МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО -6,чуй я ,виж я ,наслади и се

  • 20 629
  • 435
  •   1
Отговори
# 15
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Благодаря на Трайкова за идеата за анкетата .   bouquet
Корделия, а килограмите как ще топим с това сладко незнам  ooooh! айде тя и Анубис се включи ,аааа така няма да я караме  Stop ще станем по 100 кила(аз ги догонвам де) Embarassed и за това сигурно  hahaha


Ами аз не ям сладко.  bowuu Обаче обичам да го готвя всякакви сладка, сладкиши, моите мъжлета обожават сладкишчета, аз като ги сготвя и айде за 15 минути ги няма.   chef

# 16
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
За анкетата: трябваше да говори с Кенан. Отново липса на комуникация!  Peace

# 17
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
А забелязали ли сте в сериала масите как са им претрупани с всякакви гозби.

# 18
  • Мнения: 267
anubhis,аз за това исках да махна нейната,че ще се освободи малко място ,но ще видим.Ще го направя по-късно сигурно,сега ще приспивам чавето  Mr. Green

# 19
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Още нещо. Сигурно сте обсъждали този момент, обаче мен ми нямаше и искам да споделя: голямо впечатление ми направи как Джемил зарови халката си в гроба на Лейла.  Shocked Thinking мисля си че не можа да й прости че последните думи не бяха към него.

# 20
  • Мнения: 122
и аз съм тук
  bouquet за новата тема
за анкетата - трябваше да говори с кенан Crossing Arms не може да се решава така първосигнално толкова важно нещо


# 21
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Цоп и аз тук. Wink
За анкетата гласувах с втора опция.

# 22
  • Мнения: 529
А забелязали ли сте в сериала масите как са им претрупани с всякакви гозби.
Малее,не ми говори.Какви трапези,какво нещо ,иде ми да скоча през телевизора. Laughing

# 23
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
И аз гласувах,че трябваше да говори с кенан,все пак това дете не е само нейно и нали уж го обича.

# 24
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
А забелязали ли сте в сериала масите как са им претрупани с всякакви гозби.
Малее,не ми говори.Какви трапези,какво нещо ,иде ми да скоча през телевизора. Laughing
Да,ама те много по малко хапват.Това ако сме ние масата ще остане сирак. Whistling

# 25
  • Мнения: 139
Хайде и аз тук!!! Flutter Вчера нямах възможност да ви пиша или прочета,но днес съм на линия newsm44
В анкетата гласувах с втората опция ,че първо Стоманата трябваше да поговори с Кенан и след това двамата да решават какво да правят Peace
Вчерашната серия много ми хареса Heart Eyes Ей,веднъж да видя Ламия нагримирана и с красива рокля,а Стоманата беше като излязла за пазар,с тази отвратителна рокля Mr. Green Mr. Green Mr. Green На милия Кенанчо му изтекаха очите по Ламийката Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Да, хич не хапват,голямо разхищение на храна,и никъде не видях хляб,но десерта е задължителен.

# 27
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
А забелязали ли сте в сериала масите как са им претрупани с всякакви гозби.
Малее,не ми говори.Какви трапези,какво нещо ,иде ми да скоча през телевизора. Laughing

особено като видя баклавата или кадаифа,направо ми настръхват всички косми  Joy


Още нещо. Сигурно сте обсъждали този момент, обаче мен ми нямаше и искам да споделя: голямо впечатление ми направи как Джемил зарови халката си в гроба на Лейла.  Shocked Thinking мисля си че не можа да й прости че последните думи не бяха към него.


че кой човек би простил такова нещо  Crossing Arms  аз - никога  Naughty

# 28
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Айдеее,Бласък свършииии.
Приятно гледане на всичкии.

# 29
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 265
Гласувах с втора опция.

Като им гледам трапезите ми се прияжда Laughing ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт