103- та Лятно- Ваканционна в USA

  • 15 153
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • usa
  • Мнения: 2 113
ехххххмиз...цял живот съм искала да съм като теб,де да може човек да се самонаговори и да се убеди сам себе си че няма нужда от тревоги,такова никога няма да постигна.
Половинката обаче е оптимистичен и за 2ма ни когато трябва Simple Smile.

май така се получава най-добре - един оптимист и един песимист в семейството. от една страна чашата е наполовина пълна, от другата - на половина празна и в резултат чашата постига равновесие Simple Smile.

# 16
  • Мнения: 7 091
май така се получава най-добре - един оптимист и един песимист в семейството. от една страна чашата е наполовина пълна, от другата - на половина празна и в резултат чашата постига равновесие Simple Smile.


Ние сме точно като в семейството на Анет! Simple Smile Единия компенсира за другия Simple Smile

поболели сте се от тревоги, защото си човек на реда и плана Simple Smile. аз като човек приемащ нещата както се случат, моите 7 години си ги изкарах само в лека нервност от време на време Mr. Green. виж съпругът се тормози за цялото семейство и още двама допълнителни души сигурно, но какво постигна с това, сигурно и той не знае... за какво да си хабя времето да го мисля, като така или иначе мнението ми няма абсолютно никакво значение за ins и не мога да им повлияя newsm78???

Ей с това съм 100% съгласна!  Grinning Точно там ми е проблема и на мене  Laughingю


Много е хубаво да си имаме дядо, такава радост за децата, не мога да ви опиша! Ели го видя за пръв път...
Мислим да прескочим до Ниагара, някакви съвети/предложения какво да видим освен самия водопад?

# 17
  • Мнения: 1 800
миз, хубав съвет си ми дала. Аз имам СПР за ЕйДжей, но това ще е още по-добре.

ванхорн, в Аризона стигаха и до пове4е Т, но нямаше влагата..аз не мога да дишам като е така, до Имърджънси руум съм го докарвала.

мики, диетата е тази:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=406572.0

Хиър, аз допренесох за объркването за адвайзора, извинявам се.

Тандури, 4естит ви дядо.
----
у дома единия е супер спокоен, направо непукист, другия е винаги готов с план Б  Laughing
----
преди малко се подстригах, направих бретона си супер къс, като селския идиот съм.
---
Забравих преди малко, вижте този адд на Крейгслист Joy
http://www.craigslist.org/about/best/wdc/1126876415.html

Последна редакция: ср, 24 юни 2009, 06:51 от benson10

# 18
  • Мнения: 940
Бенс...удивена съм ...божееее какви обяви ,то смешно но ми стана и мъчно за децата  Crazy

Да миз определено сме добре така и най интересното е че той винаги е прав,накрая винаги всичко завършва с позитивизъм(чукам на дърво) ,затова и започнах повече да му вярвам като ми каже че еди кое си ще бъде ОК и наистина ме успокоява. Simple Smile Божееее ако бяхме 2ма като мен.... ooooh!

Тандури...и Елла така видя дядо си за 1ви път преди 3 месеца ,а аз щраках с апарата като луда ,но добре че са уеб камерите та веднага се сдушиха и се знаеха кой кой е Simple Smile
Това твоя баща ли е или на половинката?

# 19
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Добро утро от мен!

И при нас е топло -около 88-89 Ф, ама хич и не се оплаквам. Нека да е топло, чаках 10 месеца за това време. И по-топло нека стане. Наистина влажността е доста неприятна, но взжното е да е топло! Mr. Green

Тандури, радвайте се на дядото.   Супер, че е дошъл да ви види.

Ние купихме билети на нашите деца и в края на юли ще летят за Бг за 1 месец със зет ни.  Много са ентусиазирани, поне за сега, и всеки ден ме питат днес ли тръгват за България. Simple Smile  Ще ги видим като настъпи момента на летището как ще се представят.  Малко ми е притеснено за малката, но за сега не дава признаци да има проблеми.


За 4ти юли ще сме си тук. На някакъв пикник май ще ходим, организиран от познати.

По емиграционните въпроси съм много "боса". Струват  ми се много сложни тези визи. Rolling Eyes

Лек ден!

# 20
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Нашето лято май се отмени, дъжд и мъгла вече цял месец...

За 4ти може да ходим в Портланд, Мейн, а може и да си стоим наоколо.

Вчера ново 20 - измериха ме на 35 седмици (аз съм 30), май имам много амниотична течност. Някой да го е имал това? Какво да очаквам? Може би ще ме пратят на ултрасаунд, да потвърдят течността или Морко е пораснал. Видях го на докторския офис-ултрасаунд вчера, една закръглени крачета, вече бебе. И не се е обърнал, а ръга с главата в ребрата.

Поне се успокоих, че не си въобразявам, че съм много пораснала на корем, не си поемам дъх, много киселини, пъпната работа (с лепенки да я поддържам) - всичко е от позицията и от големината на бебе/матка...

