Среща с някой от нета.Съвети?

  • 4 702
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте, от известно време съм регистрирана в сайт за запознанства и си пиша с различни хора. Става дума за един от тях, който е от моя град, с който си пишем от 1 седмица, и той иска да се видим. Само че аз се притеснявам, защото ще е "сляпа среща", в смисъл виждала съм го само на снимка, а той мене не. Освен това той е много настоятелен, в смисъл казва ми или ще се видим или повече няма да чуеш от мен, в смисъл няма да пише повече. Аз много се колебая, не знам какво да му кажа, освен това ме е страх, понеже е непознат, писал ми е 3 пъти и то с оскъдна инфо. Аз мисля че е много рано за среща, поне да се опознаем още малко, но той не иска. Та ако се съглася да се видим, за какво трябва да внимавам, някой може ли да ме посъветва?

Не се навивай ! Работата мирише от 100 км. Naughty

# 16
  • Мнения: 156
единственият съвет, който бих ти дала, е да не се срещаш с никого от нета и да си изтриеш акаунтите от сайтовете за запознанства  Stop

Ееее, чак пък толкова....
Не си ли спомняш другите теми от същата авторка?
Всъщност, одобрявам решението на Danika85 да се запознава с хора (и по-конкретно с мъже) в нета. Хубавото е, че може да пообщува с тях по-дълго време, преди да се срещнат очи в очи.  Peace
да ти кажа, не свързвам тази тема с някоя друга. пропускът е мой - дори не си направих труда да се опитам да си спомня, понеже мнението ми за сайтовете за запознанства е негативно като цяло. мисля, че трябва по някакви други канали да се запознава човек с потенциален интимен партньор. например да се запише на танци, глина, рисуване, фотография, или каквото я влече, да излиза с приятели и техните приятели итн.

# 17
  • Мнения: 6
Добре, по принцип понеже нямам опит с нет контактите, според вас кога е подходящ момент да се срещна с някого? Няколко седмици, месец, повече, защото повечето на второто съобщение вече питат ще се видим ли?

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
човека търси да секси, ти нямаш и снимка и той не знае дали си губи времето с теб. това е разбираемо. изпрати му снимка и ако те хареса се вижте някъде на обществено място. ако се харесате се сексите ако не , чао-чао ...

# 19
  • Мнения: 0
Добре, по принцип понеже нямам опит с нет контактите, според вас кога е подходящ момент да се срещна с някого? Няколко седмици, месец, повече, защото повечето на второто съобщение вече питат ще се видим ли?
Няма правила ! Ама без да те е виждал ..... значи му трябва просто п**ка. Съмнително си е !! Ама пък е от твоя град .... разпитай ако може за него.  Thinking

# 20
  • Мнения: 325
Вържи му една тенекия, да му дрънчи цяла година.  Mr. Green
hahaha Joy Joy
Точно така!

Тази работа не ми харесва изобщо.Чак пък ултиматум...а и с 10 год по-възрастен...и без да те е виждал...
Я ги зарежи тез пързалки.Не си губи времето с тях.

# 21
  • Мнения: 3 641
Добре, по принцип понеже нямам опит с нет контактите, според вас кога е подходящ момент да се срещна с някого? Няколко седмици, месец, повече, защото повечето на второто съобщение вече питат ще се видим ли?
Как да ти кажа, интуитивно трябва да го усетиш. И много дългото писане не е гаранция,че човека ще е свестен. някой хора бърз опечелят симпатии и доверии, а всъщност за изкусни лъжци.
Така или иначе трябва да рискуваш, гаранция няма пре тези  запознанства.
Факт е ,че има много сериозни връзки пак чрез такива запознанства.

# 22
  • Мнения: 6
Той може и да си търси лесен секс, ама въпроса е аз какво търся, нали така. Не съм се регистрирала с цел да преспя с някого, не съм толкова отчаяна все още Wink

# 23
  • Мнения: 1 749
Той може и да си търси лесен секс, ама въпроса е аз какво търся, нали така. Не съм се регистрирала с цел да преспя с някого, не съм толкова отчаяна все още Wink
Много малко хора се регистрират в сайт за запознанства с друга цел,освен секс.Мисля,че не е подходящото място за търсене просто на компания...

# 24
  • Мнения: 0
А ти в същност откъде знаеш че е пратил НЕГОВА снимка, а не на комшията ?!  newsm78

# 25
  • Мнения: 6
Не знам и това е вярно. Всъщност нищо не знам със сигурност

# 26
  • Мнения: 171
Няма нищо лошо в запознанствата по интернет...но когато не искаш да се срещнеш с някой...просто му казваш, че не искаш...а на него като не му изнася и ти казва, че ако не се видите, няма да ти пише повече...тогава му тегли една ма..на и да върви където си ще...
Аз на твоето място бих спряла да говоря с този господин..при тези условия дето ми ги поставя...

# 27
  • Мнения: 3 641
Мда, трудно е като незнаеш какво искаш  SunglassesСтрува ми се,че ти се иска да се срещнете.  Simple SmileА кое така направи си среща на някое оживено място или заведение.Ако ти се строи подозрителен ставаш и тръгваш

# 28
  • Мнения: 0
Не знам и това е вярно. Всъщност нищо не знам със сигурност

Ако цифрата 85 в ник-а е набор - значи си на 24. Не си малка - знаеш отговора. Ако ти трябва оправдание - "ама онези от бг-мамма ми казаха" - няма да стане !! Whistling

# 29
  • Мнения: 589
според вас кога е подходящ момент да се срещна с някого? Няколко седмици, месец, повече, защото повечето на второто съобщение вече питат ще се видим ли?
Няма правила ! Ама без да те е виждал ..... значи му трябва просто п**ка. Съмнително си е !! Ама пък е от твоя град .... разпитай ако може за него.  Thinking
Глупости, съмнително било...Ние с милото си разменихме общо 6 изречения, на другият ден се видяхме, той пропътува 100 км в най-обилният за онази година сняг, хем не беше виждал моя снимка!Трябва да е бил ужасно закъсал за п...ка... hahaha
 Аз бих посъветвала авторката да се вижда с хората-естествено, на обществено място- за да не си създава погрешна представа за мъжете, с които общува с дълго писане...

Общи условия

Активация на акаунт