръпна и каза че е много готино, ама няма мераци да започне да изпарява.

ev4o, кое й е по-готиното? Вкусът, външният вид или? Ако има нущо по-добре предаващо вкуса от его С-то, но поне толкова удобно за ползване, съм навита да пробвам.

# 790
  • Мнения: 6 947
Ами кефи се на ароматите, които изпарявам.

# 791
  • Марс
  • Мнения: 439
Аз имам един приятел върл непушач, който се кани да си купува е-цигара.
Е защо му е?!  Shocked
Странен човек Simple Smile Макар че и една приятелка непушачка си дръпна и каза че е много готино, ама няма мераци да започне да изпарява.

ev4o, кое й е по-готиното? Вкусът, външният вид или? Ако има нущо по-добре предаващо вкуса от его С-то, но поне толкова удобно за ползване, съм навита да пробвам.

Ами не знам, не искам да те подведа, но сега ще ти кажа няколко причини които аз усещам. Първо е по малка /е вярно батерията издържа с няколко часа по малко, не е предимство, но не и и болка за умиране/, по ми е удобно за дърпане -някакси по лесно се дърпа защото го нямо това дето е като мущук, а направо дърпаш от цигарата, в момента пуша пъпеш с никотин и да ти кажа на другата не го усещам толкова, не знам може да има и внушение знам ли, и да на външен вид е страхотна не на последно място. А забравих преди да падне батерията копчето почва да святка леко с червено и след няколко часа пада напълно, не знам дали е някакво предимство, но се сетих и за това.

# 792
  • Мнения: 18 542
Звучи интересно, собено това за по-доброто усещане на вкуса. Твърде е вероятно не само така да ти се струва. Мен единствено това не ми харесва в С-то, че някакси като измит е вкуса, не се усеща достатъчно ясно.
Как се казва модела? От къде я купи?

# 793
  • Мнения: 286
и на мен ми харесва е- цигарата защото с тези различни вкусове е , като да пушиш наргиле

# 794
  • Мнения: 18 542
и на мен ми харесва е- цигарата защото с тези различни вкусове е , като да пушиш наргиле
Точно това ми беше усещането в началото като започнах да я пуша Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт