мнения за д-р Димитър Георгиев-гинеколог мед. център Св. Димитър гр. София

  • 14 328
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 364
i2ia, не знам доколко мога да вярвам, че си психотерапевт, но това, което избълва "добронамерено", ме порази. Трябва да поработиш първо върху правописа си преди да порицаваш другите за главните им букви. И най-малкото - регистрирай се от уважение към останалите във форума. Аз съм психолог по образование и ако не друго, то поне знам как да комуникирам в случай като този с GIULIA. Ако наистина си загрижена за нея, няма да я унижаваш пред останалите потребители, ами ще пишеш лично съобщение със съветите и оценките си. Като последното, ако си добър психолог, няма да направиш - това е едно от първите неща, на които ни учат в спец. Психология в Софийски университет още в бакалавърската степен.
Успех в кариерата!

# 16
  • Мнения: 425
Чакаи, не бързаи! Ти изказа мнение. Аз също имам право на това. Какво като е коренно противоположно. Освен това твоят гинеколог не каза ли, че е Иван Димитров. Защо намесваш професионалните качества на друг, при-които не останах с впечатлениение, че си наблюдавала бременността си. Дала си го на прокорора прекратила си договора му с касата-добре.Приемаме, че си съвестен гражданин на републиката. Благодаря, че ни държиш в течение. За мен-не съм лекар, психотерапевт съм. Ако проявиш интерес ще публикувам координатите си за теб. Траурната ти реакция продължава вече много дълго-2години,нали. Това е серизно страдание.То може да порази сериозно здравата психика. Моят съвет-пази правата си-това ехубаво,но се обърни и към някои психолог или ако предпочиташ психиятър с психотерапевтична практика за да се освободиш поне от нартапчивите си мисли породени от преживените болки. Прдполагам, че много искаш да прегърнеш мъжа си идетето си с чисто от проблеми съзнание. Отмъщаваики и получаваики възмездие няма да получиш удовлетворението, което очакваш. Това ще доведе до още, нови душевни страдания,характера ти ще претърпи вероятно още промени, които има опасност да се отразят негативно и на наи-близките ти хора. Сигурно знаеш, че ти ако си добре ите ще са добре. Това също е твоя отговорност. Ти си маика и съпруга. Работиш активно в толкова много посоки-поработи ивърху себе си! Моля те помисли, ако имаш нужда и си поплачи, но спри да превръщаш сълзите си в гняв. Не ме навикваи с главните си букви. Добронамерена съм. Докато ни информираш за случая, по които работиш ще мога да следя и психическото ти състояние, за което съм загрижена. Дерзаи. Ти можеш да бъдеш силна.***
[/quote]


Удобен Гост,

споменавам го защото Самият той 2 години СЕ КЪЛНЕ пред КОНТРОЛНИТЕ ОРГАНИ 4Е МИ Е " НАБЛЮДАВАЛ" бремеността 4рез колегата му, сигурно МЕ Е ГЛЕДАЛ НА ЗАПИС чрез СКРИТА монтирана водеокамера защото в кабинета освен ИВ..Д-В , 7 МЕСЕЦА НИКОЙ ДРУГ НЕВИДЯХ , ДОРИ АКУШЕРКА НЕВЛИЗАШЕ ПО ВРЕМЕ НА ПРЕГЛЕДИТЕ МИ #Crazy Sick newsm78
но и като мед. управител той си е солидарно отговорен за НЕМАРЛИВОСТТА В "работата им...."#Crazy newsm78,
но като съм отказала да раждам при Мазнейкова явно ве4е не съм му била интересна, а ако бях оти6ла сега можеше и мен да ме няма като Запряна и мн.др.жертви на  ал4ността на В.М. и протежетата й Money Money Money

А Професионално ли е да лъжат и подправят мед.ми картон за да се оневинят, а да назна4ава "АКУШЕРКИ" БЕЗ НУЖНАТА ПРАВОСПОСОБНОСТ,А И ДАЛИ ИМАТ НУЖНАТА КЛАЛИФИКАЦИЯ ОЩЕ НЕ се знае ...?! #Crazy newsm78 Sick

ТОВА ИМ Е ЕТИКАТА И МОРАЛА В АГ 4АСТНИТЕ КЛИНИКИ  Money Money Twisted Evil... , а като омажат пейзажа ни препращат на психо-колегите им , мерси от подобни МАГАРЕ6КИ УСЛУГИ !!! #Cussing out

Защо аз да се тровя с хап4ета, нека и Виновните се потровят 4е ни отровиха и затриха животи...,
после жертвите на работата им били най-злобните и лоши хора ...а те си играят С НАС на БОГОВЕ.. #Cussing out Sick

Май си търси6 работа, а  Mr. Green Blush Naughty
Аман от богове И специалисти  Sick #Crazy newsm78 Money Money Crossing Arms

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 13:12 от GIULIA

# 17
  • Мнения: 8 939
Не говорите ли за двама различни доктори, Димитър Георгиев и Иван Димитров?

Димитър Георгиев е управител на Медицински център Свети Димитър, а Доктор Иван Димитров поема пациенти там, както и в друг  медицински център.

GIULIA изключително съжалявам за случилото се с теб. Мисля че всеки доктор в практиката си има и лоши и хубави случки.... аз съм следила бременноста си и продължавам да ходя при доктор Иван Димитров в друг медицински център и съм изключително доволна. Не знам защо се е получило така с теб. Всичко беше стриктно и напълно в реда на нещата. Познавам и други момичета ходили при него и са доволни много. Съжалявам още веднъж. Пожелавам ти твоят кошмар да свърши и да се усмихнеш с всичко лошо зад гърба ти.





Hug

Общи условия

Активация на акаунт