"Дневникът 59" ~ За ПлАжА и МоРеТо, СлАбО е ДуПеТо ~

  • 16 809
  • 456
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 050
аз пък се радвам на такова време, защото ми помага при четенето- идва ми музата.. всеки луд с номера си
понеделник ми е гадния изпит - три конспекта и три предмета, всеки ден времето минава със светлинна скорост за мен... все не ми остава време да изчета вс. и да си почина.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, милички! Hug

Разписвам се в новата темичка, макар и нережимна

Миранди, Hug мерси за прекрасната тема, както винаги  bouquet

Жени, Скорпи, Hug тук съм, но нещо правя по 2-3 дни режимни и после поне още толкова нережимни  Crazy Embarassed Blush

Много  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug на всички Дневничета! Успех и много свалени кг в новата тема и давайте да се стягаме /ние-нережимните/ че е крайно време!

# 17
  • Мнения: 22 438
Здравейте момичета. ))))

Аз липсвах толкова време, защото не съм на никакъв режим....сложих си няколко кг отгоре....и ми беше едно скапано и депресивно. Хем искам да отслабна, хем се тъпча по цял ден.
Тази седмица бях на изпити, 5дни и 5изпита и за това време съм свалила 1кг, явно напрежението си е казало думата, защото не съм се ограничавала с хапването. )))
Сега мисля да пробвам от неделя, понеделник едно плодуване....много се надявам този път да се получи и да направя едни 10дни, съчетано с упражнения.
Трябват ми за начало 4-5кг, пък останалите по-нататък. ))

Пожелавам на всички успехи и хубав ден. )))
И обещавам да съм по-редовна. )

# 18
  • Мнения: 6 958
Добро утро

Как сте момичета? При мен цяла седмица я карах на шатаво хранене - 1-2 дена плод, после салати, после пък месо - общо взето нищо конкретно и съответно няма никакъв резултат, а си ям диетично и без непозволени неща  Close

Джедира този фитнес хляб не съм го чувала и виждала  newsm78

Скорпи нашите красОти не са за изпускане и морето не може да мине без нас  Mr. Green

Джедира и Скорпи на Скарсдейл ли сте? Тази сутрин я преглеждам и аз - имам книгата  newsm78

Мириад, а твоята диета каква е?   bouquet

Боби весело изкарване  Hug А това време на мен ми е идеалнооооо  Peace

Иле успешни изпити  Peace

Лиде радвам се да те видя, как върви при теб диетата има ли спад на килца  Praynig

Мирама с това плодуване с теб не се отказваме, но нещо не мога да го изкарам и това си е...  #Cussing out


Хайде цоп в моренцето  Mr. Green

Къде са останалите? Май виждам някой да се скътава  hahaha Joy hahaha




# 19
  • Мнения: 22 438
Миранди, не се отказвам аз от него, защото само така свалям килограми. ) С всички други диети просто ги задържам. )))
Днес и утре ям, каквото ям и в понеделник започвам. Вече съм се настроила, дано този път да го завърша както трябва и да се захраня както си му е реда. )))

Хубав и успешен ден на всички!

# 20
  • Мнения: 116
Здравейте и от мен! Приематели нови попълнения?  bouquet

Опитвам се да спазвам режима от няколко месеца. Свалих 15 кг.  от 82кг. станах 67 кг. Висока съм 1,70 см.  Целта  ми  е 65кг. Как мислите добре ли е? Thinking
Ще се радвам да съм сред вас. Peace

# 21
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Как сте, сладурки? Мен нещо ме е подгонило ПМС-то и съм много чувствителна, и апетита ми е на макс. Мисля днес да не тренирам, но за сметка на това си направих една дълга разходка, колкото да не ми се схване дупето от седене. Къщата иска чистене, трябва и да се епилирам, ама така да ме е домързяло ooooh!. Най-вероятно утре ще ги свърша тези неща, а днес ще си почивам, ще си чета книжки и така. За вечеря ще приготвя амарант със зеленчуци, може и да пийна чаша розе с лед.

Карамел, добре дошла  bouquet! Чудесна цел си си поставила, а и не си далеч от нея! Как се храниш, какъв точно режим спазваш? А тренираш ли нещо? Успех ти пожелавам!

# 22
  • Мнения: 3 050
стискайте палци за понеделник, още малко остана ама вече нямам нерви... иначе се храня калорийно, като за мозъка, но не ми личи.

# 23
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
стискайте палци за понеделник, още малко остана ама вече нямам нерви... иначе се храня калорийно, като за мозъка, но не ми личи.

Иле, имаш нужда от калории, мозъкът гори доста калории при умствено натоварване Peace. За понеделник- с теб сме, дръж се, малко остана Hug.

# 24
  • Мнения: 116
Chocolata спазвам един доста рационален според мен режим, не съм била на конкретна диета. В началото за няколко месеца спрях да ям хляб, ограничих до минимум сладкото,тестеното,  газирано почти не пия. Опитвам се да пия повечко вода, правя понякога макар и рядко Embarassed няколко коремни преси и други упражнение когато малкия спи и това е ,разходката с количката  е другото ми упражнение. Но през последните дни доста отпуснах края хапвам си каквото ми се иска и това взе да ме притеснява ooooh!. Ще гледам да се стегна и да сваля последните килограми, които ми остават. Peace

# 25
  • Мнения: 12
Привет, момичета  Hug

Миранди , хапвам си храни с нисък гликемичен индекс, в разумно количество  Peace Знам, че методът Монтиняк е основан на тези принципи и е може би най-близко от популярните методи на това, което правя, но всъщност се старая да се храня здравословно на първо място, а едва на второ търся намаляване на теглото. Затова не изключвам цели групи храни (както се бях засилила в началото) и не правя нищо драстично.
Иначе при мен всичко си е наред, коремчето ми си е пак плоско и като цяло се чувствам добре  Peace

Стискам палци на всички, които имат нужда  Hug

# 26
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Честит празник на всички именници, както и на всички, които имат близки такива! Почерпете се за мое здраве Blush :




P.S. Моля ви, пратете ми по една позитивна мисъл днес, ще имам нужда! Благодаря Hug.

# 27
  • Мнения: 1 254
Шоколадче, ЧИД. Желая ти сбъдване на мечтите и всичко най-хубаво. Имаш цялата ми положителна енергия. Стискам ти палци  Hug

# 28
  • Мнения: 3 050
Почерпете се  Hug Hug Hug



имам шест - не мога да повярвам, капнах - 2 не виждам но съм адскиии щастлива  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
вече не съм в графа за слабеещи, защото се стопих от този изпит буквално...


мило шоколадче, желая ти много щастие и късмет - само положителна нагласа и радости в живота!!!  Hug Hug Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 2 613
Шоколадче- честит имен ден, да си носиш името с гордост, да си много щастлива и здрава, да се сбъднат мечтите ти и да си винаги обичана и все така позитивна  bouquet newsm51, обичкам те Heart Eyes Hug
Момичета, аз съм режимна, с изключение на някоя и друга лъжичка сладолед и въреки това все още не се чувствам във форма, а и не виждам почти никакъв резлутат за сега Tired и това малко ме натъжава...не смятам да се отказвам, рабира се, но най-вероятно този път на органзима му трябва повече време, а и може би трябва да спра окончателно с кърменето Rolling Eyes.
Надявам се вие да имате повече резултати от мен за това лято Hug
За мен явно това лято ще си мине под знака на широките дрехи и стоенето на повечето от тях в гардероба Confused
Послепис- Игуанка- браво за изпитите  bouquet, ти си моята гордост Hug

Общи условия

Активация на акаунт