Отговори
# 270
  • Мнения: 92
Ехо бандата и от нас... Hug

Ех завиждами на Ина как се разхлажда в езерцето - сладуранка ...  Heart Eyes

Радост дано да спите вече по-добре ..  Praynig горкичката Вени ...
за срещата на мен 18ч ми е доста късно ние към 18-18:15 се къпем и към 19 вече е в хоризонтално положение ...  Wink 16:30 - 17ч ми е добре макар, че ние така или иначе почти всеки ден след 13ч сме в морската ...  Sunglasses
Цитат
Бургаските мами, вие няма ли да се срещате най-после, ама много сте неорганизирани   (всъщност ви завиждам за морската и за моренцето )
май не ни е писано ...  Mr. Green я дъждове, я бури
Цитат
Блу ние колко играчки изгубихме
Веси и ние така, ето на онзи ден загубихме една книжка вярно 2лв. беше ама така ми стана мъчно и криво ... върнах се , ама познай дали я намерих ...  Sad

Хайде хубава и лека вечер на всички ... и дано да спинкат всички малки бонбончета ...  Hug /д-р Хаус свършииии  Cry /

# 271
  • Мнения: 51
Айде вече да я правим тази среща. че ще ни излезе име  Mr. Green
Аз предлагам пред Летния в 17:00 и да няма отсъстващи Wink))

Ох, тази Ина е голям бонбон; на мен пък ми харесва снимката в количката-ама колко е доволна само Heart Eyes

И ние губим доста неща, винаги съжалявам за загубеното без зна4ение какво е; ако щете ми се смейте ама миналата седмица загубихме уж едно якенце на Мирелка и ми стана тъжно, за щастие на следващия ден го открих съвсем случайно непокътнато на едно храстче закачено. Имало и добри хора!!!!

Лека  и спокойна вечер!



# 272
  • Мнения: 155
                           Здравейте мамчета!

Ейй Мишленце , да знаеш , че аз завиждам не само на малката Ина   Wink   Hug  , шегичка! Страхотни снимки си пуснала , а е и очевидно , че детето се забавлява и е доволно!

При мен натиска за даване не само на забранени неща , но и на всичко е огромен   Rolling Eyes  , повярвайте ми.  На брат ми близнаците са три месеца по-големи от нас , но ги "гледат " по съвсем различен начин.  Въобще няма лошо  Peace  . Всеки си преценява.  Но когато се събираме семейно , барабар с баби и дядовци става страшно , буквално го казвам. Такива скандали съм правила ..... и за какво......Как можело едните да ядат едно , а пък моето що не може.... и така , безкрайно. По някога съм и давала това-онова , само и само да не се караме , защото е адски неприятно на приятни поводи да се стига до глупости. 

По принцип и не само , съм напълно съгласна с мнението на Весито , че забранения плод е най-сладък и от скоро и аз почнах помАлко да й давам на Преслава различни неща.   Не смятам , че ще й навреди.

Да знаете , много съм завеяна  Crossing Arms  . Преди около месец InaD  с Любчо си бяха в Търговище и се видяхме на няколко пъти . Веси   Hug  .  Ама кой да се сети да пусне снимки на малката ни форумска среща яяяя   Embarassed  .   Хайде нещо от нас :

                                           
                                         
                                         
                                       

# 273
  • Мнения: 17
Ехооооо, я да видим кой спи и кой не спи по това време.  Mr. Green
mishlence, много много сладки снимки!  Heart Eyes Ина изглежда толкова доволна и щастлива!
... на мен пък ми харесва снимката в количката-ама колко е доволна само Heart Eyes
Всичките са много хубави, но и на мен тази най-много ми харесва!  Peace

lina1313, къде ги криеш тия сладурковци досега?!  Hug Много симпатични снимчици!  Heart Eyes

Pretty_Galina, дано малкият Пепо по-бързо оздравее!  Hug Praynig

Ето да ми видите новата синя шапка, че си нямах подходяща за сините тоалети  Sunglasses:



Спокойна нощ на всички!  Peace

# 274
  • Мнения: 510
Добрутро и от нас!

Маристута,тези дни все за вас с Дея си мисля, че над нас на всеки 15-20 мин. прелита самолет Mr. Green И понежа съм изнесла детската на Лъчко на терасата, като мине самолет и той все нагоре гледа.Летят доооста ниско,т.че можеш да пратиш Дея на гости..ще научи всички марки самолети,всички авиолинии(името се чете), да брои поне до сто, + разписанието на полетите Laughing

Мишленце,Ина голяма бонбона! Пу-пу, да е все така щастлива и доволна!

