СладоледеноРУСЕнска прохлада в ужасните жеги...

  • 21 112
  • 311
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 250
Днес видях, че правят нов детски магазин срещу "Странджата". Казва се Тигрес.
Реших да споделя просто  Laughing
  Пък аз да допълня инфото-отварят другата седмица,ще имат мнооого хубави дрешки,висококачествен памук и добър произход,както и хубави играчки Peace

Дано цените да не са много високи,а по-достъпни  Peace

# 16
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Днес видях, че правят нов детски магазин срещу "Странджата". Казва се Тигрес.
Реших да споделя просто  Laughing
  Пък аз да допълня инфото-отварят другата седмица,ще имат мнооого хубави дрешки,висококачествен памук и добър произход,както и хубави играчки Peace
Дано цените да не са много високи,а по-достъпни  Peace
  Мисля,че ще са добри и достъпни,поне от споделеното на ушенце Mr. Green

# 17
  • Мнения: 102
duhi-puhi ще излезе по евтино,но няма да има гаранция,а ако се случи нещо не знам как ще се оправят.но ще проуча нещата.
има един нов магазин за детски дрешки,просто са невероятни.цените са нормални,продавачката каза,че ги носят от Англия.намира се в търговски център Дунав и се казва "Принцове и Принцеси".лесно се намира,един от петте магазина,които са всичко на всичко в центъра. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 14 133
Здрасти Simple Smile
Днес видях, че правят нов детски магазин срещу "Странджата". Казва се Тигрес.
Реших да споделя просто  Laughing
С нормални цени  може би  ще се  задържат по-дълго на това място.  Laughing Нали и "Пиф" имаше там, но сега са на "Борисова". Иначе, няма лошо да имаме по-голям избор за стоки за дечицата.  Peace

# 19
  • Мнения: 1 207
Запис.

# 20
  • Мнения: 164
Днес видях, че правят нов детски магазин срещу "Странджата". Казва се Тигрес.
Реших да споделя просто  Laughing
  Пък аз да допълня инфото-отварят другата седмица,ще имат мнооого хубави дрешки,висококачествен памук и добър произход,както и хубави играчки Peace

Дано цените да не са много високи,а по-достъпни  Peace
И аз имам такава информация Simple Smile И мисля че скоро ще отвори

# 21
  • Русе
  • Мнения: 11 920
Здравейте момичета, синът ми има рожден ден след две седмици и се затруднявам да избера заведение или детски център за празника.
Хубаво би било да е във възраждане или около Халите. Децата ще бъдат десетина.
Можете ли да ми дадете идеи и да ме ориентирате в цените

# 22
  • Мнения: 14 133
Здравейте момичета, синът ми има рожден ден след две седмици
Чак сега забелязвам, че в темата имало още едно връстниче и е родено точно месец след Сашко.  ooooh! Голям съм заплес.  Embarassed
Amber, знаеш ли, че имаме специална наборска тема в общия подотчетен форум.  Wink

# 23
  • Мнения: 1 181
здравейте! Много спешно ми трябват координати на д-р Ламбев (УНГ). Може ли някой да ми помогне, че нищо не можах да открия   bouquet

# 24
  • Русе
  • Мнения: 11 920
Здравейте момичета, синът ми има рожден ден след две седмици
Чак сега забелязвам, че в темата имало още едно връстниче и е родено точно месец след Сашко.  ooooh! Голям съм заплес.  Embarassed
Amber, знаеш ли, че имаме специална наборска тема в общия подотчетен форум.  Wink

Chibi светни ме, че съм назад с материала

# 25
  • Мнения: 946
Хайде и аз по темата  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 123
Запис и аз в новата тема и една питанка : дечицата ви обриват ли се от топлото , не от слънцето /едни малки ситни пъпчици/ , и ако да какво помага при този обрив . Вчера видях Грета , че са й се появили по вратлето, а утре пак отива на Бс , та помагайте , ако можете  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 2 726
Ех,че големи вкусотии сте показали Heart Eyes

Amber,със синчето ти сме родени на една дата  Wink

# 28
  • Русе
  • Мнения: 11 920
 
Amber,със синчето ти сме родени на една дата  Wink
  Сигурно си много умно и хубаво   Hug

# 29
  • Мнения: 250
Включвам се за малко с 1 трагична вест за Майкъл Джексън-давам и линк с материал за кончината му http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=369229

Общи условия

Активация на акаунт