Предпочитана АГ клиника в Пловдив

  • 3 417
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 251
Аз пък бих избрала родилно отделение в някоя от двете големи болница - ВМИ или Окръжна  Peace
Само там имат нужните специалисти и техника да се справят и с критични ситуации около едно раждане /никой не е застрахован от такива, уви/.
Човек в такива моменти не мисли за лоши работи, а трябва да е подготвен за всяка ситуация!Наистина там са най-добрите специалисти!

# 16
  • Мнения: 793
На 24ти 06.2009 родих в Торакс...Останах много доволна от професионализма и човешкото отношение. Определено парите си заслужават.Бях много спокойна през целия ми престой там. Peace

# 17
  • Мнения: 75
Момичета,извинявам се предварително за въпроса ако мястото му не е тук.
Та аз съм от София и искам да родя в Торакс Пловдив.Като се роди бебо там ще му е месторождането,след това и майчинството ли от там ще го вземам,ами за детска градина там ли ще го записвам и въобюе какви права ще има тук в София?

# 18
  • Мнения: 793
От клиниката сам ти издават болнични , всичко си правиш където искаш няма значение къде е родено детето. Една позната от Хасково дойде да ражда в Селена в Пловдив и просто болничния издадоха от тук и това беше.

# 19
  • Мнения: 210
Какви са цените за секцио в Торакс,МБАЛ Пловдив,ВМИ?Преди години раждах във Весела и просто нямам думи за коментар newsm11.Още си нося последствията заради,които сега се налага секцио.

# 20
  • Мнения: X
Цената на секциото в МБАЛ Пловдив беше 600 лв. преди 9 месеца,когато раждах аз.
Но аз имах  уговорка с лекар,ако отидеш без да си ангажирала лекар-не се плаща.

# 21
  • Мнения: 210
е,да за уговорка говорим.Незнам, всичко е въпрос на късмет,но като си си изпатил веднъж гледаш да сведеш рисковете/което зависи от теб/до минимум.Предполагам всеки предпочита за накрая лекаря,който е наблюдавал цялата бременност.

# 22
  • Мнения: X
Да, раждах при лекаря,който ми следи бременността.
Аз имах много проблеми докато го износя и затова не рискувах със случайни лекари.

# 23
  • Мнения: 210
Именно,аз също вървя проблемно.Одеве звънях да Торакс 950лв. е секциото за момента там,като в това се включвало всичко:изследвания,операцията,избора на екип,две посещения,всичко необходимо за майката и детето.

# 24
  • Мнения: 793
riga  моята бременност беше сравнително нормална,само до 4ти месец имах проблеми. Раждането ми започна добре,но в последствие бебето започна да губи тоновете и се налови епизиотомиа и форцепс,нямаше време за секцио. Благодарение на екипа в клиника Торакс аз излязох от там с "пълни ръце"

# 25
  • Мнения: 210
Благодаря на Мама на Александра за информацията и пожелавам прекрасни майчинство и детство.

# 26
  • Мнения: 793
Благодаря на Мама на Александра за информацията и пожелавам прекрасни майчинство и детство.
Благодаря. Пожелавам ти лека бременност ,леко раждане и здраво бебче на финала Hug

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Аз мисля да раждам във ВМИ. Има две причини, за което - 1. професионална и 2. финансова

Общи условия

Активация на акаунт