Аз нали ви се оплаках за разхвърляното..сега се научи да прибира всичко в коша,но намирам свряни играчки и в коша за пране, чекмеджетата с дрехи,пералнята и дори коша за боклук... Crazy И не знам какво разбират и какво не,но вчера му казах:"Прибери си всички играчки в коша,за да излезем!Иначе никаква разходка!" и мойто диване на секундата нахвърля всичко в коша с играчки Shocked
Освен това сме на вълна чиста България Mr. Green Хвърля всички боклуци в коша и размита фасовете на площадката с грапичката си(с която тези дни е НЕРАЗДЕЛЕН!) с нея играе,спи,храни се и се къпе... Crazy
Нагледно:

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 11:46 от Роси*

# 275
  • Мнения: 17
Бонджорно!  Mr. Green
Къде сте всички в тази жега, банда?  Sunglasses

Маристута,тези дни все за вас с Дея си мисля, че над нас на всеки 15-20 мин. прелита самолет Mr. Green И понежа съм изнесла детската на Лъчко на терасата, като мине самолет и той все нагоре гледа.Летят доооста ниско,т.че можеш да пратиш Дея на гости..ще научи всички марки самолети,всички авиолинии(името се чете), да брои поне до сто, + разписанието на полетите Laughing
Ехааааааа!  yesyes  Страхотно!  Sunglasses А ти внимавай с поканите, че ще вземем да дойдем наистина!  Joy Joy Joy

Роси*, много сладък колаж на Лъчко!  Heart Eyes Супер е!  Peace

Ето ви от нас едни предиобедни усмивчици  Laughing:







Абе ние софийските мами няма ли най-накрая една срещичка да спретнем?!  Thinking Срааааам...   Mr. Green

Прекрасен слънчев ден на всички!  sohappy

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 15:05 от maristuta

# 276
  • Мнения: 3 743
Роси, да го схрускаш Лъчко от мен Heart Eyes
Аз се чудя още дали да ходим днес до Морската, че Диди е със зачервено гърло. Като легна нямаше Т, но сега като стане ще видим.
Педи изписа Оспамокс, но засега не мисля да го давам Crazy. Петък сме пак на преглед, ако се влоши състоянието, ще взема АБ. Тогава ще решим и дали да пътуваме за срещата на Копринка.

Усмихнат ден от нас  Hug

# 277
  • Мнения: 132
Такааа, прочетох ви, сега почвам да пиша  Mr. Green
Ще ме извините, но започвам с някои много поотминали теми.

Първо - благодаря на всички за коментарите по повод разранените ми зърна  Hug
Вече съм добре, докато бяхме при свеки ходех повечко с открити гърди, мазах се с някакво тамошно кремче и вече съм почти напълно ок.
Ина обаче суче повече, отколкото като бебе на месеци  Crazy
Един-два пъти съм я питала "Цицка ли искаш?", когато се бута в мен, и сега казва "тти-ти" и ми дърпа блузата. Иска си детето и си взима  hahaha

Видях, че сте коментирали Джулая - само да споделя, че с мъжа ми точно тогава се оженихме - на 01 юли преди 3 години  Heart Eyes

За снимките преди/сега - страхотна идея, малко по-късно ще се включа!

Маристута
, ние сме били в Луфтхамза-та  Joy
Махахме на Дея на връщане  Wink

Храненет
о на Ина е на приливи и отливи - понякога с голям апетит похапва, вече доста често от нашата храна, но има дни (като днешния), в които кара само на кърма+някое плодово млекце+бисквита евентуално.
И все пак ми се струва, че е наддала от предния месец, но ще видим.

Сега за пътуването ни - беше безпроблемно за мишката, а престоят ни при свеки - много прияятен и интересн, без никакви забележки, просто префектно  Peace
Аз обаче понесох зле втория полет на отиване - от Мюнхен към Гьотеборг, даже повръщах в самолета, просто кошмар  Sick
Ина, обаче, явно е наследила татко си по отношение на самолетите и през това време се закачаше с едно детенце на предната седалка.
Свекърва ми се държа страхотно, ненатрапчиво, коректно, което беше най-приятната изненада  Wink
Всеки ден се разхождахме на ново място, топнахме Инка в две езера и в тяхното море, правихме си барбекю, ходихме в Зоологическата градина в града, просто нямаше празен ден  Sunglasses
Времето беше много горещо, разбрах, че тук е било хладно и дъждовно, както мъжът ми казва "шведско лято", там пък беше българско.
Видях какво представляват и "белите нощи", но в лек вариант, тъй като свеки е в по-южната част.
Ами забавно е - никога не се стъмва напълно, небето остава светло/тъмно синьо дори в 12 и 01ч, а към 03 започва да изсветлява и в 04 е напълно светло - лудница  Crazy!
Ина спеше без проблем на спуснати щори и завеси.
И последно - Швеция си е страна за хора, всичко е помислено хем да е просто - хем умно.
Навсякъде е зелено, ама наистина навсякъде и навсякъде тревичката е подстригана на 2-3 пръста височина, сочна, зелена.
Боклуци няма нужда да казвам, че няма, както и дупки по улиците и т.н.
Не че не цапат - шведите са си свине, но им чистят непрекъснато и е просто малък зелен рай в момента там.
Хайде стига, че стана ферман  Embarassed

Гушки и цунки на всички! Hug

# 278
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 059
Здравейте!

Влизам набързо само да почерпя, че днес имам Р.Д.Но т.к. не се научих как се слагат снимки почерпката ще е с форумските ни мутикони(както казва щерката на кумата Simple Smileparty023 beer3 Wine Glass Popcorn cook

Хубав ден на всички!

# 279
  • Мнения: 92
Ехо на всички  Hug

Роси* страхотни снимки, толкова е сладък Лъчко ...  Hug Нещо вълшебно сигурно има в тази грапичка  Mr. Green
Атина_Ели честит рожден ден - да си жива и здрава и безкрайно щастлива ...  Heart Eyes /п.с. още давам уроци по качване на снимки  Mr. Green/

ето и няколко снимки от нашата Бургаска среща /в мини състав, но друг път повече/

SunnyBs с Иво, RedFox с Веси и Miona с Мирелка                        Веси, Иво и Мирелка                                                       ето я и radosttz с Веси
/зад кадър  radosttz/
                                                                       /игра на асвалта/                                                     
                                             
още снимки от мероприятието тук  Wink /паролата си я знаете/

Хайде хубава вечер на всички   Hug

# 280
  • Мнения: 510
Ели, честит рожден ден! Много здраве,щастие и любов покрай теб-винаги и по всяко време!


*RedFox* :още снимки от мероприятието тук  Wink /паролата си я знаете/...знаете,ама не знаете Crossing Arms Къде я пише? newsm78 Ама се срещнахте най-на края,бравос! Laughing Само Венетка- кокетка не я виждам нещо... Heart Eyes

Ами,Маристута,заповядайте! Ще видите как стават форумски срещи в Морската Grinning Бургаските мами могат също да отскокнат до Варненсака Морска за сравнение.. Joy

Момичета, благодаря за комплиментите!Предадох ги на Лъчко и той мнооого се зарадва,че е толкова готин Mr. Green

# 281
  • Мнения: 17
Еееееех, че хубаво топло и слънчево време!   Hands Clap
Ще взема да предложа на мъжО да отидем да гледаме Овци в Австралия.  Joy Там е точно за мен, никаква зима и слънце, топло, кеф....  smile3539


Маристута
, ние сме били в Луфтхамза-та  Joy
Махахме на Дея на връщане  Wink

Глееееедах аз, гледах, но така и не успях да ви видя...  Mr. Green


mishlence_, поздравления за чудесното отношение на свеки.  Peace Даааа, всичко, което разказваш за Швеция си представям как е точно така. Та тя Швеция е на едно от челните места в света като страна с най-добър и уреден живот.  newsm26  Мдаааа...  Rolling Eyes

Брей, много хубави форумски срещички гледам.  Grinning Браво, момичета!  Peace Ние, софийските мами нещо никакви ни няма...

Atina_Eli, честит рожден ден, мила! Много здраве, късмет, щастливи мигове и обич!   bouquet

Днес следобяд мама ме заведе при цветенцата в парка и аз през цялото време се чудех кои всъщност са по-хубави - лилавките или розовките?!
Мамо, ти какво ще кажеш?  Mr. Green




Еее, хубави цветенца понабрах, но нека да си отпочина малко.


Мммммммм, само като си помисля какво ме чака вкъщи....  Hands Clap


Мамо, защо ме гледаш така, виното беше чудесно!  fiuuuuuu


Спокойна нощ на всички!  Peace

# 282
  • Мнения: 3
нещо мацките тотално се покриха и разговорите ни станаха почти интимни - разменяме си някакви мисли тука 4-5 човека Simple Smile
Голям бонбон тоя Лъчко с това малко гребло (тая дума дето я ползвате аз не я знам  Blush).
Венетка пропусна срещата, защото нещо вирусче пак е лепнала и да не рискуваме с дечицата. Аз отидох да видя как е, за да сме подготвени за другия път - много е хубаво, организирайте се и вие по Варна и София.

# 283
  • Мнения: 132
нещо мацките тотално се покриха и разговорите ни станаха почти интимни - разменяме си някакви мисли тука 4-5 човека Simple Smile
Хи-хи-хи, има нещо такова  Wink
И в тоя ред на мисли - ей ме на - пак аз.

Днес съм рожденничка, почерпете се с нещо сладоледено и разхладително  Mr. Green!

# 284
  • София
  • Мнения: 779
Здравейте,

marisuta все ми се струват познати местата на снимките на Дея, а вие се разхождата в градинката на Света Троица и в Западен парк имаше снимки. И ние често ходим там.

Роси Лъчко е супер сладък Heart Eyes

А като гледам се събрахте Бургаските мами, ние вчера щяхме да се виждаме Варненските, но само с Роси се видяхме.

ЧРД на Мишленце и на Ели на патерица

Общи условия

Активация на акаунт