МНЕНИЯ ЗА Д-Р ЯВОР ВЛАДИМИРОВ И КЛИНИКАТА

  • 124 545
  • 771
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 908
прави ли този доц. цветна снимка преди инвитро.
ddnchv ти добре ли си?
Какво целиш с този въпрос?
Явно ти доставя удоволствие да разразяваш скандали по темите за водещите специалисти които са направили щастливи толкова много семейства.

# 16
  • Мнения: 3 294
Хайде и аз да се изкажа , много добър лекар и преди всичко човек . Целия екип в клиниката са страхотни професионалисти и няма как като начело в Д-р Владимиров   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 537
Обичам го този човек! Много добър професионалист и изключително коректен човек. Дължа му най-ценното, което имам Simple Smile Дай, Боже, всяка от вас да има такъв лекар и поне такъв късмет!

# 18
  • Мнения: 215
Аз също съм при д-р Владимиров още не сме успели но вярвам че той е моят доктор.Също не мога да разбера въпроса за цветната снимка,дано  въпросът е без задни мисли,защото иначе е некоректно към човек който се бори заедно с нас.Вярвам че с негова помощ ще успеем, той не е ГОСПОД и прави всичко според възможностите на медицината.Всеки избира своя лекар според това как го чувства а аз вярвам че това е моя.А всичко останало е БОЖА работа.Желая успех и много положителни мисли на всички. smile3525

# 19
  • Мнения: 822
прави ли този доц. цветна снимка преди инвитро.
ddnchv ти добре ли си?
Какво целиш с този въпрос?
Явно ти доставя удоволствие да разразяваш скандали по темите за водещите специалисти които са направили щастливи толкова много семейства.

не разбирам какво е това отношение, какво е това подсъзнание, че винаги търсите задни мисли.
да ЦС или хидротубацията е задължителна преди инвитро съгнасно наредба 28 за дейностите по асистирана репродукция.

Раздел VI
Методични указания за медицински дейности при извършване на асистирана репродукция
2.2.5. хистеросалпингография или контрастна хистеросонография

# 20
  • Мнения: 29
ddnchv, чудесно е, че четеш и цитираш наредба 28, но за да правиш изводи трябва да имаш и много знания!
 Асистираната репродукция не включва само ин витро! И за него не е задължителна салпингография! Тя е необходима за асистираните методи, при които се изискват налични/а и проходими/а тръби/а. Един от тези методи за асистирана репродукция е инсеминацията. За нея салпингографията е задължителна!

# 21
  • Мнения: 1 062
Разбира се, че лекарят преценява ситуацията, но е добре да има яснота относно състоянието на тръбите, за да се отхвърли вероятността от хидросалпинкс, който обрича опита на неуспех  Peace А хидросалпинкса не винаги се вижда на ехограф, в случай че е по-малък.

# 22
  • Мнения: 19
Здравейте! Аз също съм пациентка на д-р Владимиров.
Одобрени сме от фонда. На 4.07 бях на преглед и ми откри хидросалпингс в дясната тръба и ми препоръча лапаро за отстраняване на тръбата или участъка от нея. Каза че може и да опитаме инвитро но шанса значително намалява в моя случай. Аз се съгласих за лапаро общо взето без да се замисля. Ще отложим инвитрото за октомври или ноември.
Много съм доволна от отношението на всички в клиниката. Желая успех на всички.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 423
Записвам се да следя темата, тъй като имам записан час за първи преглед при д-р Владимиров през октомври.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 363
прави ли този док. цветна снимка преди инвитро.

да, "този док" прави контрастна хистеросонография - не само преди ин-витро, а още като част от цялостното изследване на проблема "стерилитет" при двойката. аз съм правила 2 такива изследвания при него.

д-р Владимиров е прекрасен човек и един от най-добрите български специалисти по репродуктивна медицина. това е моят лекар.


# 25
  • Мнения: 30
И аз посещавам клиниката на д-р Владимиров. Той е страхотен лекар и човек yes. Още сме в самото начало, но както беше написало и друго момиче тук, само като отида в клиниката ми олеква и за пръв път в живота си вярвам безрезервно на лекар.
Късмет и успех на всички, които се молим за бебче!

# 26
  • Мнения: 21
добър специалист и екипа му също е страхотен,аз съм негова бивша пациентка с неуспешно инвитро,но съм доволна от отношение и работа,попаднала си в добри ръце  Wink

# 27
  • Мнения: 136
Последните 3 пъти чакам по точно 5 часа при него Sad Много ми идва чакането, а преди и след прегледа имам по 4 часа пътуване, но това е друга тема.
Смятам, че си разбира от работата, но доста му припомням всеки път до къде сме стигнали. Чудя се как успява да приеме толкова много пациенти и за всичките да е адекватен и да не пропуска нещо...
Първото ин витро ми беше неуспешно, но от отношението към мен и професионализма на колектива съм много доволна.

# 28
  • Мнения: 215
еti 1974 радвам се че веднага си се решила на лапаро,защото и аз бях така д-р Владимиров ме предупреди и не успях ма дебела глава,но вече се подготвям за есента без хидрото и вярвам че ще успеем.Както не веднъж съм казвала той е страхотен професионалист и добър човек.Късмет. Praynig

# 29
  • Мнения: 41
Привет и от мен,
аз също съм пациентка на др.Владимиров, той и целият му екип са страхотни специалисти, всеотдайни и  отговорни, помогнали са на  много семейства да изпитат радостта да чуят звънкия детски плач, да се докоснат до слънчевата детска усмивка и да чуят така чаканите думи мама и тати. Октомври ми предстои инсеминация и се надявам, че нещата ще се получат.
 Hugпрегръщам ви от все сърце и ви пожелавам успехи във всяко начинание, пожелавам ви сбъдване на най-съкровенната ви мечта в къщата на всяка една от нас   да плаче по едно мъничко юначе! newsm32

Общи условия

Активация на акаунт