Цветове за хол ?!...

  • 80 470
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
Зависи и колко е осветен холът ви - ако е по-тъмен, наблегнете на светли тонове. Ако слънчев и светъл, и по-тъмни нюанси ще стоят добре.

# 16
  • Мнения: 2 803
Обичам светли и меки тонове. За нашия хол съм избрала за стените белия цвят-харесвам го създава усещане за простори чистота. Пода ми е -дъбов паркет, меката мебел е ванилов към бледо жълт цвят, такива са вратичките на секцията и кожата на столовете. А масата, секцията и столовете са елша.

# 17
  • Мнения: 3 066
Хола ни е бяло и черно,бели 3 стени и една черна стена -мотив. Холната гарнитура е кремава,бели теракота плочи на пода,черен полюлей, черни тв и маса за кафе !
http://media.snimka.bg/3383/013021854-big.jpg

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 09:23 от tanyatais

# 18
  • Мнения: 1 236
Ето малко идеи за цветове, много са семпли и лесни за изпълнение  Simple Smile





# 19
  • София
  • Мнения: 232
Последната стая е страхотна! Кремаво, бежово и оранж - страхотно е! Само трябва да се вдимава с избора на нюансите, че може да се получи разминаване.
Мерси   bouquet

# 20
  • Мнения: 588
Аз харесвам силните цветове латекси, затова предлагам:


За протокола моят хол е раиран и на цветя, аз сложих тапети навсякъде, има чудни комбинации, даже в каталозите е показано как са комбинирани.

Ето и една в синьо:

# 21
  • Мнения: 1 422
за мен е важно жилището за има цялостен характер и стаите да се допълват или естествено да преливат една в друга стилово и цветово.

У нас холът е в следните цветове:
- стени наситено лилаво
- дограма и врати снежно бяло
- теракота на пода сиво смесено с млечно бяло
- библиотека и шкаф за четене антрацитно сиво
- столове - сребърен, бял и 4 черни
- маса снежно бяло - току що поръчана и се чака
- керамични кашпи в тъмно синьо-лилаво
- декорации от прозрачно стъкло (вази на пода)
- канапе - още в проект, но цветът е тъмно сиво с възглавници в светло сиво, лилаво и/ или тъмно синьо (лилавите може би ще имат втори вариант в меко зелено)

# 22
  • Мнения: 25
Може ли да ми кажете какъв цвят би отивал най-много на естествен дъб?

# 23
  • Мнения: 152
Аз обожавам дървото като материал. Още сме в ремонт на една къща и за хола доста се чудих. Направих така: едната стена е прасковена, другите са в банан, а меката мебел ще е зелена. първо мислих за естествена кожа, но после се влобих в една зелена гарнитура, която реших, че ще освежи кафявата гама. Вс. е дърво при нас: паркета- дъб, вратите, дограмата(дтрвен стъклопакет-дъб, кухнята дъб. азмисля, че као преобладава дървото трябва да сложих и акценти или в меката мебел или янкоя стена.аз направих и двете. меката мебел си има възглавнички в зелено и прасковено, та се съчета перфектно. Зеленото е ненатрапчиво, меко. Ще направя снимки и ще пусна.

# 24
  • Мнения: 5 539
Ще се радвам да видя повече снимки от вашите холове. А когато нашият е готов, ще пусна и аз.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 195
Здравейте, момичета HugНай-после и нашият хол е почти готов в цветово отношение...Стените са в светла теракота, а подът ще е с ламинат трева! Когато поставим ламината, ще пусна снимки и с него Wink Много ми хареса цвета...стана светло и топло някак си Simple Smile

# 26
  • Мнения: 5 539
Браво, много свежо и слънчево наистина!

# 27
  • Мнения: 1 422
Хора, защо слагате прозорци с неотваряеми части?

# 28
  • Мнения: 1 236
цветовете ни са магнолия с детайли в червено:







# 29
  • Мнения: 5 710
Бяло, бяло, бяло и пак - бяло  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт