"Дневникът 59" ~ За ПлАжА и МоРеТо, СлАбО е ДуПеТо ~

  • 16 844
  • 456
  •   1
Отговори
# 420
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 255
Добро утро!!!!
Кафе?

ral4e:), весело изкарване, да си починеш, да се заредиш положително и да повишиш мотивацията си с хиляди приятни мигове.
За вчера - няма да пиша -  newsm43
Искам да се науча да се храня разумно - когато съм на режим - ОК, но в свободните дни..... просто сама се учудвам какво изяждам, 2 пъти до болки в стомаха.....
Вчера си се храних нормално, режимно, мъжо каза, че е запазил места на пицария и аз нали ще е свободен ден, та с кафето сладки (coоkie), та нирвана, за следобедна закуска диня (ок), но и козунак и понеже ми е вкусен 1/2  Embarassed, след това в пицарията логично не можах да изям пицата (дори малка).....
Та искам да се възпитам да не се храня "като невиждала храна"
Днес ми е протеинов четвъртък.
Дано си освободя стомаха от всичкото тесто.....
Затова трябва да съм перманентно на режим....
Хубав ден!

# 421
  • Мнения: 3 066
Добро утро момичета!
тези дни малко се позагубих ,но с гости и роднини нямах време за друго!:)
Иначе си карам режимна,грамчетата падат и комлиментите валят!
лек и отслабващ ден на всички! Hug

# 422
  • Мнения: 6 958
От Добро утро, минаваме направо на Добра Ви вечер  Heart Eyes

Как сте момичета?

Тия дни затънах в работа, излизам рано и се връщам късно и направо в леглото  Tired

Реших да направя / да пробвам следното като режим: почвам да закусвам (никога не ям през деня - ама вие ме знаете) с плодове, на обяд плод или нещо разделно диетично и леко и за вечеря, същото като обяда,, т.е. ако мога плодов ден за прочистване, ако не мога нещо лекичко. Тотално съм спряла сладкото и газираото и сокчетата, но пия по 1 кафе и около 500 мл. студен чай дневно... ще докладвам накрая какво се е получило, щото плана е едно, а действието друго  Mr. Green

Таня грам по грам става на килограм  Hug

Боби трудно е човек да е перфектен в режима си и да няма издънки  ooooh!

Рали весело изкарване   bouquet

Шоки срам ме е да Ви призная, но вътрешния ми глас крещи: ''искам да отслабна, искам да хапвам и да свалям, искам шоколадддддд'' но нъцки не става  hahaha За това ми трябва план режим  ooooh!

Хубава вечер на всички  Heart Eyes


# 423
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 255
Минавам да се похваля - режимна - успешен протеинов ден.
Утре ще пътувам, ще се глезя.
Миранди, успех с режима, звучи балансиран.
Лека вечер!!!!

# 424
  • Мнения: 3 050
 Hug минавам на бързо
стискайте ми палци - остана още малко до 1.09 за изпита  Rolling Eyes много искам да мине Praynig и да си почина малко...
да не говорим, че само тъпча боклуци Sad

хубава вечер   bouquet

# 425
  • Мнения: 0
добро утро момичета хайде сервирам кафето заповядайте Хубав и спорен ден пожелавам на всички

# 426
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 255
Привет!!!!
Минавам само да ви нагледам -
Галка - вземам от кафето.
Започвам да стискам палци от сега - та до 01.09. - iguanka, сигурна съм, че ще се справиш успешно, но да знаеш, че имаш и нашата подкрепа.
Днес отивам да купувам мебели от Сф, но преди това ще закараме Марти при баба й на Хисаря, вчера отиде на почивка (аз я закарах) и е отседнала в чудесна квартира, на центъра, на 2 мин от разкошен басейн, та и детето да поплува 2-3 дни.
Спорен ден, много усмивки и щастливи мигове!

# 427
  • Мнения: 3 066
Dobro utro момичета!
Днес съм вече 81 кг и стремглаво давам надолу,но ми е така тъжно!Вчера бяхме на градската градинка с малката и докато съм я гонила някой ми е преровил чантата и взел фотоапарата ми,който ми е доста скъп (емоционално и материално)подарък от мъжа с всичките ни снимки !Как ли не го търсих и няма !А сега нямаме такава възможност да отделим близо 1000 лева за същия!не мога снимка да погледна от вчера!
Сори за офа!
Лек и отслабващ ден на всички!

# 428
  • Мнения: 3 050
Боби  Hug Hug Hug благодаря ти мила  Hug
аз пия кафето  smile3507 и чезвам
направих си и филийка с кашкавал

tanyatais  Cry съжалявам  spoko мн. гадна случка.

