Виетнам

  • 5 180
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 747
Разкошни снимки от Виетнам, на български пътешественик
http://picasaweb.google.com/boyan.dimitrov/2009031123Vietnam#

Има и други, много хубави албуми.

dolores , как върви подготовката?

# 16
  • София
  • Мнения: 7 242
pina, благодаря за снимките! Разкошни са!

Някой може ли да ми препоръча конкретна агенция, организираща екскурзии до Виетнам, по възможност с бг група или поне с местен водач. Разчитахме да пътуваме с 2М-КО, но поради липса на желаещи тази година (както и предишните две) няма да организират обявените в сайта им екскурзии до там.

# 17
  • Мнения: 11 747
Ох, те 2МКО вече трябва да се драсне черта, ако им се осъществи някоя от обявените екскурзии...

# 18
  • София
  • Мнения: 7 242
Ох, те 2МКО вече трябва да се драсне черта, ако им се осъществи някоя от обявените екскурзии...
Така е. Исках и за Мароко да резервирам, но и за там нямало хора. Като алтернатива проявих интерес и към Тунис, но и за там нямало желаещи... Жалко, защото миналата година пътувахме с тях и останахме доволни. Надявах се те да са "нашата", агенция...
А този Виетнам се оказа много труден за резервиране...От 3 места чакам (и не съм сигурна, че ще дочакам) конкретна оферта с цена и дата, защото се оказа, че това, което е качено в сайтовете им е само мнооого ориентировъчно и пожелателно, а в едната агенция (доста голяма и известна) служителката едва от мен разбра, че имат обявена такава екскурзия...

# 19
  • Мнения: 11 747
За Тунис са им неоправдано скъпи офертите, как да има хора...
Аз се пробвах с тях за Италия, но нямаше хора и то по Великденските празници...

# 20
  • Мнения: 746
И аз се записвам да следя. Магаренцето в една от темите даваше малко инфо за Виетнам, аз и тогава пак се интересувах, но времето ми тая година е много оскъдно Close едва ли ще взимам отпуск тази година  #2gunfire

# 21
  • Мнения: 1 655

dolores , как върви подготовката?
[/quote]

Извинявай за късния отговор, но чак сега видях питането Embarassed.
Няма да е Виетнам най вероятно, защото ми казаха, че там не е много подходящо за дайвинг. А нали знаеш, че избора на нашите дестинации е основно с такава цел.  Peace

# 22
  • Мнения: 359
pina, благодаря за снимките! Разкошни са!

Някой може ли да ми препоръча конкретна агенция, организираща екскурзии до Виетнам, по възможност с бг група или поне с местен водач. Разчитахме да пътуваме с 2М-КО, но поради липса на желаещи тази година (както и предишните две) няма да организират обявените в сайта им екскурзии до там.

Вярно, те 2М-КО май никога не набират група за където и да било. Ние щяхме да пътуваме с тях за Тайланд, ама, естествено, не събраха хора. А иначе обаждат едни цени - да те зарибят, пък после...

# 23
  • Мнения: 875
просто се записвам да ви чета. не ми предстои пътуване до там в близкото бъдеще, но ми е интересна информацията, която обменяте.
лекси, защо ти е организирана почивка? много по-интересно е другото (това, ако си без децата, де)!

# 24
  • София
  • Мнения: 7 242
лекси, защо ти е организирана почивка? много по-интересно е другото (това, ако си без децата, де)!
momo Grinning, не сме авантюристи и досега не сме пътували в Азия. Честно казано не смеем съвсем сами да го реализираме. Засега сме се спрели на индивидуално пътуване, организирано от фирма (Трансатлантик). До края на седмицата би трябвало да сме уточнили маршрута, датите и цените. Ако някой се интересува, ще споделя офертата.

# 25
  • Мнения: 1 655
О, Лекси разбира се, че се интересувам. Всяка информация ми е много полезна Peace.
Така, че ако не те затруднявам ще чакам да я пуснеш Wink

# 26
  • Мнения: 2 123
аз  в момента съм във Виетнам не се сдържах да пиша, защото преди седмица питах момичетата тук за важните неща, които трябва да знам. Мога само да кажа

уууууууууууааааааааааааааааааааааааааааааа тук е ЖЕСТОКОЖЕСТОКОЖЕСТОКО И СТРАХОТНОСТРАХОТНО

Прекрасна страна с абсолютно божествена природа и плодове и морска храна и изобщо всичко най- божествено оооо иииии ауууууу - наистина съм възхитена както виждате и развълнувана

жалко че съм за толкова малко

# 27
  • София
  • Мнения: 3 880
записвам се да следя, тази страна за мен е абсолютната must visit Wink

# 28
  • Мнения: 2 241
Много мечтана от мен дестинация  Heart Eyes Скоро бях чела списък с лоу кост, летящи до Виетнам. Колко часа приблизително е полета?

# 29
  • Мнения: 2 123
ами моето пътуване с брилянтно организирано прекачване беше следното
софия - париж - 2 часа и половина
париж - 3 часа престой
париж ханой - 11 часа
ханой - 2 часа престой
ханой - на транг - 2 часа

малко се утрепах от път но си струва на 100 процента засега де ... да не се обаждам преди да съм се прибрала

Общи условия

Активация на акаунт