Хотел Маджестик-Слънчев бряг

  • 4 746
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 342
tincheto,би ли дала линк към сайта на агенцията че мен ме интересува за август.Щом има такава разлика в цената

Намерих сайта и го разгледах.

А между другото останах с впечетлението че няколко от момичетата които пишат тук са запознати с курорта и ако може да споделят нещо за Тракия плаза че намирих някаква изгодна оферта а пък хотела не изглежда лошо ама 300 метра от плажа сигурно е бая далечко newsm78 та ако някай е запознат моля да пише.

Абе въобще кой хотел си струва в Слънчев бряг newsm78,гледах и някакъв Империал,Виктория палас все с изгодни оферти.

Сори на авторката че използвам темата обаче да не пускам нова.

Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 12:54 от Ванила

# 16
  • Мнения: 1 165
Аз съм изключително доволна от Иберостар Съни бийч ризорт.Виктория палас и аз загледах офертата, но не съм отсядала там.Иначе района, в който се намира е много спокоен/той е точно да Маджестик/ и като хотел изглежда доста внушително

# 17
  • Мнения: 4 784
Аз съм изключително доволна от Иберостар Съни бийч ризорт.
Това ми харесва!
А и съм със същите впечатления от миналата година, за това тази отново ще сме там след 2 седмици.
Единственото, от което се притеснявам е гадния вирус, който върлува по морето. Confused

# 18
  • София
  • Мнения: 2 044
tincheto,би ли дала линк към сайта на агенцията че мен ме интересува за август.Щом има такава разлика в цената

Намерих сайта и го разгледах.

А между другото останах с впечетлението че няколко от момичетата които пишат тук са запознати с курорта и ако може да споделят нещо за Тракия плаза че намирих някаква изгодна оферта а пък хотела не изглежда лошо ама 300 метра от плажа сигурно е бая далечко newsm78 та ако някай е запознат моля да пише.

Абе въобще кой хотел си струва в Слънчев бряг newsm78,гледах и някакъв Империал,Виктория палас все с изгодни оферти.

Сори на авторката че използвам темата обаче да не пускам нова.
Тракия плаза е хубав,плажа е на 5-6 мин пеша,намира се до Хризантема,почти до пътя са  PeaceВиктория палас също е добре,за Империал не се сещам къде е  Rolling EyesВикторията е по-близо до плажа,само пресичаш крайбрежната и си на плажа

Общи условия

Активация на акаунт