При Дюкан отслабваме със сигурност без глад, а с примерност - 195

  • 27 681
  • 507
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
 Hug Снимките са супер.

lamarinka, не се отчайвай, има и такива периоди. Извара, дробчета, яйца са по-евтините протеини, ти си го знаеш, де.  Hug
Петенце -цветенце, благодаря!
BlackSnake, много е неприятно, когато най-близките ти не те подкрепят и те разубеждават, успех и не обръщай внимание!

# 16
  • Мнения: 226
Втора страница 2 килца  Flutter

# 17
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 173
Кога изписахте старата тема?  newsm78
Не съм чела, но и аз да се запиша - четвъртофазничка, но да запиша всички нуждаещи се да свалят по 2 кг.

# 18
  • Мнения: 1 488
Втора страница 2 килца  Flutter
Flutter
Отивам да чета 6 страници назад

# 19
  • Мнения: 0
  bouquetДа се запиша в новата тема
Тръгваме на риба на Батак. Ще   пиша колко рибока  съм хванала.
 Има ли и друге щури рибарки като мен

# 20
  • София :(
  • Мнения: 215
    veneras, благодаря за записчето  Hug
     mihi69, не е честно, искам и аз на рибааа, и на Батак искам . Наслука  Peace
     Вещи, тези на плажа са ... Благодаря  Hug

# 21
  • Мнения: 30
Здравейте
Вещи  bouquet благодаря ти за темичката
Петенце-Цветенце тук съм но съм ангажирана доста напоследък,подготвям се за много важен изпит,а и щерката тази седмица не е на ясла(правят ремонт),че и на всичкото отгоре май се разболявам.Утре може да пиша повече че имам двоен повод и ще пробам да ви почерпя.И аз те гушкам много,тенът ти е страхотен.
Кри Hug бях забравила страхотният аромат на току що приготвен топъл хляб...чуден е,много ми хареса.По -късно ще сложа снимки в подписа.
Много минуси пожелавам в новата тема

# 22
  • Мнения: 359
  bouquetДа се запиша в новата тема
Тръгваме на риба на Батак. Ще   пиша колко рибока  съм хванала.
 Има ли и друге щури рибарки като мен



Има има Crazy
http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs092.snc1/5123_993 … 467_2987149_n.jpg

Мименситка Hug

Обаче и аз установих че само на зарзават не става, глааааад майка , ужас.
При нас нещо нещата се сдухват, няма заплати мъка, а аз сега се фанах да диетувам сериозно.
Добре че бях напазарувала преди та да има какво да ям поне вечер, през деня, кекс мляко и зеленчук.

Нещо още щях , аааа да за сладкото, и аз съм от тия, никога не съм ревала за сладко, минах и 3-те фази и честно да си призная си качих от сладкоооо, и тестено , точно като озверяла ми се ядеше. ooooh!.

Та проблема с сладкото се появява, и трябва много сериозно да се държи контрола че после е трууудноооо Crazy

Последна редакция: вт, 23 юни 2009, 14:34 от veneras

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 100
О нова темичка Peace

Хайде с много късмет и много килца надолу newsm18

# 24
  • Мнения: 980

 Има ли и друге щури рибарки като мен



Има щури рибоядки ! Като мен.  hahaha hahaha



А тия сладури на шезлонга ми изглеждат толковаа щастливи и влУбени.  Heart Eyes  Joy

Последна редакция: вт, 23 юни 2009, 14:09 от BlackSnake

# 25
  • София
  • Мнения: 807
Момичета, а къде е Стелксен?
Стелксен наистина от доста време не се е появявала и не е писала. Аз също се тревожа за нея. Дано да е добре!

# 26
  • Мнения: 139
Ееееее, момичета Hug Hug Hug

шуши, vesito5,miss marple, mimenista, aynur, kri-kri, eternity, Black Snake, iv mikova, lany, и моля да ме извините ако пропускам някого ,ама да се чувства нагушкан  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Толкова ме зарадвахте с милите си думи за моята скромна визия  Embarassed Embarassed Embarassed

Аз вече съм си в трета, ама остава да щапочна малко коремни преси, че да се сдобия и с 'манекенско '' коремче и да махна паласките си
 Joy Joy Joy

Днес съм с - 300 - за протокола

Не знам на коя стр. съм, че имам големи проблеми с нета и това го пиша вече два часа #2gunfire #2gunfire #2gunfire, обаче и без това вече не искам да свалям  Joy Joy Joy

гуши - гуши на всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 0
 
Цитат
Сега малко народ да нагушкам и изчезвам  Hug Hug Hug Hug Hug Hug-Нелсънче,Светлат, Мирка,  Викито ,Кри, Люси, Ванеска, Татит, ,Вещи, Флучия, Дари, Весито 5,Шуши, Дорчестър, Креми Савова, Мастерче, Няла, Гардения, , Сани3, Вани Ник, Мименсита, Юни,Ив Микова, Айнур, Гулбенур, Цоци, Танчетата, Тонитата, Филюдка, Липстик, Зорита, Марчелка5, Мерито, , Бачи, Немското Цвети, вая, Сноучева, Музичка, Мери Зайо, Паталинка, Михи 69, Петинка, Петенце-Цветенце, Мис Марпъл,Пина,                
и аз ви  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
veneras ----а теб още повече Hug Hug Hug Hug Hug Hug
mimensita ---ще се радвам да бъдеш с мен
Предлагам да си направим Дюканова среща на Батак на риба
Слагам тигана и тръгвам

# 28
  • София
  • Мнения: 135
Вещи, благодаря за новата тема!   bouquet

Венерас,  Hug !

И аз съм рибарка, в неделя бяхме на язовир.Нищо не хванахме, но си спретнахме чудно барбекю! Тамън седнахме да хапнем и такъв дъжд ни заплющя, не е истина!  #2gunfire  Joy  Joy

# 29
  • Мнения: 0
здравейте,искам  да се вместя поне на втора страничка че имам нужда поне от -2кг Simple Smile.
Съющо така искам да спомена и моята добра приятелкаDENICAAА newsm51[/color
Желая лек и отслабващ ден на всички newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт