Какво мислите за многобройните турски сериали в бг ефир?

  • 5 010
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 466
А как да ти отговорим без да влезем в темата ти? Заглавието ти е неправилно формулирано.Трябваше да напишеш, че темата е само за тези ,които не харесват турските филми.

# 16
  • Мнения: 473
Liana77, по твоята логика турците не трябва да допускат изобщо българи туристи в страната си, защото в историята е имало вражда и робство. Трябва да променим мисленето си, не да забравим историята, а да мислим като европейци. Турските сериали нямат нищо общо с политиката, с ДПС и с етническите проблеми в страната ни.

# 17
  • София
  • Мнения: 266
Че кой ти е казал, че считам латиноамериканските сериали за супер интересни или че умирам от кеф да ги гледам  newsm78
Само дето латинска америка не ми е направила нищо и нямаме партия, която да защитава латиноамериканските интереси в България. Имаме си обаче ДПС и 5 века турско робство, та ми се струва малко пресилено това със сериалите.
Ако няма новини на турски, ще има сериали - да ни напомнят че от малцинство, скоро ще станат мнозинство в държавата ни.
n_kipri , вече чакам да ме "изядат с парцалите"  Mr. Green. Интересно ми е когато има спор и различни мнения.
Traykova, сигурна съм че малко ще са отрицателните гласове (като моя ), имайки предвид, че само в този подфорум има поне 3 теми в подкрепа на турските филми.

Мисля, че турските сериали нямат нищо общо с ДПС и турското ни робство. Има къде къде по-големи проблеми от турските сериали в тази държава, които да ги мислим. Сериалите нито са пропаганди, нито нищо. Освен на примера на 1001 нощи да видим колко сме назад, в сравнение с Турция и да ни хване яд, друго няма какво да стане.

# 18
  • Мнения: 6
Liana77, по твоята логика турците не трябва да допускат изобщо българи туристи в страната си, защото в историята е имало вражда и робство. Трябва да променим мисленето си, не да забравим историята, а да мислим като европейци. Турските сериали нямат нищо общо с политиката, с ДПС и с етническите проблеми в страната ни.
Що да не ни пускат в страната си  newsm78 Не сме ги поробвали ние, те са поробили нас.
Могат само да ни се сърдят, че сме се освободили  Wink
И друго да попитам - как сте толкова убедени, че турските сериали  не са нито пропаганда, нито политика? Колкото аз имам основания да считам за вярно обратното, толкова имате основание и вие  newsm78

# 19
  • Мнения: 25
Не само, че турците ни показаха, че сме много назад с филмите ами като гледам мисленето на някой хора виждам, че сме назад и с други неща. Мила, Лиана77 щом за 3 сериала пускаш такава тема какво ли ще направиш като БТВ пуснат и останалите 8 турски сериала които са закупили Mr. Green А относно анкетата 100% ги харесвам Peace

# 20
  • Мнения: 1 558
Ако трите сериала,които вървят наричаш многобройни и заливащи ефира,тогава как трябва да наречем всички над тридесет латиноамерикански сапунки Thinking
Като гледам анкетата май единствения отрицателен глас е твоя.
Че кой ти е казал, че считам латиноамериканските сериали за супер интересни или че умирам от кеф да ги гледам  newsm78
Само дето латинска америка не ми е направила нищо и нямаме партия, която да защитава латиноамериканските интереси в България. Имаме си обаче ДПС и 5 века турско робство, та ми се струва малко пресилено това със сериалите.
Ако няма новини на турски, ще има сериали - да ни напомнят че от малцинство, скоро ще станат мнозинство в държавата ни.
n_kipri , вече чакам да ме "изядат с парцалите"  Mr. Green. Интересно ми е когато има спор и различни мнения.
Traykova, сигурна съм че малко ще са отрицателните гласове (като моя ), имайки предвид, че само в този подфорум има поне 3 теми в подкрепа на турските филми.

Смесваш политиката с изкуството.Турските сериали са качествени и аз с удоволствие ги гледам.Това не ми пречи да мразя ДПС,защото смятам,че те в никакъв случай не защитават интересите на турците в България Naughty Мисля,че ако Доган вършеше тези безобразия в Турция,отдавна щеше да е в затвора,но тук никой не го пипа с пръст.И за това ли са виновни турските сериали и изобщо трябва ли да мразим всички турци заради един Доган? Смешно и несериозно е да се обявяваш против един филм,само защото е турски,без дори да си направиш труда да разбереш за какво става въпрос. Това за петте века робство е много комплексарско изказване.Никой не го отрича,но ако не се научим да живеем с миналото си,няма да имаме и бъдеще!По тази логика Англия,Франция и Испания не трябва да имат отношения с половината свят,защото в определени моменти са били завоеватели! А какво да кажем за Германия и Израел ooooh! А балканската война? Да забраним ли сръбската музика?

# 21
  • София
  • Мнения: 34
Цитат
Абе вие що не си седите в темите за сериалчетата, ами идвате в моята  Wink
Ето, че вече имаш твоя темичка, която ще има безславен край - интересно, кой ли очакваше да отговори на твоя въпрос , освен ние , поддържничките? Grinning Темите сега са 5 , а като пуснат още турски сериали- очаквай още такива поддържнички!
Искаше различни мнения , получи - но не умееш да приемеш наистина друго мнение! Хади, гюлле, гюлле Grinning

# 22
  • Мнения: 6
Мила, Лиана77 щом за 3 сериала пускаш такава тема какво ли ще направиш като БТВ пуснат и останалите 8 турски сериала които са закупили Mr. Green

Няма да гледам BTV  Peace

Шеф, аз слава във форумите не търся  Peace В този ред на мисли, не очаквам в края на темата да ме окичат с медал и цветя или да ме замерят с камъни.

# 23
Serialite na turski........ne znam..........samo kato im 4uq imenata i smenqm kanala, nikoga ne sam gledala, nqma i da gledam.
No ne mi i pre4at..........shtom ima tolkova mn hora sas svobodno vreme, da si gi gledat, samo da ne glasuvat za turcite na izborite  Laughing
Men li4no naj-me pritesnqvat Novinite na turski, mislq si 4e nqmat absolytno nikakvo mqsto v nacionalniq efir , oshte edin absurd v stranata na absurdite.
Moje bi trqbva i edna takava tema da se sazdade , a?

# 24
  • Мнения: 7 197
Смесваш политиката с изкуството.Турските сериали са качествени и аз с удоволствие ги гледам.Това не ми пречи да мразя ДПС,защото смятам,че те в никакъв случай не защитават интересите на турците в България Naughty Мисля,че ако Доган вършеше тези безобразия в Турция,отдавна щеше да е в затвора,но тук никой не го пипа с пръст.И за това ли са виновни турските сериали и изобщо трябва ли да мразим всички турци заради един Доган? Смешно и несериозно е да се обявяваш против един филм,само защото е турски,без дори да си направиш труда да разбереш за какво става въпрос. Това за петте века робство е много комплексарско изказване.Никой не го отрича,но ако не се научим да живеем с миналото си,няма да имаме и бъдеще!По тази логика Англия,Франция и Испания не трябва да имат отношения с половината свят,защото в определени моменти са били завоеватели! А какво да кажем за Германия и Израел ooooh! А балканската война? Да забраним ли сръбската музика?

Абсолютно съгласна съм, това е и моето мнение. Хора, живеем в 21 век, толкова поколения са минали и заминали от робството, времената са други, дайте вече да си променим мисленето и да мислим малко по-цивилизовано и съвременно. Нито България е някогашната България, нито Турция е Османската империя. Мразя ДПС и ходя да гласувам на избори само и само ДПС да има възможно най-малко гласове, но този паралел с турските сериали и някаква си турска инвазия - смешно е направо.

# 25
  • Мнения: 1 558
Serialite na turski........ne znam..........samo kato im 4uq imenata i smenqm kanala, nikoga ne sam gledala, nqma i da gledam.
No ne mi i pre4at..........shtom ima tolkova mn hora sas svobodno vreme, da si gi gledat, samo da ne glasuvat za turcite na izborite  Laughing
Men li4no naj-me pritesnqvat Novinite na turski, mislq si 4e nqmat absolytno nikakvo mqsto v nacionalniq efir , oshte edin absurd v stranata na absurdite.
Moje bi trqbva i edna takava tema da se sazdade , a?

Добре е да пишеш на кирилица,че трудно се чете Peace
Абсолютно съм съгласна,че в никакъв случай не трябва да има новини на турски език.Няма друга държава в света,където в националния ефир да вървят новини на друг език,различен от официалния за страната Naughty

# 26
  • Мнения: 6
И въпросът , и анкетката  , която си поставила в темичката , са доста прозрачни- отговорите , освен с "да" и с "не" не очаквай! И ако ДПС  подарява турските сериали предизборно  - какво от това! Целият наш живот  е Голямааааа политика, да знаеш Grinning
Мила лиана, когато в твоята тема присъстват над 200 емоционално настроени души в един същ момент , и всеки иска да сподели какво чуства в момента - то тогава ще получиш отговор на своя въпрос Peace
Отговарям непредубедено, както ти пишеш във своите постинги!
Абе вие що не си седите в темите за сериалчетата, ами идвате в моята  Wink
Аз как се разкарах от вашата  Mr. Green , уважайвайки това че там сте все поддържници!
Аз и не очаквам много различни отговори да ти кажа, даже се чудя дали да махна отговор "нямам мнение". Или харесваш или не харесваш нещо, нали така  Peace

Тайна, такава съм си аз - все търся конспирация  Sunglasses
Между другото ако се поинтересуваш повече, ще разбереш че всичко на този свят е политика  Peace


тази тема само за тези които НЕ  ХАРЕСВАТ ТУРСКИТЕ СЕРИАЛИ ЛИ Е  newsm78 или за всички на които искаш да чуеш мнението

# 27
 Колкото и века да са минали, всички вие , както и аз, както и бъдещите поколения, ще продължават да учат в часовете по История, какво е било и какви ужасии са вършили турците на наша територия.
Макар наистина да е минало , аз не бих могла да се възхищавам на изкуството на народ, които същото така изкусно се е подигравал с моя, пък сега даже ще се опитва и пак да го управлява ( и то май успява)  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 122
ама защо намесвате дпс, новините на турски и доган  newsm78
какво общо има с турските сериали?
на мен лично ми харесват
започнах с 1001 нощ и не съжалявам - има на какво да се учим - отношение в семейство, отношение между хора, даже и това как се правят филми и как се рекламира страната като туристическа дестинация.

а тук някой спомена латиамериканските сапунки - не мога да ги понасям и сменям канала
ами мен пък лично ме дразнят всички тези америакнски сериали и филми в които се показва само насилие, убийства, раследвания, псувни и .......
по вашта логика излиза че  искат и да ни американизират .... newsm78

# 29
  • Мнения: 6
тази тема само за тези които НЕ  ХАРЕСВАТ ТУРСКИТЕ СЕРИАЛИ ЛИ Е  newsm78 или за всички на които искаш да чуеш мнението

Абе по принцип за всички, но честно да ти кажа, щеше ми се да чета мнения сходни на моето, защото не вярвах, че тези сериали в действителност имат толкова поддържници.
И все още акъла не ми го побира как е възможно  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт