Отговори
# 270
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Здравейте майчета отново нямам време за четене ама се вращам на зад имам още 4 стр.за четене............Едно голямо благодаря на ЛЯТО изпих парацетамола и се жабурих с две глътки ракия и ми мина зъба,днес обаче ходих на зъболекър  и ми го извади мадрец та поне ми олекна  Hug Hug Hug На всички много целувки и се връщам да чета .Иначе с Митко сме добре гледкаме се и това е този път мисля да взема БИО ГАЯ ,досега бях на САБ какво ще кажете доволни ли сте от ГАЯ-та.... lovekiss lovekiss

# 271
  • София
  • Мнения: 1 395
 Тук в Х. Димитър има аптека, в която има Пентаксим. Ако някой има нужда от информация къде е или иска да му вземем и да се срещнем някъде по-близо за него, за да си я вземе, пишете!

Днес ни биха втората ваксина, малкият беше истински герой и веднага се успокои след нея  Heart Eyes За 40 дни сме качили 1.5 кг и сме пораснали 5см.  Heart Eyes Връщам се да чета назад  Mr. Green

CrazyDeina и за нашия Аптамил е твърде гъст, слагам винаги по 5-10мл повече вода и нямаме проблеми, още сме с първите биберони с 1 дупка. Само дето след седмица Аптамил малкият вече връща като за световно, та не свърши работа явно много-много..

# 272
  • Мнения: 172
Момичета, един спешен въпрос-някой пазарувал ли е от http://www.gojane.com/28581-shoes-gathered-velvet-boot.htmlm … 86;зи сайт?

# 273
  • София
  • Мнения: 6 148
deliana, радвам се, че съм помогнала!!  Hug
Честит имен ден на всички празнуващи днес!   bouquet
Аз вода не давам; даже не знам каква би могла да се дава на бебетата - някаква изворна? Все се каня да проуча и да взема, да се намира.
За БиоГая и аз се интересувам, някой дава ли, отзиви??
Снощи (с нашите късни разходки) ни завари големият дъжд в парка. Бебчо се уреди с дъждобран на количката и гледкаше отвътре като от парник  Laughing , а ние с татко му се крихме с едно чадърче под някакъв кестен. Романтика!
Glum, неприятно така с бебата, дано има ефект с омекването!
Ох, аз за срещата още не знам дали ще успея да се придвижа... Ама че съм смотана.

# 274
  • Мнения: 79
Каквото се разберете, аз ще се опитам да дойда. Само дано Мадленка звънне да не пропусна.
........

Макар, че съм доста разсеяна по природа  Crazy няма да те забравя  Hug

geribg , аз специално не съм, но имама много хубави неща като гледам. Кажи какъв е проблема може пък и да помогна  Wink

# 275
  • Мнения: 781
Момичета, дали можете да ми дадете повече инфо относно връзката месечен цикъл-кърмене. По-точно защо се забавя първата след бремеността менструация когато кърмиш newsm78

# 276
  • Мнения: 172
Мадленка, не мога да се ориентирам в номерата-на 38 наш кой американски отговаря и с каква карта можеш да пазаруваш?
Благодаря ти  bouquet

# 277
  • София
  • Мнения: 12 243
  Eто и малко снимки, всъщност май не са малко  Embarassed на моята мадама. Все не ми остава врема да кача в общия албум, а и паролата още не съм си поискала от никой. Страшно несериозна съм по отношение на снимките. Затова и качвам просто всичко, иначе така и не се навивам да избера какво да кача...
   Снимки Ели първи месец
   Снимки Ели втори месец

# 278
  • София
  • Мнения: 1 395
Изчетох  Mr. Green Честити именници на който има, честит РД на Дари!  nbirthday

Току-що за пръв път оставих малкия да "поплаче". Засичах време, защото реших че ще издържа до 10мин, попринцип не мога въобще за нищо да мисля, когато плаче! На 7мата минутка се успокои от играчките над леглото и заспа, а аз най-после ще хапна, че днес още не съм..

За килограмите след раждането - някой има ли обратния проблем? Слабея ужасно много и бързо и продължавам да нямам апетит, направо ми се повръща след 3-4 хапки каквото и да било! С голям срам ще си кажа, вече съм между 43 и 44 кг  Shocked толкова се радвах, че бях влязла в някаква норма с бременността, а сега пак..  Embarassed Вече се чудя да не е нещо вродено болестно, защото се е случвало и в периоди на много хранене да не мога да мръдна над 44 - 44.5... Може би и заради това ми намаля кърмата  newsm78

Когато хълца малкият няма спасение. И така се тресе целият, и толоква често, че е абсурд да пийне каквото и да е, само се дави, а не минава, всичкото ядене връща и после пак е гладен.. Просто гушкам и съчувствам..

За срещата колкото и да мразя да ставам рано, сутрин би ми било по-удобно, ще има кой да ни докара и да ни прибере после  Sunglasses

ПП: На мен онзи ден ми дойде Simple Smile Сори за дългия пост!

# 279
  • София
  • Мнения: 12 243
  Бебз аз също съм си почти на старите кг, тоест преди няколко седмици бях 50 кг, а сега съм сигурно около 45 -те, които са ми стандартни. Но не падам под тях. По принцип колкото и да ям или не ям си стоя на 45 кг. Ако отслабваш повече от нормалното е възможно в този случай да окаже известно влияние и върху количеството кърма.
   Правила ли си си някакви изследвания за отслабването или в случая просто нямаш време и желание да хапваш? Сега ли се появи проблема или и преди това го е имало?
   Допълвам, сега го прочетох, че ти се е възтановил цикъла. При повечето майки, няколко дни преди да им дойде се забелязва намаляване на количеството кърма, както и известна раздразнителност от страна на бебетата. След това нещата се нормализират, така че при теб и това може да е причината. Аз не мога да го споделя от личен опит, защото цикъла ми се възстанови предния път едва след почти година и половина, а тогава дъртите кърмачета отдавна сучеха само за успокоение и не придиряха за вкуса на кърмата.

# 280
  • Мнения: 79
Гери на 38-ми номер отговаря 7 http://www.gojane.com/sizechartpage.html, а за картите http://www.gojane.com/payment.html, ако имаш н картата едно от тези лога, няма поблем.

# 281
  • Мнения: 1 951
desive, къпя го в 20.30, в 21 яде и заспива.
Като хълца го оставям да си хълца  Laughing Вода не давам все още, нищо, че са жеги.
Достатъчно вода си взема с АМ-то.
За мен разходките са задължителни.Така аз си почивам, защото той спи непробудно. Ето днес излязахме в 9.30 и сега се прибираме. След час пак ще сме навън до къпането.
И гости приемаме всякакви. За тази седмица ще имаме 2 такива.
Като не можем да ходим ние много-много, ги каним у нас  Laughing Когато ще имаме гости се прибирам по-рано от разходка, приготвям разни неща и ако има време пак излизаме, ако не, направо го къпя и храня, че да заспи навреме.

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Аз само да коментирам Био-Гайята. В началото бях на Еспумизан , после на Саб Симплекс. И нищо не помогна. Докато не взехме Био-Гайята и се родихме. Много съм доволна. Дават се по 5 капки на ден само. Даже точно след малко отивам да взема друга опаковка , че тази свърши.

# 283
  • Мнения: 826
Върнах се.
Всичко е наред с Рада. Детският ортопед от Горна баня, много се смя на педиатърката, която беше поставила диагноза "кривокрачка" на моята щерка. Човека я прегледа внимателно и каза, че няма нищо такова. Рада за сефте преживя и първия си ехограф. Wink

С мен нещата са малко по-сложни, ама ще търпя, няма проблем. Всяко чудо за три дни... или три седмици...или три месеца, примерно Rolling Eyes
 За сега не могат с нищо да ми помогнат. Sad
 Лекарствата, които щяха да свършат работа, евентуално, не мога да ги пия, защото кърмя. Предложиха ми да спра с кърменето 4-5 дена, но не се навих, защото сигурно ще я отбия, а и не се знае дали ще ми помогнат хапчетата (самите лекари, не можели да ми дадат гаранция). Хирурзите веднага предложиха операция, но пак ще трябва да спра да кърмя, а моята лекарка ми каза, че те са си касапи (за тях винаги най-добре е операция), но тя не ми препоръчва оперативна намеса, защото операцията си е тегава ине съвсем лека. Като раждала жена със сходни проблеми, а и като лекар ми каза да изчакам и да разчитам на чести промивки, супер хигиена и... лидокаин за обезболяване. Мъка е, но накрая минава и заминава - цял живот има пред мен... къде ще помня някакъв хемороид. Дано, че си е неприятно.
Хайде стига за моя чувствен и пленително закръглен задник  hahaha hahaha hahaha
 Отивам да нагледам темичката. Мисля, да я пускам от моя профил, че ми е досадно всеки път да излизам и да влизам в профила Май2009... То това беше за да се улесним, ако единия пускащ теми го няма, другия да редактира, но в случая няма вече какво да се редактира - всички родихме, промяна няма да има. Grinning

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 445
Аз също съм много доволна от Биогайата. Откакто я давам нямаме колики, не знам от нея ли е. Но докато бяхме на Еспумезан имаше колики. Освен това се регулира и изхождането, преди бяхме със запек, сега се изхожда поне по 3 пъти на ден. Давам го от 9.05 и още не е свършил.

Общи условия

Активация на акаунт