сутиени в болницата

  • 3 132
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 763
Аз вкъщи си ходя без сутиен и въобще не ми хрумна да си взема за болницата. Докато бях там, не ми беше тръгнала кърмата, иначе не знам какво щях да правя без сутиен, щеше да ми се намокри цялата нощница. Другите майки си слагаха сутиени. Когато вече вкъщи ми тръгна кърмата, ходех с безшевно потниче, беше ми най-удобно. Ползвах и подплънки за кърмачки.

# 16
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812


 През последните два месеца на бремеността и докато кърмех ,ползвах този модел на Триумф:
http://www.triumph.com/bg/page_9912_Sport.php
Само аз ли не мога да го видя newsm78

# 17
  • Мнения: 2 334
Такова нещо на мен не са ми казвали.Като ми дойде кърмата си слагах сутиен за кърмачки с подплънки защото много ми се цапаше нощницата.

# 18
  • Мнения: 11 005
Щом ме раздвижиха след операцията и ме върнаха в стаята, започнах да нося безшевни бюстиета с подплънки против намокряне от кърма. Гърдите ми бяха като бомби и само затова не си сложих стария сутиен, просто нямаше да ми стане. Никой не ми е забранявал да нося сутиен в болницата, но и да беше, едва ли щях да го послушам.

# 19
  • Мнения: 1 354
На мен никой нищо не ми е забранявал за сутиена, аз в болницата не носих, когато ме изписаха си го сложих Peace

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Глупости.
В болницата бях без сутиен, а след това с обикновен.

# 21
  • Мнения: 1 305
Аз си носех сутиен, но си бях купила доста свободен и не съм имала никакви проблеми.
В болницата  ми казаха само да гледам да ми е удобен, и да не ме притиска.

# 22
  • София
  • Мнения: 39 773
Раждах в ТК. Нямаше ограничения за бельото. Аз носих сутиен за кърмачки. Като ми дойде кърмата трябваше и подплънки да си слагам. Това не ме спасяваше от смяна на мокри нощници.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Сутиен си носих с подплънки за кърмачки,иначе щеше да съм мокра.

# 24
  • Мнения: 2 013
Никой нищо не ми е казвал за сутиена.Носех си през цялото време.Гърдите ми толкова бяха наедряли,че нямаше начин да ходя без.Ужасно некомфортно се чувствах.

# 25
  • Мнения: 94
Спокойно си взимаш по-голям номер сутиен и подплънки, когато ти слезе кърмата.

# 26
  • Мнения: 676
Аз не съм имала този проблем,защото рядко нося сутиени пък и бюста ми не беше станал нищо особено като големина само по-стегнат.

# 27
  • Мнения: 269
Безшевни бюстиета - много са удобни.

# 28
  • Мнения: 98
Аз бях без сутиен,защото е доста по-удобно да си кърмиш бебето така.Нощницата имаше дълбоко деколте,което иначе се затваря с копчета,така че като дойде време за кърмене просто отпусках няколко копчета-и готово.

# 29
  • Мнения: 31
Бях с обикновен памучен

Общи условия

Активация на акаунт