# 21
  • Мнения: 3 367
Tandoori,честит ви дядо!
Ниагара е мнооооо гадно ако изключим водопада..едно никакво,малко,мръсно село,всеки път се чудя как не им е хрумнало малко бизнес да позавъртят там,от канадска стана съм чувала че е съсем друго като обстановка,но по скоро обсъжданите причини Laughing не съм ходила.Няма нищо за гледане,качете се на лодка и изобщо каквото предлага водопада защото друго ня-ма!
*
На 4ти ще ходим на къмпинг на 1 час от нас за да можем да се приберем ако някой се разстрои от бъгове,влага,тъмна или подобни

# 22
  • Мнения: 994

Мислим да прескочим до Ниагара, някакви съвети/предложения какво да видим освен самия водопад?


Ако не можете да видите водопадите от канадска страна, изживяването е в повече от полвинчато.
Паркът около водопадите не е лош, приятно е за разходка, но освен атракцията Cave of the Winds - където се разхождаш в подножието на американския водопад, друго няма какво да се прави.  Возене с корабче от американската стана не препоръчвам, не си струва парите.

Самото градче/село Niagara Falls е просто ужасно. И дума не може да се сравнява с това, което е от другата страна на реката.

Никак не съжаляваме, че чакахме да имаме възможност да минем границата и да видим и насладим на водпадите така както трябва.

# 23
  • Мнения: 7 091
Вики, това е свекър ми, на мъжа ми бащата, ама много се имаме с него.

Голям кеф им е на децата!

За Ниагара и ние бихме изчакали, но за съжаление той ще стои 1 месец и ще си ходи и просто нямаме друг избор освен да идем сега, иначе знам че от Канада е по-хубаво. Поне да знам на корабче да не се качваме Simple Smile

Бубка, и на мен ми бяха казали така, но после не се потвърди ( за многото течност), мога да ти покажа снимки със синия корем от разтягане, направо да ти се вземе акъла, но после всичко си дойде на мястото.  Peace

# 24
  • Мнения: 1 169
Бубка и аз едва чакам следващия УС. Днес една колежка, която не ме е виждала отдавна ме пита дали съм 5 и половина месеца или шест  Shocked. Аз наистина бях толкоз голяма с дъщеря ми в 6-ти месец... Тя беше седалищно и те разбирам напълно. Усещах я в гърдите си, нямаше дишане, а киселини и преди и сега- няма спасение.

# 25
  • Мнения: 301
Ах, какви приятни спомени ми връщате с бременността. Съжалявм, че не мога да ви видя и да се порадвам на закръглените коремчета Simple Smile  Hug

Аз пък писах вчера да са здрави децата ни и моята щерка вчера vomuted и снощи вдигна Т. Изтръпнах цялата, тъй като сме лежали в болница с нея с гадния вирус в БГ, а тук нямам здравна застраховка ... да не подхващам пак темата, че ще си събера багажа вече ..  Crossing Arms Но засега май се размина, Т е свалена и жената, която я гледа ми се обажда през час, че всичко е наред, да е жива и здрава!
Казаха ми, че ако се срещна със застрахователен агент, premiums ставали значително по-ниски, знаете ли дали е така? Сега за индивидуална застраховка ми искат $150/month с $1500 deductable. Ако имам такав висок deductable, за какво да плащам изобщо ... 

# 26
  • Мнения: 940
Аууу Да Тандури помня я тази твоя бременна снимка ,преди време си показвала...наистина там изглеждаш като че имаш 3знаци вътре  Simple Smile.Дядото на статуята на свободата нали ще го водите?!

Бубка ...ти явно имаш нещо като хернийка на пъпчето,почти съм сигурна че съм чувала за подобно преди.

Ванхорн...да кажеш след ултрасаунда дали е пищов или кифла  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 436
Сега за индивидуална застраховка ми искат $150/month с $1500 deductable. Ако имам такав висок deductable, за какво да плащам изобщо ... 

Изабела, а annual out-of-pocket колко е? По моите разбирания целта на индивидуалната застраховка е да те предпази от наистина големите сметки, където $1,500 или даже $5,000 е капка в морето (не дай си боже попаднете в катастрофа, или се наложи операция от апандисит, примерно).

# 28
  • Мнения: 1 169
Цитат
Ванхорн...да кажеш след ултрасаунда дали е пищов или кифла 

Ееее, Вики   Joy hahaha  Joy направо ме уби с тоя лаф. Ще ви светна на всяка цена.

# 29
  • Мнения: 2 980
Здравейте, момичета.

Бубка, и мен ме бяха измерили с 5 седмици напред и то точно в 30-тата. Така и не ми направиха нов ултрасаунд, на следващото измерване бях само плюс две седмици и те решиха, че всичко е наред. Иначе пъпната херния звучи много болезнено, не могат ли нещо да направят за теб?

Ние пак не спим.  Confused Яде на всеки час, по един час. Цяла нощ. После сутринта повръща всичко изядено в леглото. Да ни е жива и здрава пералнята....

Общи условия

Активация на акаунт