# 429
  • Мнения: 958
Здравейте, Прекрасници Hug Липсвах малко през лятото, но след ходене по вили и по морета, ето ме, пак тук, в любимото Дневниче  Heart Eyes
За отчет: посвалих през лятото, повечко на моренцето с плуване и каране на колело, за съжаление пак ми се опряха последните 2-3 килца преди шестичката, сега пак на линия смятам вече да ги сборя, че доста дълго се излагах  EmbarassedСега последния ми избор на диета пак клони към Дюкан  Crazy  Mr. GreenПопрочетох ви, отдавна не бях влизала и съм попропуснала разни новости, много ме радва това, че Мирандито се е хванала вече сериозно на хорото Hug Hug
Толкова от мен засега, ще пиша повечко и по-редовно, прегръщам ви всички много силно newsm51

# 430
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Бръм и от мен, преди да ида да почистя малко из къщи, после излизам да свърша някои важни неща, после имам среща с мъжО на обяд, после ме чакат разкрасителни процедури и най-накрая за вечеря съм решила да сготвя едно Ю. Африканско ястие, на което ще се насладим с чаша вино (най-вероятно)  Crazy.

Жени, МНОГО се радвам да те видя Hug

таня, много неприятна случка, съжалявам  Sad. Не си ли съхранявате снимките на компа или на дискове, така в самия апарат не е много безопасно?

Иле  fingerscrossed

Боби, тази почивчица много добре звучи   sport027

Браво на всички режимни и свалили! Поздрави на всички останали   bouquet!

# 431
  • Мнения: 0
Добро утро и днес сервирам кафето рано заповядайте.Хубав уикенд пожелавам на всички а на работещите спорен ден  bouquet  bouquet  bouquet

# 432
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 255
Добро утро!!!!


jedira, добре завърнала се! Като избереш окончателно режим - сподели. Но ти се
 възхищавам как си свалила лятото и то при отпуски и почивки.
tanyatais, много е неприятно това, което ти се е случило. Мен също са ме обирали -
чантата на количката и аз водя Марти - беше малко - взеха  ми всичко ......
 много е неприятно - и чувството, че някой ти рови из  личните вещи, и загубата....
На мен поне ми бяха изхвърлили всичко  - без пари и телефони, но поне не се
разправях с документи.
Галка, много телеграфно, я ни разкажи как е режима, спорта, килограмите?
Chocolata, като каза чистене - и мен това ме чака - много ми се е понатрупала къщна
 работа, но миналия уикенд бяф в Сф, след това   през седмицата се прибирах късно и ......
не ме се дават определения  на хаоса вкъщи, пък и новия дом чака да се включа.
Да ви разкажа - вчера по обяд пристигнахме в сф и след дълго обикаляне в 17,00 ще
 плащаме трапезна маса, холна маса и холен модул (всичките в едно помещение ще са
и искаме да се връзват), заставаме на касата и о.... Cry такава маса трапезна  нямат и не правят поръчки за трапезните маси  Cry, винаги съм си  мислела, че най-лесно ще купим
2 маси, а то..... Оплаках се.
Е, не бях режимна.....
Другата седмица дано направя 2-3 режимни дни, че нещо взех да  се отпускам,
а миналата година точно септември качих - не много 5 - 7  кг., но на мерки си личи.... Следващата седмица мъжо е рожденик,
 та плануваме вили и разходки, но е време да се взема в ръце!

Приятен почивен ден ви пожелавам!

# 433
  • Мнения: 12
Добро утро, момичета  Hug

* Боби * , мисля, че не успях да ти благодаря за комплимента, приеми, моля те, благодарностите ми, макар и със закъснение  Embarassed   bouquet

Аз също като момичетата мисля, че изглеждаш прекрасно, и ако мога да добавя, че си от малкото дами, на които късата прическа стои закачливо и женствено   bouquet

При мен иначе нищо ново, освен да се похваля, (ако е за хвалене де), че мерките ми не мърдат, т.е. сантиметрите от обиколките ми са трайно свалени. Ходя всеки ден на плаж, понякога и веднъж не ми стига, след десетина минути пак изхвърчам  Crazy
Явно всички май сме пострадали в един или друг момент от недобросъвестни хора  Tired Аз преди години отървах цялата чанта, с пари, документи, телефон, пълна програма. На всичкото отгоре беше точно преди кандидатстудентските изпити, че да е още по-весело.  bowuu А за снимки точно знам акк боли, понеже тази пролет, дни преди края на 6-седмичния ми престой в една хубава страна северноевропейска, лаптопът ми гръмна и всички снимки заминаха  Rolling Eyes Казах си - пак ще дойда, то се е видяло  Flutter (е, и си поплаках де  Tired)


galka-malka, постижението ти е достойно за адмирации, продължавай все така до крайнат си цел   bouquet

iguanka , на моите палци можеш винаги да разчиташ, хватката им е желязна  Hug

Бързам аз леко тази сутрин (  grinning039 ), по-късно може пак да се включа, засега един музикален поздрав от мен, с доза уикенд-романтика  Flutter . http://www.youtube.com/watch?v=OdYnUwJj-HU&feature=related

# 434
  • Мнения: 390
Привет и от мен,

завърнахме се от морето снощи. Пътуването беше доста изморително, довечера ще ви изчета и ще пиша повече.
Мога само да кажа, че се успокоих след като видях кантара, не съм качила много. Въпреки изобилната и изкусителна храна, отпадналите задръжки и т.н.
Приятен следобед на всички

Общи условия

Активация на акаунт