Дързост и красота - 36 ...дай го тежко, гледай себе си!...

  • 17 794
  • 437
  •   1
Отговори
# 15
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
(WomanitKa..направо ти се чудя как въздишаш по онзи в. ЕК Mr. Green)

Това не го разбрах  newsm78

(по онзи вампир Едуард Калън Grinning)

Ще си признае ли най-накрая за Джеймс?

Да бе Whistling Най-сетне! Алилуя.. Tired

# 16
  • София
  • Мнения: 9 979
Ще си признае ли най-накрая за Джеймс?

Oh, yeah! Да не забравите да гледате в четвъртък! А утре печенето на бавен огън продължава, както и добри съвети от свеки какво да скриваш от мъжа си, за да "върви" брака.

# 17
  • Мнения: 1 343
(WomanitKa..направо ти се чудя как въздишаш по онзи в. ЕК Mr. Green)

Това не го разбрах  newsm78

(по онзи вампир Едуард Калън Grinning)

А екскюзмиии Simple Smile Винаги съм отворена за предложения , а и на Ек няма да му пречи 4е ми е заключена вратата  smile3534
А и чете мисли така, че никой неможе да ни изненада  smile3533

# 18
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
В четвъртък ли ще е екшъна Shocked..въх..аз не мога да гледам тогава.. Close Не че не съм гледала серията 5-6 пъти до сега, но то си хубаво, човек пак да погледа Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 343
Ще си признае ли най-накрая за Джеймс?

Oh, yeah! Да не забравите да гледате в четвъртък! А утре печенето на бавен огън продължава, както и добри съвети от свеки какво да скриваш от мъжа си, за да "върви" брака.

Е тя баба Стефка е експерт в това Simple Smile Кри сума години дъщеря , кри и лъжливо бащинство... Лъжливи инфаркти изобщо тя е спец в "благородните лъжи"  Joy

# 20
  • Мнения: 75
В четвъртък ли ще е екшъна Shocked..въх..аз не мога да гледам тогава.. Close Не че не съм гледала серията 5-6 пъти до сега, но то си хубаво, човек пак да погледа Mr. Green
Дай я предварително на лични моляяяяяяяяяяяяяяяя newsm48

# 21
  • Мнения: 1 425
Анкетата според мен е напълно безмислена Naughty......естественно, че всички си затваряме вратите......това е опит отново да обвините Тейлър в нещо Crossing Arms.....В този филм никой никога не си затваря вратите.....а и Тейлър не я е оставила отворена специално да влезе Хектор.....Направо търсите под вола теле,че белкем вашето Бруки излезе агънце невинно видите ли има и по-лоши от нея.....дрън дран......многоооо ви се иска ама на черното как казвате бяло, това няма да мога да проумея......освен ако не смятате че постъпките и са морални и нормални....то тогава нямам нищо против..... Crossing Arms

# 22
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
berina, нашето Бруки Crazy си го знаем..нито е агънце, но не е и най-лошата Laughing Стефка е най-лошата..а пък Тейлър не е толкова добра, колкото се представя..те това показваме Grinning..или по-скоро сценаристите го показват, пък ние само коментираме Wink
Ти смяташ ли постъпката на Тейлър от днес и от вчера за нормална и морална (не знам защо, но от тази дума се изприщвам като я прочета тук Laughing)?

# 23
  • Мнения: 766
Уоманитка, когато Брук гепи Торн си беше от грознто по-грозно към Мейси. За другите не споря много, но точно епизода, когато чукаше на вратата на хижата и тикаше под носа на Мейси документите за развод с "Подпишиии!" си беше отвратителна направо.
Да, съгласна съм, че Брук и Рич са си лика-прилика, ама Рич не го е разбрал още, а Бруки както винаги е заета да гони нещо по-диво, от това, което и е под носа.

# 24
  • София
  • Мнения: 9 979
Ей, как пък всички брук-хейтърки сте с къса памет, не знам  Thinking
Брук занесе документите на Торн, не на Мейси, М чу шум и отвори врата, Б разбра че Торн го няма и се обърна да си ходи, тогава Мейси настоя да види какво носи Брук...а що се касае до катастрофата Мейси си е изцяло виновна за "мнимата си смърт" - караща бясно, употребила алкохол алкохоличка...

# 25
  • Мнения: X
Цитат
караща бясно,
Е,ако не беше Брукасита да й вдигне кръвното,нямаше да кара бясно ,а щеше да се сбогува с Торн...

# 26
  • София
  • Мнения: 9 979
Естествено - никой в този филм не поема отговорност за постъпките си, на всички Брук им е виновна! А с Торн се бяха сбогували вече...но не за това става дума. Та ако Тейлър беше изпратила днес Хектор до врата, нямаше Брук да я свари в компрометираща ситуация...но и тук Брук е виновна, защото...(който иска да попълни празните полета).

# 27
  • Мнения: X
Тук Рич сам си е виновен...кой му е крив,че не знае какво иска...щом не му стига жена като Тейлър,
да ходи при неговата 50-годишна лолитка...той и друго не заслужава,освен жена ,минала през всички мъжки легла!

# 28
  • Мнения: 400
Тук Рич сам си е виновен...кой му е крив,че не знае какво иска...щом не му стига жена като Тейлър,
да ходи при неговата 50-годишна лолитка...той и друго не заслужава,освен жена ,минала през всички мъжки легла!
първо какво значи "щом не му стига жена като тейлар"?????
отвратително грозна женичка,която вече е мумифицирана от толкоз операции #2gunfire
Ми той не може да я познае бе Joy Плюс че е драматино грозна е и ужасна като човек #2gunfire
Второ Брук не е на 50 години и трето Мумията да не би да е по-млада #2gunfire ( и тук обичайния отговор о да с 1 година е по-млада) #2gunfire

# 29
  • Мнения: 766
Лана, нямам такъв спомен. Имам ясен спомен да бута документите под носа на Мейси. Не казвам, че Брук е виновна за всичко, но там, с Торн беше виновна, включително и за смъртта на Мейси. Каква работа има Брук да носи документите на Торн, че да припка и в дън гори-тилилейски? И то документи, които се отнасят за чужд развод? Ти ако беше на мястото на Мейси, нямаше ли да й счупиш главата с бутилката, която твърдиш, че Мейси употребила преди да кара? Аз бих без колебание.
И не мразя Брук, а вие Брук-лавърите си затваряте очите за всичките й гадни постъпки.

Общи условия

Активация на акаунт