Пъзели 9

  • 24 529
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Русе
  • Мнения: 1 007
ginbay,ако ти се занимава да ги питаме  HugАко може да ги питаш и как стои въпроса с пъзели които ги няма в каталога,но все пак ги произвеждат защото ето тук ми се събраха очите http://www.hobbywonder.com/176cat.htm     Laughing
Аз съм малко зле с чуждите езици и затова не мога да се справя  Embarassed

# 721
  • Мнения: 5 390
  bouquet  за поляците-страхотно качество на Касторланд пъзелите-не може да се равняват Клементони и Джъмбо на тях.
Заради горещините и отпуската ми тия дни редя усилено-първо Клементони/бели се синият картон отдолу,бели се!  Sad ,а и много хлабаво стоят парчетата-леко бутане и гаф/, а сега си редя Касторланда-няма белене,няма раздвояване,няма хлабавина и разпадане лесно на сглобеното!Няма. Grinning Доволна съм и искам още техни пъзели.

Последна редакция: чт, 16 юли 2009, 18:58 от *Камея

# 722
  • Мнения: 16
ginbay, непременно пиши на поляците   bouquet
Сега смятах цените им на пъзелите в евро, и надеждата ми за притежание на пъзелите, които френците не щяха да пратят  Cry ми се възвърна.  Mr. Green Цената им е супер изгодна, ако и доставката е в рамките на разумното.

# 723
  • Мнения: 1
Наистина цените им са такива каквито са на французите и си мисля , че е по близо Полша от колкото франция

# 724
  • Мнения: 2 697
Огромни извинения за отсъствието - съжалявам, имаме сериозни проблеми в семейството (една много лоша болест ни навести) и не бях ни вкъщи, ни до комп Hug Франсетата не ми писаха, нито вчера, нито днес, аз се обадих днес следобед - обещаха ми до утре да са валидирали поръчката, ама кой ги знае...Вече сериозно ме ядосват, но можем да изчакаме до утре, в крайна сметка, ако стане - стане. Насила не можем да ги накараме да валидират поръчкат, а те след като не ни искат парите - проблемът си е техен...

Та това е от мен Hug Гледам нови варианти за пазаруване от чужбински сайтове дискутирате, дано намерим по-изгоден вариант Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 16
Шехи, бързо оздравяване  Heart Eyes  newsm51

# 726
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Шехина, бързо оздравяване и от мен  Hug.
Дано утре да знаем вече какво ще е положението с поръчката, че така ме сърбят ръчичките за някакъв по-солиден пъзел. Тези на дъщеря  ми от по 250 части направо са ми само зарибявка и то докато захапя и хайде  сме го наредили вече  Confused, а хич не ми се дават 30 лв за 500 части  ooooh!, за по-големите пък изобщо не се и надявам да се класирам ако ще са от тук ... как може такива цени направо не е истина  Sick

# 727
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз днес започнах Междузвездните войни - имат три реда идеално черна рамка - без тонове, без сенки - идеално черна рамка. Иначе обещава да е изключително приятен за редене. Simple Smile Имах същия плакат преди години в стаята си много дълго време и толкова ми се иска да си го сложа като го наредя - за пръв път искам. Simple Smile

# 728
  • Den Haag
  • Мнения: 1 846
Шехи бързо възстановяване  Hug

# 729
  • Русе
  • Мнения: 1 007
Шехи бързо възстановяване   bouquet Дано франсетата ни зарадват днес  Hug
Аз днес ще завърша една миниатюра на Едука,но да ви се оплача случих с много лошо качество,някои парченца са леко премазани и на две три места има олющени части. Crossing Arms Мисля да не повтарям миниатюра на същата фирма,много ме е яд  #Cussing out

# 730
  • София
  • Мнения: 5 754
Шехи- пожелавам скоро да забравите за болестта.

# 731
  • Мнения: 1 008
Шехи-дано се оправят нещата.
За Касторланд-предните ми пъзела,без да ги гледам бяха почти всички от тях-много евтини и много хубави,3 хилядника беше разделен в две торбички.Сега редя един старинен часовник,но не ми остава време много.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Шехина, дано всичко при теб е наред!

ginbay, поискай на поляците намаление за по-голямо количество  Mr. Green

# 733
  • София
  • Мнения: 2 864
 Hug Шехина и от мен добри пожелания!
 Rolling Eyes Да видим днес дали ще има новини от французите...

# 734
  • Мнения: 87
Шехина, много положителна енергия и дано всичко да е наред със семейството  Hug
А ние ще си чакаме... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт