Морето вече ни зове,а ОКТОМВРИйчето расте,ли расте!

  • 10 566
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 23 274
Tomi Tipeee май имат шишета в Малчеко.

# 76
  • Мнения: 91
Не, не за газирана вода казвам, а за сода бикарбонат (хлябна), нали я бъркат често с вода и пият.... Газирана вода в умерени количества напротив е полезна в някакви случаи.
За магазини не се притеснявай, че и без това единствения посетен от мен детски магазин беше Бейби пух и то за 5 минути и в Пловдив в Касида за 10 да купим направо  Laughing та не е лошо да се поразходя малко, че никъде не излизам без това...

# 77
  • Мнения: 67
колко пари долу горе ми трябват като начален старт?Леко с нулите да не припадам.... Thinking

# 78
  • Мнения: 1 341
Момичета, утре в 16ч. ми е визитата за един апартамент! newsm44
Дано ми хареса и се изназяме вече от тук, че време не остана. Praynig

Сиси, за какво колко пари ти трябват? Като цяло ли? Нямам предства, аз никога не съм събирала нито за първото, нито сега. Просто купувам всичко постепенно и не се усещат толкова първоначалните разходи. Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
ние се завърнхаме вчера от морето. Много хубаво си изкрахме. Бяхме в един голям комплекс в Несебър, като за семейства с малки деца е рай. Много място за тичане, детски парк и водни пързалки за децата, шоу програми за деца и възрастни. Аз даже всеки ден бях на водна гимнастика и стречинг. Докато бях на водната малката спеше, а после дядото я водеше на басейна, тя там седеше мирна, докато аз спортувах. Но накрая ни се развали настроението, последната нощ една буря невиждана се развилня и градушка та ни изпочупи колата  Sad. Сега баща ми отиде за предно стъкло, а дупките незнам как ще се оправят. Неприятна работа. Та сега поне 2 седмици ще съм без кола, ако не и повече.
Иначе съм добре, там се чувствах много добре, освен че пак ме заболя ставата на левия крак, но явно от гимнастиките бързо ми се оправи. Другата седмица съм на процедура при рехабилитаторка да видим тя какво ще каже. Една вечер имах и силна болка долу вдясно незнам на какво се дължи, но ми мина бързо. Бебчо си рита, даже и в ребрата вече та ме наболява и е доста неприятно.
Вчера изпуснах лекаря, при който вече ще ходя, та сега чак другия вторник съм на преглед да видим колко е пораснал бебо.
До скоро, изчезвам че да посвърша малко домакинска работа
Приятен ден от мен, нищо че е дъждовно  Hug

# 80
  • Сф
  • Мнения: 13
Цоооп и аз тука за се запиша!!! Hug Hug Hug

# 81
  • Мнения: 23 274
колко пари долу горе ми трябват като начален старт?Леко с нулите да не припадам.... Thinking
Поне 1000лв. ви трябват за първоначалните неща,заедно с по-обикновена количка до 500 лв..Аз купувах постепенно и не сме усетили да ни дойде много накрая.

# 82
  • Мнения: 68
Айде и аз да се отчета най-накрая! Снимки ще кача утре.


НЮ ЙОРК е невероятен град! Всичко което виждаме по филмите и още малко. Аз се впечатлявам от големи, лъскави неща и много хора накуп облечени и държащи се по културен начин. Там всичко това го има в изобилие. Много бях приятно изненадана от факта, че Обама затворил Таймс скуеър за известен период е само пешеходен! Егати кефа! Опънали насредата на пътя много шезлонги и хората се опънали там и си лежат и се наслаждават. Беше гъчкано с народ, а представете си като е било само по тротоарите каква блъсканица е било  ooooh! Рожденния ми ден мина страхотно. Полета нда Манхатън с хеликоптер беше незабравимо изживяване. Шопинга няма да го коментирам! За двете си деца плюс племенницата си, напълних 26кг. дрехи и обувки за които дадох около 220$. ЗА бебето купувах дрехи от новородено до 2години.... не се сдържах! И така.....

Сиси добре дошла! Ако искаш си дай номера на лични да ти пиша когато ще правим варненска среща...

Алекз утре тръгва на градина, много се вълнуваме и двамата!

Поздрави на всички и на софиянки приятна среща днес!  Hug

# 83
  • Мнения: 203
sofy-неприятна работа с тези градушки!Каско нямаш ли,за да ти покрият щетите колегите?

# 84
  • Мнения: 1 668
Ронка, стискам ти палци слънце да намериш най-хубавата квартира на света!
Джулиянка, ти чужденка ли си  #Crazy #Crazy #Crazy. Ако да, то мисля, че на българския ти може да завиди доста народ.

# 85
  • Мнения: 4
момичета здр:) не мога да изчета всичко бързо напредвате Simple Smileпри нас с беба всичко е наред, расте ли расте Simple Smile ритничетата вече са много силни някоий път чак до болка,но товасамо ни радва с таткото Simple Smileискам да ви питам препоръчайте ми какви интимни мокри кърпички ползвате, аз ползвам лактацид,но искам и др мнения мерси и лек ден Simple Smile

# 86
  • Мнения: 23 274
Ронка, стискам ти палци слънце да намериш най-хубавата квартира на света!
Джулиянка, ти чужденка ли си  #Crazy #Crazy #Crazy. Ако да, то мисля, че на българския ти може да завиди доста народ.
Peace
И аз това си мислех за Джулианка преди няколко поста.  bouquet

# 87
  • Мнения: 203
момичета здр:) не мога да изчета всичко бързо напредвате Simple Smileпри нас с беба всичко е наред, расте ли расте Simple Smile ритничетата вече са много силни някоий път чак до болка,но товасамо ни радва с таткото Simple Smileискам да ви питам препоръчайте ми какви интимни мокри кърпички ползвате, аз ползвам лактацид,но искам и др мнения мерси и лек ден Simple Smile

Аз ползвам на Nivea и съм много доволна Peace и от гела им също!!!

# 88
  • Мнения: 91
Ger4o, да  Joy през юли месец ще има 3 години откакто съм тук в Бг  smile3521 мерси за комплимента - аз все още се притеснявам, въпреки, че мъжът ми уверява, че нямам проблеми с езика.... ама понякога е доооста трудничко, все пак не съм го учила нито с учители, нито курсове съм посещавала.... и така  Heart Eyes
ДесиХ2 благодаря  Hug
Вече няма да правя резервация на маса в пицария - късно е, или трябва да ходим направо там без резервация, мисля, че няма да има проблеми, а и има още два хубави заведения в 20 метра от това място. Нали все едно вали и трябва да сме вътре. Нещо този път организация на среща куца...  насочвам се към центъра, ако и пак нещо ще се промени - отказвам се....  Blush
Ронка, успех утре! стискам палци  Peace

# 89
  • Мнения: 1 341
Ронка, стискам ти палци слънце да намериш най-хубавата квартира на света!
Джулиянка, ти чужденка ли си  #Crazy #Crazy #Crazy. Ако да, то мисля, че на българския ти може да завиди доста народ.
Peace
И аз това си мислех за Джулианка преди няколко поста.  bouquet
Mерси момичета! Hug
Как я хванахте Юлианка, че е чужденка?

julianka, каква си по народност? Наистина имаш завиден Български! Поздравления! Peace

Общи условия

Активация на акаунт